Flörtüme ne hediye alabilirim?

yks senesi. birbirimizden 1.5 aydır hoşlanıyoruz son birkaç gündür anca sevgili olduk. ona güzel bi hediye almak istiyorum "kolye, bileklik" gibi önerileri alayım
2 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
  • Onu mutlu etmek için ona dekoratif bir çerçeve alabilirsiniz içine beraber çekilmiş olduğunuz bir fotoğraf onu oldukça memnun edebilir veya güzel kokulu bir parfüm alabilirsiniz kızların bir çoğunun severek kullandığı parfüm onları memnun etcek bir hediye olabilir kolye, küpe, bileklik gibi takılarda hediye olarak tercih edebilirsiniz farklı tasarlanmış şık takıları kıyafetlerini tamamlamak için severek kullancaktır alcağım hediye sıradan olmasın ve çok beğenilsin derseniz ona dekoratif bir kar küresi alabilirsiniz birçok kız kar küresini oldukça beğenir ve bu hediyeye bayılcaktır eğer ki arkadaşınız çocuk ruhlu ve eğlenceli ise kız arkadaşa hediye olarak sevimli peluşlar alarak mutlu edebilirsiniz kızlar kendilerine çiçek alınmasından fazlasıyla hoşlanır bu nedenle klasik ama en etkileyici hediyelerden biri olan rengarenk çiçeklerden oluşturulmuş gösterişli bir buket çiçek hediye edebilirsiniz.

En İyi Erkek Görüşü

  • Selamlar,

    Yani sen bilirsin ama kolye ve bileklik artık çok klişe hediye oldu bana göre. Senin yerinde olsam üzerinde adının yazdı çelik bir su matarası alırım. Hem kahve hem çayda içebilir bununla. Bence şu şık ve kaliteli bir hediye olur. Eminim ki bayılır böyle bir hediyeye. Bunun için sana bir web sitesi tavsiye ediyorum. www.hediyemen.com incelersen bulabilirsin.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
  • Kolye al

  • Bileklik almalisin bence ya da çicek almalisin daha yenisiniz okadar abartli seylere gerek yok