Gündelik yaşam ve günlük giyiminizi neye göre yapiyorsunuz kadınlara soruyorum modayi takip ederek iş ve okula göre mi giyiniyor?

Kadınlar alışveriş de hangi ürünleri takip ediyor etek çorap ve kendine yakışanı mı tercih ediyor yoksa ne beğenirse onu mu tercih ediyor?
Gündelik yaşam ve günlük giyiminizi neye göre yapiyorsunuz kadınlara soruyorum modayi takip ederek iş ve okula göre mi giyiniyor?
1 0

En İyi Kız Görüşleri

  • İlk başta sevdiğim tarzım olan giyimleri takip ediyorum. Günlük giyimimi aslında ruh halime göre değişiyor diyebilirim bir gün çok açık ta giyinebiliyorum çok kapalıda ama genelde etek çorap ikilisini daha çok seviyorum hem rahatlık açısı var hem hoş görünme açısı var. Ne kadar çok çok kötü bakılsada ben sadece kendimle ilgilendiğim zaman dışarısı çok önemli olmuyor benim için. Uyum da önemli çünkü her eteğe çorap olmaz, her çorap her eteğe uymaz ams illaki giymem gerekiyorsa da en incesini tercih ederim. Üst ise aslında gideceğim veya bulunduğum ortama göre seçiyorum alt giyime uydurmaya çalışıyorum. Bir yer açıksa bir yer kapalı olmalı mantığı yani.. iki yer açık olduğunda farklı bir amaçmış gibi geliyor bana ama öyle olmadı mı denilirse illaki olmuştur ams olduğu yere göre olmuştur. Ayna karşısında kendimi beğendiysem şık görünüyorsam hoş duruyorsa benim için tamamdır

    • Aranan yorum bulundu yorum gibi yorum maşallah teşekkürler😊

  • Kendime yakıştırdıklarımı ve beğendiğim kıyafetleri alıyorum ☺️ Gideceğim yere göre de kombin yapıyorum

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 1
  • Tanıdığım kadınların çoğu kombinlemeye özen gösteriyor ve modayı takip ediyor.

  • O gün ki zevkime, psikolojime göre değişiyor bazen yeri geliyor deri takılmak istiyorum Böyle siyahlara bürünmek istiyorum. Koyu tonlar tercih ederek kombin yapmak istiyorum Yeri geliyor mesela güneşli bir havada açık renkler giyinmek istiyorum beyaz tene yakışan böyle şıkır şıkır efil efil dolanmak istiyorum bazen de depresyon moduna girebiliyorum Evden dışarıya çıkmadım da mesela çoraplarımı bilekli çoraplarımı giyip ayıcıklı pijama mı giyip içinde Pamuk gibi huzurlu hissettiğim sweatshirtümü giyip ayağımda da peluş çoraplar oh miss. Huzurr.

  • Rahatıma göre üstüme yakışanı giyiyorum