İnternet alışverişlerinizde nelere dikkat edersiniz?

vücut traş makinesi almak istiyorum ancak güvenemiyorum satıcısına yapılan kötü yorumlardan ötürü, bir tane yorumlamada adam dolandırıldığını söylüyordu ama almakta zorundayım ne yapmalıyım neye karar verip almalıyım bu ürünü, tavsiyeleriniz nelerdir?

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
  • Yani ben şahsen İnternet ortamından güvenip almiyorum teknolojik ürünler falan. Bana hiç sağlıklı gelmiyor şahsen. Bence bu tür elektronik eşyalar yüz yüze alınmalı diye düşünüyorum en azından gözün ile görüp sağlammı değilmi diye bakıyorsun. Değiştirme şansın falanda oluyor normal güvenli yerden alınca falan. Ama İnternet ortamında değişim falan olmuyor genelde.

    • Evet, doğru diyorsunda bende aynı şekilde düşünüyorum ancak şöyle bir sıkıntı var bu alıcağım ürüne çok acil ve kesin çözüm olarak ihtiyacım ve tabi ki bunuda alınca bir daha bu tarz ürünler almak zorunda kalmıycam çünkü bu son alıcağım teknolojik ürün ama sıkıntı tamda şurada bu ürün yurt dışı ürünü gelmesi bile zaman alıyormuş türkiyede bu üründen yokmuş bunun için kararsız kaldım hemde fiyatı malum her geçen gün artabiliyor. Bu durumda ne yapmalıyım.

  • bir şey alacağım zaman çok fazla filtreyle ihtiyacıma göre eleme yapıyorum , kalanları beğeniye göre sıralıyorum , sonra en beğenilen 5 ürün en ucuz nerde ona bakıyorum falan

    • Tamam işte bu söylediğini cimri uygulaması yapmıyor mu zaten ürünü yazınca otomatik söylediğin şekilde sonuçlar çıkmıyor mu?

    • Hacı biz gariban adamız sadece cimriye değil o gibi 3 siteye daha giriyoruz ki birinin vermediği veriyi diğeri verebilir

    • Diğer birde en uygun hepsiburada var, trendyoll kazık fiyatta veriler sunuyor ve kargo sıkıntıları çıkıyor.