Nişanlımın yaklaşan doğum günü hediyesi ne olabilir?

nişanlımın doğum günü yaklaştı ona ne tür hediye alabilirim sizce?
Güncellemeler:
+1 yıl
güncel
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • İlla bir hediye alman gerekmiyor bence. Zaten bu zamana kadar bir şeyler almadınız mı birbirinize? Başbaşa bir yemeğe çıkın, güzel vakit geçirin, birlikte pastanızı üfleyin. Ama hediyesiz olmaz diyorsan takı (kolye, küpe, bileklik vs.), evinizi hazırlamaya başladıysanız onun kullanabileceği bir ürün (maşa, düzleştirici, kahve makinesi vs.) alabilirsin. Ya da bir elbise al, çiçek gönder evine onu giyip seninle buluşmaya gelsin. Sonrasında aldığın hediyeyi de verebilirsin.(Saat, parfüm, çanta, kar küresi, resimlerinizin olduğu bir bardak/albüm vs.)

  Nişanlımın yaklaşan doğum günü hediyesi ne olabilir?

  Şimdiden iyi eğlenceler, inşallah güzel bir doğum günü geçirirsiniz.🎉🎂💐

  • teşekkür ederim görüşünüz için öncelikle peki ben ailesinin evinde pasta götürüp hediye verip öyle kutlayalım diye düşündüm sizce bu tarz mi iyi olur onun için yoksa o gün buluşup habersiz sizin dediğiniz gibi mi yapıyım başbaşa

  • Nişanlın nasıl biri bilmiyorum. Ama belirli bir yaşa kadar doğum günlerini ailesiyle yapmıştır bence. O yüzden bu sefer farklılık olsun, başbaşa geçirin. Hatta mutlu da olur diyorsan, organizasyon yap çok sevdiği arkadaşlarını da çağır doğum gününe. Sen bilirsin , bana soracak olsalar ne istersin diye sevgilimle başbaşa kutlamak isterdim. Çünkü hem arkadaşımla olan hem de ailemle olan çok doğum günlerim oldu.

  • Hediye konusunda yardımcı olabildim mi peki, var mı artık almayı düşündüğün bir şey?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

  Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?