Pırlanta internetten alınır mı?

Pırlanta ‘yı internetten almak bana her zaman mantıklı gelmiştir. Mesafeli satış sözleşmesi ile normal bir mağazada kullandırılmamaya Çalıştırılan haklarınız özellikle tek taş pırlanta alırken daha kolay korunur. Pırlanta satan mağazada satıcı baskısını ve başka markaların kötülenmesini Sürekli olarak duyarsınız. Sanırsınız ki dünyanın en iyi pırlantasını sadece o marka satıyor. Sizde büyük ihtimal kazıklanmayayım diye o mağazadan pırlanta’ya yüksek bedel ödeyerek ürünü alıp gidersiniz.İnternette ise satıcı Baskısına maruz kalmadan rahatlıkla araştırma ve fiyat kıyaslaması yapabilirsiniz. İade işlemi sırasında mağaza personelinin yaptığı gibi size surat yapan kimse olmaz. En önemlisi de yüksek kira giderleri olmamasından dolayı her zaman online satış yapan pırlanta Mağazalarından alışveriş yapmak daha doğru bence.
0 0

Çok Süper Cevap

  • pırlanta kıyafet ya da yiyecek gibi düşünülemez. Uzun yıllar kullanılabilecek hem takı hemde yatırım aracıdır. Bir kıyafete, bir çantaya, saate vs harcanan paranın geri dönüşü yoktur. Pırlanta veya altın zor zamanda ihtiyaç duyulabilecek anında paraya dönüştürülebilecek araçlardır. Dolayısı ile özenmeden araştırmadan, elinize alıp incelemeden sadece resim üzerinden almak çok sağlıklı olmayacaktır. Elbette modeli internetten araştırın beğenin ama mutlaka satıcıya ulaşın. Pırantaya değer katan renk berraklık kesim maden bunları bizzat görerek beğenerek almanızı tavsiye ederim. İnternet üzerinden en az %20 daha uygun fiyata begendiğiniz ürünleri bulabilirsiniz. Pırlanta taş toptancısı olarak ilgilenenlere yardımcı olabiliriz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 1
  • Hiç pirlntam olmadi bilemiycem

  • ala bilirsin

  • Valla benim de internetten pırlanta alınır mı şeklinde soru işaretlerim vardı fakat arkadaşlarımın tavsiyesi ile blue diamond internet sitesinden baget pırlanta yüzük aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Işıklı yüzük kutusu ile gönderdiler bir hayli havalı bir kutu açılışım oldu :)