Saat tercihiniz ne olurdu?

Lüx markaların rolex patek philippe audemars piguet vs çakmaları mı yoksa casio tarzı saatlerin orijinali mi alinmalı aynı butceye. 1000 tl limit ile.
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
  • Saat tercihiniz ne olurdu?Saat tercihiniz ne olurdu?

    Dünyanın en zengin insanlarından olan Bill Gates'in kolundaki bu Casio marka kol saatin fiyatı 99 dolar. Adam isterse Patek Philippe, Vacherorn Constantin gibi markaların bizzat kendisini satın alır. Ancak 99 dolarlık Casio saat takıyor. Belki Casio'yu çok sevdiğindendirr belki de lüks yaşam terrcih etmediğini göstermek istiyordur.

    Soruya gelecek olursak, çakma saat kullanılmasına karşıyım ben. Adamın kolunda Rolex ama otobüsle okula gidip geliyor sürekli. Bu biraz komik duruyor. Tabii seviyorsa taksın ama Seiko tarafında çok güzel saatler var. Bu Seiko var ya, birçok İsviçre saat firmasını batıran dünyanın en iyi firmalarından biridir. Pilli saatleri hızlıca üretip dünyada satışını yapan ilk firmadır. Seiko'nun attığı her adım, İsviçreli saat firmaları tarafından takip edilmekte olup birçok İsviçreli saat firmasını yok eden marka olmuştur.

    Seiko'nun tamamen el yapımı olan 60 bin dolarlık saatleri de bulunmakta. Ama mesela Seiko 5 modelin güncel saatleri az çok Rolex'e benzer. Sağlam ve dayanıklılık hatta ve hatta zarafet olarak Casio ve Seiko en fiyat/performans saat markalarıdır. Çin'de imal edilen dandik çakma saat alacağınıza böyle kaliteli saatler alın derim.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
  • şu an bir saatim orient diğeri casio
    ama gözüme kestirdiğim bir michael kors var onu da alıcam 😍