Yakın arkadaşa doğum gününde ne alınır?

Yakın arkadaşa doğum günü hediyesi ne alınır?
Yakın arkadaşa doğum günü hediyesi ne alınır?
En yakın arkadaşımın bu ay doğum günü var. Kendisine ne alsam bilemedim, o bana doğum günümde güzel bir saat almıştı. Önerilere açığım.
3 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Merhaba👋🌺

  Yakın arkadaşa doğum gününde ne alınır?

  Yakın arkadaşa alınabilecek hediye önerleri oldukça fazla olur. Aslında sorunda cinsiyet belirtseydin belki daha iyi önerilerde bulunabilirdim ancak yinede aklıma gelen örnekleri seninle paylaşacağım. Hediye seçerken arkadaşının zevkleri, hobileri, sevmediği şeyler biliyor olmak önemli. Arkadaşını en iyi sen tanıyorsun. Bu nedenle yakın olduğun arkadaşına alabileceğin hediyeyi açıkcası en iyi sen seçebilirsin.

  Yakın arkadaş deyince benim için değer verdiğim bir insan olunca hediyeninde manevi değerinin ön plana çıkmasından ve anlamlı olmasından yanayım. Hediye sadece parasal bir alışverişin çok ötesinde çünkü.
  Benim önerilerime geçecek olursak;

  Yakın Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

  1- Ahşap Ledli Fotoğraflı Çerçeve

  Yakın arkadaşa doğum gününde ne alınır?

  Bu hediyeyi geçen sene en yakın arkadaşıma almıştım. Genelde gerçek en yakın arkadaşların diğer arkadaşlara daha az ama öz anlamlı fotoğrafları olur. Aldığım kişi erkekti. Gerçekten çok beğenmişti. Hediyeyi verirken içine anlamlı bir de not yazmışım yaklaşık yarım sayfalık. Oldukça hoşuna gitmişti. Öneririm bu yüzden. Hem anılarınızı unutturmayacak tatlı bir hediye. Fiyatı ben alırken 80 tl civarıydı sanırım şu an en fazla 100-120 tl arasındadır.

  2- Karakalem Portre Çizimi

  Yakın arkadaşa doğum gününde ne alınır?

  Karakalem çizimler gerçekten insanın içini kelebeklendiren ve heyecanlandıran bir şey:. Birinin seni çizmiş olmasının verdiği mutluluk kaplıyor içini. Ayrıca herkesin herkese verebileceği bir hediye değil. Çok anlamlı ve herkesin aklına da böyle bir hediye gelmiyor. Bu sebeple bu hediyeyi de seçebilirsin. Fiyat skalası ise çok geniş. Çizimi 100 tl’ye yapanlarda var 500 tl’ye yapanlarda seçim ve karar senin. İnstagram'da bu işi yapan çok insan var.

  3- Kitap Hediyesi

  Yakın arkadaşa doğum gününde ne alınır?

  Arkadaşın kitap okumayı seven birisi ise ona okumak istediği bir kitabı ya da kitap serisini alabilirsin. Örneğin ben 1984 kitabını çok severim. En sevdiğim kitaptır. Erkek arkadaşım bana bu kitabın özel çizim çalışmalı versiyonunu almıştı. Dergi versiyonunu falan almıştı.. Gerçekten çok hoşuma gitmişti. Ona ait bir şeyi biliyor oluşun ve bunu önemsiyor oluşun değerli hissettirir.

  4- Mini Projeksiyon Cihazı

  Yakın arkadaşa doğum gününde ne alınır?

  Film izlemeyi seviyorsa hoşuna gidecektir. Bunların 200 tl olanları var tam telefon boyunda. Minicik bir şey gerçekten güzel.

  5- Kişiye Özel Çelik Termos

  Yakın arkadaşa doğum gününde ne alınır?

  Kahve ve çay içmeyi seviyorsa en güzel hediyelerden birisi bence. Bende var bayılarak kullanıyorum. 300 liraya mı ne almıştım biri hediye ediverseydi daha çok sevinirdim😂

  6- Pikap

  Yakın arkadaşa doğum gününde ne alınır?Yakın arkadaşa doğum gününde ne alınır?

  Ya gerçekten efsane bir şey.🔥🔥🤩 Müzik dinlemeyi seviyorsa hem nostaljik hem de şahane olan bir hediye bu.

  Yakın arkadaşa doğum gününde ne alınır?

  Benim yakın arkadaşa alınabilecek hediye önerilerim bu şekildeydi. Umarım aklına yatan bir şeyler bulursun. Keyifli alışverişler 🛍 🛍🛍❤️‍🔥

  Yakın arkadaşa doğum gününde ne alınır?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

6 3
 • İhtiyacı olan bir şey varsa onu al. Yok ise zevklerine, ilgi alanlarına göre bir hediye belirleyebilirsin. Spor ayakkabı giymeyi seven biriyse güzel bir spor ayakkabı da alabilirsin.

 • Çok sor soru ya hep sorun

 • Sonuçta yakın arkadaşın onu tanıyorsun biliyorsun nelerden hoşlanıyor neleri seviyor ona göre seçim yap hem onun seveceği hem de onun ihtiyacını karşılayabilecek sürekli kullanıp seni hatırlayabileceğim bir şey olsun

 • Parfüm, çanta, kar küresi

 • Ne seviyosa onu alırdım ben

 • ihtiyacını al yoksa da maddi değilde ikiniz için manevi değeri olan bişeyler al

 • Sevdiği hoşuna gittiğini bildiğiniz bisi

 • Çanta veya kolye olabilir bence

 • Ne daha cok hosuna giderse onu al