Yardım ediniz lütfen?

Arkadaşlar 40 bine 14 pro iphone alacağım aşşırı kararsızım alayımmı yoksa almayayyımmı yaani o kadar para verme diyenler var ne bileyim en kötü sıfır telefon olmuş 7,8 binden başlıyor
0 0

En İyi Kız Görüşü

  • Merhaba

    Bence bir telefona o kadar para ödemek çok abartı. Yani sonuçta ucuz olanda aynı işi görüyor pahalı olan telefonda. Yani ne gerek var o kadar çok para ödemeye. Şahsen benim o kadar param olsa bir telefona yatırmam o kadar parayı. Ayrıca 7, 8 bine gayet kullanışlı ve güzel telefonlar var.

    • örnek olarak 7,8 bine

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
  • Bu karar tamamen senin bütçene ve ihtiyaçlarına bağlıdır. İPhone 14 Pro, yüksek özelliklere sahip bir telefon olduğu için daha pahalıdır. Eğer yüksek kaliteli bir telefon almak istiyorsan ve bütçen de müsaitse, bu senin tercihin olabilir. Ancak, eğer bütçen sınırlıysa veya daha uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsan, daha eski bir model veya başka bir markanın telefonlarını da inceleyebilirsin. Önemli olan, kendi ihtiyaçlarını ve bütçeni göz önünde bulundurarak en uygun seçimi yapman.

    • usta aylık maaşım 20 , bin şu an ekstradan 2 kredi kesiliyor zaten de 2 kredinin kesintisi 4 bin bunu da taksit yapıp ayda 4,5 felan ödesem 10 11 ayda bitiririm nasıl

    • Neye değecek? Cebinde iphone taşıyacaksın, kendine ekstra bir kapı açacaksın, * et milleti havasını falan, bütçene uygun seni zorlamayacak bi telefon al. Ben xiaomi kullanıyorum 3 yıldır işimi de görüyor, niye telefon için çalışayım ya?

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?