ONLYFANS nedir, nasıl kullanılır ve nasıl para kazanılır biliyor musun?

ONLYFANS nedir, nasıl kullanılır ve nasıl para kazanılır biliyor musun?

OnlyFans Nedir?

OnlyFans, esasında abonelik tabanlı olan ve içerik oluşturulan platformdur fakat oluşturulan içerik bakımından diğer uygulamalardan biraz farklı diyebilirim. Popülerliğinin artması ile birlikte insanlar OnlyFans ne demek diye sıklıkla sormaktadır. Bu platformda insanlar, kendi erotik fotoğraf ve videolarını satarak para kazanıyorlar. Üstelik kazanılan paralar az buz değil, dudak uçuklatan paralar.

Onlyfans Nasıl Kullanılır?


Para kazanmak isteyen kullanıcılar, üye olduktan sonra sürekli olarak içerikler üretmeli ve insanları kendi sayfasına çekmelidir. Yani, insanların merak edeceği, sayfalarına girip bakılmasını sağlayacak içerikler üretmek, para kazanmak isteyenler için daha iyi olacaktır.

İçerik üretmek değil de içerikleri merak eden kullanıcılar ise, OnlyFans sitesine girdikten sonra öncelikle üyelik bilgilerini tamamlayarak üye olmalıdır. Daha sonra, merak ettikleri ve içeriklerine bakmak istedikleri kişilere abone olmalılar. Abonelik işlemleri için kart bilgileri girilmeli ve ödeme yapılmalıdır. Bakılacak hesap ücretsiz hesap bile olsa, kart bilgilerinin girilmesi gerektiğini bilmelisiniz.

OnlyFans Uygulaması Var mıdır?


App Store veya Google Play Store’da OnlyFans uygulaması yoktur. Sadece tarayıcılardan bu siteye erişebilirsiniz.

OnlyFans Kimler Tarafından Kullanılır?

OnlyFans'ta büyük çoğunlukla yetişkinlere yönelik içerikler olduğundan dolayı içeriklere ulaşmak isteyenlerin yetişkinler olduğunu söyleyebilirim. İçerik üretenler ise daha çok seks işçileridir fakat müzisyen, dansçı, oyuncu, internet fenomenleri gibi birçok kişi de içerik üretmek için kullanmaktadır.

OnlyFans'ta Ne Tür İçerikler Vardır?

Platformda, erotik ve p*rno içerikler vardır. Bu içeriklerin konuları ise sınırsız diyebilirim çünkü dans performansından tutun özel fetişlere göre çekilen fotoğraf ve videolar bile bulunuyor.

OnlyFans'ta İçerik Üreticileri Nasıl Para Kazanır?

Burada oluşturulan video ve fotoğrafları görmek için her ay belirli bir ücret ödeyerek istenen kişinin kanalına abone olunabiliyor. Fotoğraf ve video yükleyen kişiler ise bu aboneliklerden para kazanıyorlar. Yani, içerik üreten bir kişinin ne kadar çok abonesi varsa o kadar çok para kazanıyor demektir. Abonelik ücretleri 4,99 ile 49,99 ABD Doları arasında değişiyor.

1 1

Çok Süper Cevap

 • Popülerliği hızlı bir şekilde artan OnlyFans topluluğu herkes tarafından merak uyandırdı :) Uygulamayı kullanmak, içeride neler olduğuna bakmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Bakalım OnlyFans nedir, ne için kullanılır?

  Onlyfans Nedir? Onlyfans Ne Demek?

  Onlyfans Nedir? Onlyfans Ne Demek?
  Onlyfans Nedir? Onlyfans Ne Demek?

  OnlyFans abonelik tabanlı bir platform. Burada kullanıcılar profillerine abone olan takipçileri için özel içerikler paylaşabiliyorlar. Abonelik gerektirdiği için içerik üreticilere para kazanma koşulu da sağlanmış oluyor. Genellikle yetişkin kullanıcılar için uygun olan bir platform.

  OnlyFans'ta Ne Tür İçerikler var?


  OnlyFans uygulamasında çeşitli içerikler bulunuyor Eğitici, sanat ve müzik gibi birçok farklı içerik bulunsa da genellikle yetişkin içerikleri ilgi görüyor. İçerik üreticileri özel fotoğraf ve videolarını kendilerine abone olan takipçileri için paylaşıyorlar.

  OnlyFans Nasıl Kullanılır?

  OnlyFans Nasıl Kullanılır?
  OnlyFans Nasıl Kullanılır?


  OnlyFans kullanımı oldukça basit olan bir platform. Öncelikle hesap oluşturmakla işe başlayabilirsiniz "Sign Up" veya "Üye Ol" seçeneğinden yönergeleri takip ederek bir hesap oluşturabilirsiniz. Sonrasında uygulama yine sizi yönlendirmeye devam edecektir. Hesabınızı oluşturduktan sonra profil bilgilerinizi de ekleyebilirsiniz. Abonelik tabanlı bir profil oluşturuyorsanız, takipçilerin ne kadar ücret karşılığında özel içeriklerinizi görebileceğini de siz belirliyorsunuz

  OnlyFans Hesabı Nasıl Açılır?


  Uygulamaya girdikten sonra "Üye Ol" seçeneğine tıklayarak istenilen bilgileri girmeniz gerekiyor. E-posta adresinize gönderilen onay mailini de kontrol ettikten sonra kayıt işlemimiz tamamdır Sonrasında profilinizi düzenleyebilir, profil fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz.

  OnlyFans Hesabı Açmak Ücretli mi?

  OnlyFans Hesabı Açmak Ücretli mi?
  OnlyFans Hesabı Açmak Ücretli mi?


  OnlyFans üyeliği herhangi bir ücret gerektirmiyor. Ancak para kazanma amacıyla hesap oluşturuyorsanız, takipçilerinizin göreceği özel içeriklerinizin ücretini siz belirliyorsunuz. Aynı şekilde takip ettiğiniz bir içerik üreticinin özel içeriklerini görmek isterseniz, belirlediği ücreti ödemeniz gerekiyor.

  OnlyFans Türkiye'de Kapatıldı mı?


  Evet, toplumun ahlak yapısını bozduğu ve özellikle gençler üzerinde olumsuz etki yarattığı belirlendiği için OnlyFans uygulaması Türkiye'de erişime kapatıldı.

  OnlyFans'tan Para Kazanılır mı?

  OnlyFans'tan Para Kazanılır mı?
  OnlyFans'tan Para Kazanılır mı?


  Evet, profilinizde paylaşacağınız özel içerikleri aboneleriniz görebilecek. Profilinize abone olmak için de sizin belirlediğiniz ücreti ödeyecekler. Böylelikle siz de buradan gelir elde etmiş olacaksınız.

  OnlyFans Hesabı Olan Ünlüler Kimlerdir?

  OnlyFans Hesabı Olan Ünlüler Kimlerdir?
  OnlyFans Hesabı Olan Ünlüler Kimlerdir?

  OnlyFans hesbaı bulunan Merve Taşkın, Cansu Taşkın ve Nihal Candan gibi ünlüler de bulunmakta. Aynı zamanda yabancı ünlüler de OnlyFans uygulamasını kullanıyor, bilindik isimlere rastlarsanız şaşırmayın

  OnlyFans Hesabı Olan Türkler Kimlerdir?


  Nihal Candan, Merve Taşkın, Cansu Taşkın, Gizem Savage, Neslihan Güneş gibi isimler OnlyFans üzerinden abonelerine özel içerikler paylaşıyorlar. Burada ünlü isimleri de görmek mümkün.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 2
 • ben bu uygulamayı bi ortamda duymustum ne o bitcoin gibi bir şey mi dedim baya taş taş geçmişlerdi o zaman bütün gerçekleri öğrendim

 • Alya Vural galp galp galp

  • Fena kız

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?