Anestol Pomad Kremin Fiyatı Nedir, Anestol Pomad Reçeteli mi Satılır?

Yakın arkadaşım yanıklar için Anestol pomad önerdi, Anestol pomad kremin fiyatı nedir, reçeteli mi satılır yoksa direkt eczaneden alabiliyor muyuz?
1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Anestol Pomad Reçeteli mi Satılır?

  Anestol Pomad, şikayete göre doktor tarafından önerilmesi ve reçete edilmesi gereken bir ilaç. Reçetesiz satışı yapılmaz ve doktor önerisi olmadan kullanılmaması gerekir.

  Anestol Pomad Kremin Fiyatı Nedir?

  Anestol Pomad kremin fiyatı 2020 yılı için 15,85 TL olarak belirlendi. Anestol Pomad, SGK tarafından karşılanır ve mutlaka reçete ile alınması gerekir.

  Anestol Pomad'ın Muadili Başka Kremler Var Mıdır?

  Anestol Pomad krem yerine içerik ve etki olarak ona en yakın olan ürünler; Calgel Jel, Difestol Jel, Lidestol Jel, Emla Krem ve Lokaril Krem olarak biliniyor. Ancak muadil ürünler konusunda en doğru bilgiyi bir eczacıdan almanızı tavsiye ederiz.

  Anestol Pomad Kremin Fiyatı Nedir, Anestol Pomad Reçeteli mi Satılır?

  Anestol Pomad'ın Yiyecek ve İçeceklerle Herhangi Bir Etkileşimi Var Mıdır?

  Anestol Pomad; deri ve mukozaya bölgesel olarak uygulandığı için yiyecek veya içeceklerle herhangi bir etkileşimi yoktur. Ancak Anestol Pomad uygulandıktan sonra eller bol su ve sabunla yıkanmalı, krem artığından arındırıldığına emin olunmalı.

  Anestol Pomad Kullanımından Sonra Araç ve Makine Kullanılabilir Mi?

  Bu kremin araç ve makine kullanımına yönelik pozitif ya da negatif herhangi bir etkisi bildirilmedi ancak yüzeye uygulanan bir pomad olduğu için herhangi olumsuz bir etkisinin olmayacağı düşünülüyor.

  Anestol Pomad'ın Diğer İlaçlarla Etkileşimi Nasıldır?

  Anestol Pomad, oral yolla alınan bir ilaç olmadığı için diğer ilaçlarla etkileşime girmesi beklenmiyor. Ancak yine de size bu kremi öneren doktorunuza kullanmakta olduğunuz reçeteli ve reçetesiz ilaçları belirtmelisiniz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • Sadece yanıklar için mi 😂

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?