Axe ve Old Spice arasında kaldım. Erkeksi kokulara sahip deodorant hangisi?

Deodorant alacağım baktım ikisinin de kokusu güzel karar veremedim. Axe bir adım daha önde ama size de sormak istiyorum. Erkeksi kokulara sahip deodorant hangisi? Axe mi Old Spice mi?
Axe ve Old Spice arasında kaldım. Erkeksi kokulara sahip deodorant hangisi?
2 1

Çok Süper Cevap

 • deodorant güzel kokmak için kullanılmaz.. asıl amacı koltuk altı kullanımıdır , ter kokusunu önlesin diye.. ve bu koku çevreye yayılan bir koku değildir.. bizim insanımız üzerine sıkıyor falan.. tamam olabilir hadi sıktın diyelim.. yapan çok insan var bunu.. parfüme benzemez kesinlikle.. güel ve erkeksi kokmaktan bahsediyorsak işin içine parfüm girer..
  deodorant yerine görseldeki roll on / stickler üzerinden hareket edersek , kokusu değil kalitesi önemlidir bu ürünlerin öncelikle.. piyasada her yerde bulabileceğimiz ürünler arasında performansı en iyi olan ürün nivea black&white şu anda.. kusursuz bir ürün istersen de , yani ter mi , ter kokusu mu o da ne demek istersen de internetten hydro fugal for men roll on al.. pahalıdır ama kusursuz bir üründür...
  kokuya dönelim tekrar... deodorant değil parfüm kullanmalısın.. erkeksi maskülen kokuları seviyorsan Tom Ford serisi ürünleri incelemeni öneririm.. veya baharatlı parfümler jean paul gaultier Le male vs vs gibi kokular.. one million tarzı kokular veya.. kış ayları içinse benim önerim , bütün kızların bayıldığı ve genel beğeniye uygun Dolce Gabbana the one edp dir.. Kadınları çıldırtan bir parfümdür.. kış aylarında soğuk havalar için bu yazdığım parfümler özellikle..

En İyi Kız Görüşü

 • Erkek İçin Axe mi Old Spice Mi Daha İyi?

  Axe ve Old Spice arasında kaldım. Erkeksi kokulara sahip deodorant hangisi?

  İkisinin de kokusunu beğeniyorum ben. Axe'yi abim kullanıyor kokusu gayet güzel ve kalıcı oluyor. Şekerli kokuları beğeniyorsan çikolatalı olanlarını öneririm yoksa daha fresh ve taze kokuları da var. Axe kötü kokulara yol açan bakterileri durdurmak için geliştirilen Dual Action teknolojisi ile üretilmiş. 48 saat hem tere karşı koruma sağlıyor hem de çok güzel kokmanı sağlıyor.

  Old Spice ise daha çok okyanus kokularını barındırıyor. Ben Old Spice'nin deodorantından çok duş jellerini daha çok beğeniyorum. Yani Axe mi Old Spice mi sorusuna Axe diyorum :)

  • Ben de Axe kullandım ama Old Spice daha güzel 👍

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 3
 • axe kardesimde var guzeldi

 • 2 sini de al :)

 • Blade al saydıkların uçucu koku

 • Davidof coolwater - Prada Luna rossa bunlar çok iyi

 • Old spice 👍

 • Axe daha iyi