Bioblas Procyanidin Şampuan Kullananlar ve Yorumları Nelerdir?

Arkadaşlar Bioblas Procyanidin şampuan kullananlar var mı? Saçlarım çok yağlı, sizce bu şampuan iyi gelir mi? Genel olarak kullananlardan yorumlarını alabilir miyim acaba? Şimdiden teşekkür ederim.
0 0

Çok Süper Cevap

 • Saçta yağlanma karşıtı şampuanlar içinde önde gelenlerden biri de Bioblas Procyanidin. Saç dökülmesine ve yağlanmaya karşı etkili olan bu şampuan, her cinsiyette ve saç tipinde etkili sonuçlar veriyor.

  Bioblas Procyanidin Şampuan Özellikleri Nelerdir?

  Bioblas Procyanidin’in en önemli özelliği içeriğindeki B3 vitamini. B3 vitamini içeren özel formülü sayesinde saç derisindeki sebum salgısını dengeler ve fazla yağı uzaklaştırır. Bioblas Procyanidin üzüm çekirdeği ekstresinden (procyanidin) üretilir.

  Bioblas Procyanidin Şampuan Kullananlar ve Yorumları Nelerdir?

  Sebum, vücudun ürettiği yağ asidinin adıdır. Cildin pH dengesinin 5,5 pH düzeyinde kalmasını sağlar. Ancak bazı vücut tiplerinde, gereğinden fazla sebum salgılanması, saçta ve vücutta yağlanma olmasına sebep olur. Bioblas Procyanidin de vücudun ürettiği fazla sebumu tahliye ederek cilt yüzeyi asidik dengesinin 5,5 pH düzeyinde sabitlenmesine yardımcı olur.

  Bioblas Procyanidin Şampuan Nerede Bulunur, Fiyatı Nedir?

  Bioblas Procyanidin, Gratis gibi kişisel bakım ürünleri satan mağazalarda, Migros, Carrefour gibi zincir marketlerde ve kişisel bakım ürünleri kategorisi olan E-Ticaret sitelerinde bulunabilir.

  • Bioblas Procyanidin 2020 fiyatı 30 TL civarındadır.

  Bioblas Procyanidin Şampuan Kullananlar ve Yorumları Nelerdir?

  Bioblas Procyanidin şampuanın aldığı bazı kullanıcı yorumları şöyle:

  • “Bioblas piyasaya çıktığından beri kullanıyorum. Kullanmaya başladıktan sonra başka hiçbir ürün almadım. Her çeşidini de kullandım.”
  • “Ürün güzel memnun kaldım. Daha önceden de bu üründen kullanmıştım. Yağlı saçlara bir nebze iyi geliyor.”
  • “Ben ürünü yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Gözle görülür bir şekilde dökülmeyi engelledi.”
  • “Devamlı kullandığım bir ürün. Saç dökülmesine ve yağlanmaya karşı oldukça etkili.”
  • “Son 3 yıldır Bioblas ürünlerini kullanıyorum. Ancak Bioblas Procyanidin tam ihtiyacıma göreymiş.”

  Genel olarak Bioblas Procyanidin kullananlar ve yorumları bu şekilde, şampuan özelliklerini ise yukarıda açıkladım. Umarım yardımcı olur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 1
 • Kullanmadım hiç bilmiyorum kı

 • Caffein ginseng içereni kullan ekstra fayda sağlayacaktır

 • Bioblas Procyanidin şampuan bu güne kadar saçlarıma en iyi gelen şampuan olabilir. Saçlarımın yağlanma hızı yüzünden neredeyse her gün saçlarımı yıkar olmuştum hatta. Kış aylarında pek hoş olmuyor böyle her gün her gün duşa girmek malum. Bioblas sağ olsun beni bu çileden kurtardı. Yağlı saçlar için özel olarak üretilen x şampuanlardan ziyade tamamen yağlanma üzerine üretilmiş olan bu şampuanı kullanmak bu hayatta verdiğim en doğru kararlardan bir tanesi oldu sanırım. Şu an normal bir döngüde ilerliyoruz saçlarımla. 5 gün falan duş almasam anca yağlanmaya başlıyor. Bu yüzden çok memnun kaldığım bir şampuandır kendisi :)

 • Çeşitli hormonal durumlar, beslenme alışkanlıkları hava değişimleri hatta saç yapısına uymayan şampuanlar falan hep saç yağlanmasına sebebiyet verebiliyor. Saç yağlanmasına karşı birçok şampuan denedim ama istediğim etkiyi veren tek şampuan Bioblas Procyanidin şampuan oldu. Yağlanma sorunumu kısa bir süre içinde çözdü. Böyle gün aşırı yağlanır olmuştu saçım, şu an normaline döndü neyse ki 5-6 günde anca yağlanıyor artık. Kış ayında her gün duşa girmek çok hoş olmuyordu çünkü :D Tavsiye ederim ben açıkçası, güzel etkilerini deneyimlediğim bir marka oldu kendisi. Memnun kalacağını düşünüyorum :)