Bioderma Atoderm Cream, Krem Kullananlar Var mı? Yorumlarınız Nelerdir?

Arkadaşlar aranızda Bioderma Atoderm Cream krem kullananlar var mı? Nasıl bir üründür, yorumlarınız nelerdir? Bir vücut nemlendiricisi olarak sizce başarılı mıdır?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Önemli cilt bakım firmalarından biri olan Bioderma’nın Atoderm Cream ürünü son zamanlarda oldukça ilgi çekiyor. Cildi nemlendiren ve cilde bakım yapan ürün, kullanıcılarından da genellikle olumlu yorumlar alıyor.

  Bioderma Atoderm Cream İçeriği ve Özellikleri Nelerdir?

  İçeriği sayesinde nemlendirici, onarıcı ve yeniden yapılandırıcı özelliklere sahip bir ürün olarak ön plana çıkan Bioderma Atoderm Krem, kuruluk sebebiyle ortaya çıkan gerginlik ve çatlakları da giderir. Cilt için oldukça besleyici olan ürün, dışarıdan gelebilecek olumsuz etkilere karşı da cildi korur.

  Tüm etkilerini gösterebilmesi için haftanın her günü kullanılması tavsiye ediliyor. Günde 1 veya 2 defa uygulanabilir. Bol su ve cilt temizleme ürünleriyle temizlenen cilt iyice kurulandıktan sonra uygulandığında cildi nemlendirerek uzun süreli rahatlık sağlıyor.

  Bioderma Atoderm Cream, Krem Kullananlar Var mı? Yorumlarınız Nelerdir?

  Bioderma Atoderm Cream Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

  Bioderma Atoderm krem genellikle kullanıcılarından olumlu yorumlar almayı başaran bir ürün.

  • “Bu ürünü geçen sene alıp memnun kaldığım için bu sene yine sipariş verdim.”
  • “Egzama dan dolayı çok fazla kuru bir cildin var ve hangi kremi kullandıysam bir sorunla karşılaştım ama bu krem o kadar güzel ki hiçbir sorun olmadı tam aksine nemlendirmesi zaten süper bir de cildini onardığını düşünüyorum çünkü baya bir fark oluştu kremi kullanmaya başladığımdan beri yüzümde. İlk defa aldım ve kullandım ancak bundan sonra favori ürünlerim arasına girdi bile...”
  • “Çevremde kullanan herkesin olumlu sonuç aldığı bir nemlendirici. Kullanmaya başlayalı birkaç gün olmasına rağmen yanaklarımdaki aşırı kuruluğu büyük oranda azalttı. Yağlı olan T bölgemde de sivilceye neden olmadı.”
  • “Çok kuru bir cildim var ve uzun zamandır aradığım nemlendiriciyi buldum diyebilirim.”
  • “Bu ürün krem denmemesi gerekiyor. Çünkü bence için bir ilaç. Özellikle bolca dezenfektan kullandığım dönemde sadece bir kullanmada tüm deri döküntülerimi yok etti. Bu yüzden bir ilaç diyorum. Tavsiye ederim.”


  Genel olarak Bioderma Atoderm Cream krem kullananlar, yorumları ve bunların yanında ürün özelliklerini sundum. Umarım yardımcı olur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 0
 • Guzel kullan

 • Annem kullanıyor agır yapısı var biraz cildi parlatıyor ve nemlendiriyor ama annemin dedigine göre yaglı his bırakıyormuş ya da onun gibi birşey kokusuda yok gibi

 • Favorim kendisi 😍 Yumuşacık yapıyor en kuru yerleri bile. Bazen cildim hassaslaşıyor, bir yerlere vs sürtmüş oluyorum kızarıyor filan hemen sürüyorum sakinleştiriyor. Üçüncü defa satın aldım, aklıma gelmişken gidip süreyim biraz oh 💙

 • hametan kullandım nemlendirici olarak aşırı mükemmel tavsiye ederim