Nasıl Yakışıklı Olunur? Çirkinim, Nasıl Yakışıklı Olabilirim?

Ben bir çirkin erkeğim ama nasıl yakışıklı olacağımı bilmiyorum.
Nasıl bir yol izlerim , neler yapabilirim yakışıklı olmak için sizlerden fikir almak istedim

Çirkin erkek nasıl yakışıklı olur? Nasıl yakışıklı olunur?
1 0

En İyi Kız Görüşleri

 • Çirkin bir erkek kendine bakarsa yakışıklı olabilir ama önce zeka tipi olup aptal olsa ne yazar neyse kel misin yaz internete saç çıkarıcı maske zeytiyağı bir şeyler çıkar yap o maskeyi akşam onunla yat sabah şampuanla saçların çıkıncada ihmal etme güzel bir kesim yap göz rengini beğenmiyorsun tak bir lens burun mu esnetik yaptır yok erkek adam esnetik yaptırmaz diyosan son zamanlarda burun küçülten diş macunlu burun maskeleri var evde yapabilirsin 1 ay yapsan gòzle gòrülür sonuçlar elde edersin şişman mısın eee azcık yemekten kıs spor salonuna kaydol oldu sana diğerine göre çok daha yakışıklı bir adam ki eğer bir kadın o adamı seviyorsa bırak sergio carvajal gelsin bakmaz ben aşık olmadım ama benim içinde dünyanın en yakışıklı adamı babamm...

  • Ben 🥺 beni sevmiyomusun

  • bacım cocu dalgamı geciyon

 • Çirkin bir erkek estetik yaptırarak yakışıklı olabilir bence estetik olmadan çirkin bir erkek çekici bir erkeğe dönüşebilir. Kısaca moda giyineceksin (yani demode olmayacaksın, marka giyin anlamında demedim) spor yapacaksın, kendine güveneceksin. Yüzüne bakımda yaptırabilirsin (türk erkekleri bunun kızca olduğunu söyler ama bence yaptır) ve akıllı zeki biriyse olay tamamdır. Bir erkeğin çekici olması önemlidir yakışıklı olması değil ama yinede yakışıklı olmak istiyorum diyorsan etraf estetik uzmanı dolu.

En İyi Erkek Görüşleri

 • Kardeşim bende çirkin biriyim. çirkşn bir kardeşin olarak şunu söyliyim saç, giyim çok önemli. Özellikle giyim şnsanı çok değiştiriyor. ama çok kafaya takmamanı öneririm. Çirkinsek ne oldu yani. Kızlarla ha çok konuştum ha az hayatımın kadınını bul adıktan sonra. Onu çok takma. Git kensini geliştir. Oku, öğren. Boş işlerle uğraşma. Ben öyle yapıyorum. Sende öyle yap.

 • eğer çirkinsen çirkinsindir ona çare yok malzeme budur yapcak bir şey yok. ama bakımsızım dersen biraz daha bakımlı ol spor yap fit görün falan derim yani

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

31 31
 • Nasıl Yakışıklı Olabilirim?

  Aslında çirkin erkek yoktur, bakımsız erkek vardır :) Birkaç tüyo ile gayet yakışıklı görünebilirsin. Nasıl yakışıklı olunur? Sorusuna bir kadın olarak en doğru şekilde cevap vermeye çalışacağım, umarım faydasını görürsün :)

  1- Kişisel Bakımına Özen Göstermelisin

  Nasıl Yakışıklı Olunur? Çirkinim, Nasıl Yakışıklı Olabilirim?

  Evet yakışıklı olmanın yolu kişisel bakımdan geçer. Temiz görünür ve temiz kokarsan şansın o kadar fazla olur. Parfüm ya da deodorant kullanmaya mutlaka özen göster. Kadınlar erkeklerde uzun tırnakları sevmez, tırnakların kısa ve bakımlı olsun. Saçların da bakımlı gözüksün, dağınık ve şekilsiz şaçlardan hoşlanmayız. Bir de dişler çok önemlidir, dişlerini mutlaka fırçala.

  2- Giyimin Spor ve Şık Olsun

  Nasıl Yakışıklı Olunur? Çirkinim, Nasıl Yakışıklı Olabilirim?

  Çirkinim nasıl yakışıklı olunur? Diyorsan cevabı şık giyinmekte. Mutlaka üzerine yakışanı giymeye çalış. Sırf marka diye gidip sana yakışmayan şeyler seçme. Bunun için bir arkadaşından destek alabilirsin. Giyimin şık ve spor olsun. Kıyafetlerin mutlaka üzerine otursun. Üzerinde "Bi arkadaşa bakıp çıkıcam" edasıyla durmasın.


  • Genelde pantolonunun paçasının ayakkabılarına değmesi, uzun kollu gömleklerin el bileklerini örtmesi lazım.
  • İnternetten kıyafet satın alma. Önce deneme şansın olmadığından muhtemelen üstüne tam olmayacaktır. Denemeden yakışıp yakışmayacağını bilemezsin
  • Vücudunu gizlemeye çalışma. Kasların olmasa bile üzerine yapışan kıyafetler tercih et.
  • Eğer üzerine göre kıyafet bulamıyorsan biraz büyük alabilirsin ama mutlaka bir terziye gidip üzerine göre tadilat yaptır.

  3- Bol Bol Egzersiz Yapıp, Vücut Yap

  Nasıl Yakışıklı Olunur? Çirkinim, Nasıl Yakışıklı Olabilirim?

  Vücut hemen olacak bir şey değil ama spor yapmaya başladığın zaman yavaş yavaş vücudun şekillenmeye başlayacak. Bu yüzden bir an önce spora başlayıp kas yapmaya çalış. Kaslı bir erkek asla çirkin görünmez.

  4- Espri Anlayışın Olsun, Mizahın Yüksek Olsun

  Nasıl Yakışıklı Olunur? Çirkinim, Nasıl Yakışıklı Olabilirim?

  Kendimi nasıl yakışıklı yapabilirim? Sorusunun diğer cevabı ise komik olmaktır. Komik, mizah anlayışı yüksek erkek her zaman çekici gelir.

  5- Özgüvenin Yüksek, Duruşun Dik Olsun

  Nasıl Yakışıklı Olunur? Çirkinim, Nasıl Yakışıklı Olabilirim?

  Çirkinim diye salma kendini. Özgüvenin her zaman yüksek olsun, duruşun her daim dik olsun. Ne kadar kendine güvenirsen o kadar yakışıklı ve çekici görünürsün.

  6- Kültür Sanat Etkinliklerine Katılıp, Zekanı Geliştir

  Nasıl Yakışıklı Olunur? Çirkinim, Nasıl Yakışıklı Olabilirim?

  Zeki bir erkek her zaman yakışıklı ve zeki görünür. Bu yüzden kültür sanat etkinliklerine katılıp zekanı geliştirmeye çalışmalısın.

  7- Diksiyonun Güzel Olsun

  Nasıl Yakışıklı Olunur? Çirkinim, Nasıl Yakışıklı Olabilirim?

  Konuşurken cümleleri yutmamaya çalış diksiyonun güzel olsun. Kendimi nasıl yakışıklı yapabilirim diyorsan mutlaka argo konuşmamaya dikkat.

  8- Centilmen Ol

  Nasıl Yakışıklı Olunur? Çirkinim, Nasıl Yakışıklı Olabilirim?

  Başkalarına karşı ne kadar centilmen olursan o kadar yakışıklı ve çekici görünürsün. “Lütfen” “teşekkürler” ve “pardon” sözcüklerini kullan; arkandan gelenler için kapıyı açık tutarak nezaket gösterisi yapabilirsin.

 • Kusurlarınla mutlu olmaya bak kardeşim, yüzü felç insanlar ne yapsın yüzleri ayna görmüyo, düzenli berbere gidersen zaten gerekeni yapıcaklardır sonra filimleri seyret 😎🔫🚬

 • Bakimli ol, kas yap, giyimine dikkat et, sacina falan

 • Estetik ameliyatla tip düzelirde bu kekoluk için daha fazla çabalaman lazım

 • Kirli sakal diye diye kızlar Türkiye el kaide örgütüne döndü herkeste sakal var kendin ol yeter biraz bakımlı ol başka bir şeye gerek yok seni de sevecek biri vardır elbet.