Clear Men Kömür Özlü Şampuan Kullananlar ve Yorumları Neler?

Arkadaşlar selam, Clear Men Kömür Özlü Şampuan kullananlar var mı?

Nasıldır, faydaları nelerdir? Yoğun arındırıcı etkisi olduğu söyleniyor ama ben buranın yorumlarına güveniyorum, genelde kullananlar yorumluyor ve deneyim benim için önemli.
1 0

Çok Süper Cevap

 • Clear Men Kömür Özlü Şampuan Faydaları Neler?

  Arındırıcı kömür içeriği ve Taurine + BIO-Booster teknolojisi ile saç ve saç derisi için erkeklere özel olarak üretilmiş. Clear Men Kömür Etkisi ile Yoğun Arındırıcı Şampuan, saç derisinin doğal koruyucu katmanını etkinleştirmeye yardımcı oluyor ve saçlarında oluşabilecek problemlerin önüne geçiyor. Clear Men Kömür Etkisi ile Yoğun Arındırıcı Şampuan, arındırıcı kömür içeriğiyle saç derisindeki yağlanmayı temizliyor. Saçlarınızı hava kirliliği ve stresli şehir hayatının olumsuz etkilerinden koruyor.

  Kepeği Ortadan Kaldıran Yeni Bio-Güçlendirici Teknoloji Kepek Sorunlarının Önüne Geçiyor

  Bio-Güçlendirici ile saçlarını dipten uca kadar güçlendiriyor. Saç derisinin koruyucu bariyerini güçlendiren Guar BB18 ve doğal savunma moleküllerini harekete geçiren Niasinamid ve Animoasitler sayesinde saç derisinin ihtiyacı olan nemi kazandıyor. Clear Men Kömür Etkisi ile Yoğun Arındırıcı Şampuan, Bio-Güçlendirici Teknolojisi ile saçlarındaki dökülmeleri ve kepeği önlüyor.

  Clear Men Kömür Özlü Şampuan Kullananlar ve Yorumları Neler?

  Clear Men Kömür Özlü Şampuan Kullanan Yorumları Neler?

  • Yıllardır saç dökülme sorunum vardı, bu şampuanı tesadüfen kullandım, çok faydasını gördüm. Bence denemekte fayda var.
  • Yıllardır kafamda deli olaylar oluyor. :) Saç diplerim her gün yıkamama rağmen gün boyu kaşınıyor ve resmen derim dökülüyordu. Ancak şu an karşınızda olan şampuanı ilk kullanımdan itibaren yağlanma kaşıntı ve döküntü kesildi. Ben bile inanamadım. Teşekkürler umarım bozulmaz formül.
  • Aşırı yağlı saçlarımı gerçekten temizliyor ve yumuşacık yapıyor. Net bir şekilde yağlandırmayı geciktiriyor. Kokusu ve ferahlık etkisi çok güzel.
  • Kokusu güzel ve saçlarımda kepek vs gibi sorunlar yapmadı.
  • Saçlarımda çok fazla kepek oluyordu ve saçlarım hemen yağlanıyordu. Clerat Men Kömür Özlü şampuan kullanmaya başlayınca bütün saç sorunlarım ortadan kalktı.
  • Kesinlikle işe yarıyor, düzenli kullanımda çok etkisini gördüm. Hem eşim kullandı hem ben ikimizde inanılmaz faydasını gördük.
  • Öncellikle ürünü siyah beklemeyin, gri renkte ve çok hoş kokusu var. Etkisini beğendim. Daha önceden clear men farklı özellikteki ürünlerini de denedim bu saçı daha yumuşak yapıyor ve daha iyi köpürüyor boş yere aldığım ürünü övmem tavsiye ederim.
  • Saç derimde birçok sorun vardı, arkadaşımın tavsiyesi ile kullanmaya başladım. Düzenli kullandığımda etkisini gördüm gerçekten. Tavsiye ederim.
  • Saçlarım hemen yağlanıyordu, bu şampuanı kullanmaya başlayınca hem yağlanma sorununu ortadan kaldırdı hem de saç dökülmem durdu.

  Yorumlar genelde bu şekilde olumlu.

  Clear Men Kömür Özlü Şampuan Nerede Satılıyor? Fiyatı Ne Kadar?

  Clear men kömür özlü şampuan fiyatı: 25 TL. Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor, N11, Migros, Gratis, Watsons gibi yerlerde rahatlıkla satın alabilirsin.

  Elimden geldiğince Clear Men Kömür Özlü Şampuan kullananlar ve yorumları nelerdir? Sorusunu cevapladım. Umarım yardımcı olur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 2
 • Hiç iyi değil sert yapıyor

 • Clear Men güzel ama kömür özlü olanı doğrusu hiç kullanmadım 😯

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?