Erkek Bakımı

Clear Men Kömür Özlü Şampuan Kullananlar ve Yorumları Neler?

Arkadaşlar selam, Clear Men Kömür Özlü Şampuan kullananlar var mı? Nasıldır, faydaları nelerdir?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Clear Men Kömür Özlü Şampuan Faydaları Neler?

  Arındırıcı kömür içeriği ve Taurine + BIO-Booster teknolojisi ile saç ve saç derisi için erkeklere özel olarak üretilmiş. Clear Men Kömür Etkisi ile Yoğun Arındırıcı Şampuan, saç derisinin doğal koruyucu katmanını etkinleştirmeye yardımcı oluyor ve saçlarında oluşabilecek problemlerin önüne geçiyor. Clear Men Kömür Etkisi ile Yoğun Arındırıcı Şampuan, arındırıcı kömür içeriğiyle saç derisindeki yağlanmayı temizliyor. Saçlarınızı hava kirliliği ve stresli şehir hayatının olumsuz etkilerinden koruyor.

  Kepeği Ortadan Kaldıran Yeni Bio-Güçlendirici Teknoloji Kepek Sorunlarının Önüne Geçiyor

  Bio-Güçlendirici ile saçlarını dipten uca kadar güçlendiriyor. Saç derisinin koruyucu bariyerini güçlendiren Guar BB18 ve doğal savunma moleküllerini harekete geçiren Niasinamid ve Animoasitler sayesinde saç derisinin ihtiyacı olan nemi kazandıyor. Clear Men Kömür Etkisi ile Yoğun Arındırıcı Şampuan, Bio-Güçlendirici Teknolojisi ile saçlarındaki dökülmeleri ve kepeği önlüyor.Clear Men Kömür Özlü Şampuan Kullananlar ve Yorumları Neler?

  Clear Men Kömür Özlü Şampuan Kullanan Yorumları

  • Yıllardır saç dökülme sorunum vardı, bu şampuanı tesadüfen kullandım, çok faydasını gördüm. Bence denemekte fayda var.
  • Yıllardır kafamda deli olaylar oluyor. :) Saç diplerim her gün yıkamama rağmen gün boyu kaşınıyor ve resmen derim dökülüyordu. Ancak şu an karşınızda olan şampuanı ilk kullanımdan itibaren yağlanma kaşıntı ve döküntü kesildi. Ben bile inanamadım. Teşekkürler umarım bozulmaz formül.
  • Aşırı yağlı saçlarımı gerçekten temizliyor ve yumuşacık yapıyor. Net bir şekilde yağlandırmayı geciktiriyor. Kokusu ve ferahlık etkisi çok güzel.
  • Kokusu güzel ve saçlarımda kepek vs gibi sorunlar yapmadı.
  Yorumlar genelde bu şekilde olumlu. Ama her insanda etkisi farklı olur bu yüzden deneyip görmek lazım. Elimden geldiğince Clear Men Kömür Özlü Şampuan kullananlar ve yorumları nelerdir? Sorusunu cevapladım. Umarım yardımcı olur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

0 2
 • Clear Men güzel ama kömür özlü olanı doğrusu hiç kullanmadım 😯
 • Hiç iyi değil sert yapıyor

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?