En İyi Erkek Epilasyon Aleti Hangisi?

Epilasyon aleti almak istiyorum erkeklerin kullanabileceği epilasyon aleti önerebilir misiniz?
0 1

Çok Süper Cevap

 • En İyi Epilasyon Alet Önerileri Neler?

  1- Philips Lumea TT3003/11 IPL Erkekler İçin Lazer Epilasyon Aleti

  En İyi Erkek Epilasyon Aleti Hangisi?

  Erkek epilasyon aleti olarak bunu önerebilirim. Philips Lumea TT3003 tüy köklerine hassas ışıklar atarak dinlenme aşamasına geçiriyor. Tüyler doğal bir şekilde dökülüyor ve yeniden çıkmasını engelliyor. Vücudun her bölgesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  2- Braun Silk-épil 7 7885 SensoSmart Teknoloji Kablosuz Islak ve Kuru Kullanım

  En İyi Erkek Epilasyon Aleti Hangisi?

  Yüz, bacaklar ve hassas bölgelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. SensoSmart teknolojisi, hızlı ve hassas epilasyon için cilde daha az basınç uygulanmasını sağlıyor. Dört haftaya kadar pürüzsüz bir cilt için tüyleri kökünden alıyor. Hem kadınlar hem de erkekler rahatlıkla kullanabilir.

  3- Remington EP7500 Smooth&silky 5’i 1 Arada Epilasyon Cihazı

  En İyi Erkek Epilasyon Aleti Hangisi?

  Tek geçişte %60 daha fazla tüy azaltıyor. Hassas epilasyon için masaj teknolojisi 4 haftaya kadar pürüzsüz cilt imkanı sunuyor. Küçük alanlar için ince başlık, tıraş başlığı, bikini bölgesi tarağı, ıslak veya kuru, banyoda ve duşta kullanım için kablolu kullanım imkanı da var.

  4- Arzum Ar5006 Pellini Pearl Şarjlı Epilasyon Cihazı

  En İyi Erkek Epilasyon Aleti Hangisi?

  Tüyleri çekme hissi olmadan alan 3’lü disk sistemi ve acıyı azaltan masaj uçları var. Zor görünen en ince tüyleri bile kolayca alabilir. Kablosuz ve şarj edilebilir olma özelliğiyle özgür kullanım sağlıyor. İhtiyacınıza göre seçebileceğiniz 2 hız ayarı mevcut. Erkek için epilasyon aleti arıyorsanız bunu öneririm.

  5- Braun Silk-épil 3 3440 Kablolu Kuru Kullanım

  En İyi Erkek Epilasyon Aleti Hangisi?

  20 cımbız sistemi ile dikkat çeken Braun Silk-épil, en ince tüyleri bile kökünden alarak istediğiniz görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor.

  Hassas tüy alımı için tıraş ve kırpıcı başlığı bulunan epilatör, bikini bölgesi ya da yüz gibi hassas bölgelerde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Akıllı ışık sistemi ile en kısa ve ince tüyleri bile görmenize olanak sağlayan Braun Silk-épil 3 3440 Kablolu 2 Ek Ataçmanlı Epilatör - Pembe, epilasyon sırasında rahat etmenize yardımcı oluyor.

  6- inFace Ipl Epilasyon Aleti

  En İyi Erkek Epilasyon Aleti Hangisi?

  Sınırsız darbeleriyle vücudun her bölgesinde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Sadece 2 hafta içinde görünür sonuçlar elde edebilirsiniz. Güçlü ve dayanıklı olan bu model, otomatik moduyla hem tek bir alanda hem de daha büyük alanlarda kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış bir model.

  7- Braun Silk-Épil 5 5545 Islak Kuru Epilasyon Cihazı

  En İyi Erkek Epilasyon Aleti Hangisi?

  Islak ve kuru olarak kullanabiliyorsunuz. Erkek epilasyon aleti istiyorsanız, rahatlıkla alıp kullanabilirsiniz. Mikro kavrama teknolojisi ile en ufak tüylere kadar acıtmadan alabiliyorsunuz. Yüksek masaj teknolojisi ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 2
 • Braun kullandım ama faydası yok görülmüyor. Bence hiç para dökme derim biriktir lazer epilasyona git

  • Ki erkeklerin kılları daha kalın ilk başta dökülme yapıyor ama tekrarlıyor max 15 günde

  • Erkeklere yapan yer var mı ki

  • Vardır kesinlikle.

 • Makine daha mantık lı

 • Bence kendin alma tabii şu döner başlıklı makinadan bahsediyorsan al ama lazer epilasyon cihazları gibi olanları evde değil de bi bilen yerde yaptırmanı öneririm

 • Erkeklere epilasyon yaramıyor, çok rahatsız ediyosa vur makinaya.

 • Kibrit dhdhdhdhdhjd

  • ögggg pislik :D her yeri kokutur kız o :D