En iyi erkek kıvırcık saç modelleri nelerdir?

Erkeklere yakışan en iyi kıvırcık saç modelleri nelerdir?

En iyi erkek kıvırcık saç modelleri nelerdir?
1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Kıvırcık Erkek Saç Modelleri

  Kıvırcık erkek saç modellerinin bu kadar popüler olmasının birkaç nedeni vardır. Birincisi, kıvırcık saç benzersiz ve şık durur. Farklı görünümler oluşturmak için çeşitli şekillerde kullanılabilir. Ayrıca, kıvırcık saçların yönetimi kolaydır ve minimum çabayla harika görünmeye devam edilebilir. Kıvırcık saçlar da çok yönlüdür. Kısa ya da uzun olarak farklı tarzlarda modeller yapılabilir. İster klasik bir görünüm ister daha modern bir görünüm isteyin, size uygun bir kıvırcık saç modeli vardır. Kıvırcık erkek saç modelleri şu şekildedir;

  Erkekler İçin Kısa Kıvırcık Saç Modelleri

  En iyi erkek kıvırcık saç modelleri nelerdir?

  Erkeklerin saçlarını şekillendirmenin birçok farklı yolu vardır. Ancak en popüler ve şık yollardan biri kısa kıvırcık saç modeli elde etmektir. Bu görünüm sadece modaya uygun değil, aynı zamanda yönetimi ve stili de kolaydır. Kısa kıvırcık bir saç modeli düşünüyorsanız, onu nasıl şekillendireceğinizi bilmeniz gerekir. Yapmanız gereken ilk şey iyi bir berber veya kuaför bulmaktır. Saç tipiniz için doğru kesimi almanıza yardımcı olabilirler.

  Doğru kesimi yaptıktan sonra, saçınızı nasıl şekillendireceğinizi öğrenmeniz gerekecek. Saçınızı şekillendirmek için kullanabileceğiniz birçok farklı ürün var, ancak sizin için en uygun olanı bulmak için denemeniz gerekecek. Harika görünen kısa kıvırcık bir saç modeline sahip olmak istiyorsanız, doğru şekilde şekillendirmek için çaba sarf etmeniz gerekir. Ancak doğru yaparsanız harika görünen ve kolay yönetilebilen bir saç stiline sahip olursunuz.

  Erkekler İçin Orta Uzunlukta Kıvırcık Saç Modelleri

  En iyi erkek kıvırcık saç modelleri nelerdir?

  Erkekler için en popüler kıvırcık saç modelleri arasında orta uzunlukta yapılan kıvırcık modelleri bulunur. Bu görünümü elde etmek için buklelerinizi kontrol etmenize yardımcı olabilecek ve aynı zamanda biraz tutuş sağlayan bir ürün kullanmanız gerekecek. Ardından saçınızı arkaya ve yanlara doğru tarayarak düz bir şekil vermeniz gerekir. Ayrıca, saçınızı yukarı kaldırmak için bir tarak veya parmaklarınızı kullanarak saçlarınızın tepesine biraz hacim ekleyebilirsiniz.

  Erkekler için bir başka harika orta uzunlukta kıvırcık saç modeli de, kaygan arka görünümdür. Bu stil, buklelerini kontrol altında tutmak isteyen ancak yine de şık bir görünüm elde etmek isteyen erkekler için idealdir. Bu görünümü elde etmek için buklelerinizi yerinde tutmak için güçlü bir tutuş ürünü kullanmanız gerekecek. Ardından saçınızı geriye ve yana doğru taramanız gerekecektir. Başınızın üst kısmına biraz hacim eklemek için bir tarak veya parmaklarınızı da kullanabilirsiniz.

  Biraz daha rahat, orta uzunlukta kıvırcık bir saç modeli arıyorsanız, dağınık görünümü denemek isteyebilirsiniz. Bu görünümü elde etmek için buklelerinizi kontrol etmenize yardımcı olabilecek ve aynı zamanda biraz tutuş sağlayan bir ürün kullanmanız gerekecek. Ardından, dağınık ama şık bir görünüm elde etmek için saçlarınızı parmaklarınızla karıştırmanız gerekecek.

  Erkekler İçin Uzun Kıvırcık Saç Modelleri

  En iyi erkek kıvırcık saç modelleri nelerdir?

  Uzun kıvırcık saçlara sahip olmanın en iyi yanlarından biri, çeşitli farklı stiller deneyebilmenizdir. Daha sade bir görünüm arıyorsanız yandan ayırmalı klasik kıvırcık saç modelini deneyebilirsiniz. Saçınızı bu şekilde şekillendirmek için, saçınızı açmak için geniş dişli bir tarak kullanın, ardından buklelerinizi belirginleştirmeye yardımcı olması için hafif bir jel veya krem ​​uygulayın. Ardından, derin bir yan ayırma oluşturun ve saçınızı bir tarafa tarayın. Daha sonra, kıvırcıkları yumuşatmak için parmaklarınızı veya küçük bir fırçayı kullanabilirsiniz. Daha rahat bir görünüm için, biraz doku elde etmek için saçınızı parmaklarınızla karıştırmayı deneyin.

  Kıvırcık saçınızın doğal hacmini göstermek istiyorsanız, saçlarınızı doğal bırakın. Saçınızı bu şekilde şekillendirmek için nemli saçınıza hacim veren bir köpük uygulayarak başlayın. Ardından saçınızı açmak için geniş dişli bir tarak kullanın ve bir yan ayırma oluşturun. Ardından, saçınızı kurutmak için bir fön makinesi kullanın, parmaklarınızı kullanarak saçlarınızı kuruturken köklerinden kaldırın. Saçınız kuruduğunda, parmaklarınıza az miktarda pomad veya ağda sürün ve bunları kullanarak saçınızı dalgalı bir şekilde şekillendirin Daha dağınık bir görünüm için saçınızı şekillendirdikten sonra parmaklarınızla dağıtmayı deneyin.

  Hem şık hem de yönetmesi kolay bir stil arıyorsanız dokulu kıvırcık bir saç modeli deneyin. Saçınızı bu şekilde şekillendirmek için nemli saçınıza durulanmayan bir saç kremi uygulayarak başlayın. Ardından saçınızı açmak için geniş dişli bir tarak kullanın ve bir yan ayırma oluşturun. Ardından, saçınızı kurutmak için bir fön makinesi kullanın, parmaklarınızı kullanarak saçlarınızı kuruturken köklerinden kaldırın. Saçınız kuruduğunda, parmaklarınıza az miktarda pomad veya köle sürün ve saçınızı şekillendirmek için kullanın. Saçınızı şekillendirmeye yardımcı olması için bir fırça da kullanabilirsiniz. Erkekler için uzun kıvırcık saç modelleri, onları doğru şekilde nasıl şekillendireceğinizi biliyorsanız, hem şık hem de yönetimi kolay olabilir. Biraz çaba sarf ederek hem gösterişli hem de şık görünen bir stili kolayca oluşturabilirsiniz.

  Kıvırcık Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

  Kıvırcık saçın erkeklere farklı bir tarz ve çekilik kattığına dair bütün kadınlar hemfikirde. Kıvırcık saç havalı olduğu kadar bakımı da bir o kadar zor. Her şeyden önce: kıvırcık saçlar genellikle diğer saç tiplerinden daha kurudur, bu nedenle saç tellerinizi nemlendirecek bir şampuan ve saç kremi seçmek önemlidir. Saçınızı beslemeye ve nemlendirmeye yardımcı olabilecek hindistancevizi yağı veya jojoba yağı gibi doğal yağlar içeren ürünler kullanabilirsiniz. Kıvırcık saç bakımını şu şekilde yapabilirsiniz;


  1. Doğru şampuan ve saç kremi kullanın. Kıvırcık saçlar için özel olarak tasarlanmış ürünleri kullanın. Bunlar saçlarınızı nemlendirmeye ve doğal görünmesine yardımcı olacaktır.
  2. Saçınızı her gün yıkamayın. Kıvırcık saçlar kurumaya eğilimlidir, bu nedenle her gün yıkamak sorunu daha da kötüleştirir. Bunun yerine saçınızı birkaç günde bir yıkayın ve saçınızın taze görünmesini sağlamak için yıkamalar arasında kuru bir şampuan kullanın.
  3. Kalıcı bir saç kremi kullanın. Bu, saçınızın nemli kalmasına ve kabarmasını önlemeye yardımcı olacaktır.
  4. Saçınızı ıslakken taramayın. Bu sadece saçınızın kabarmasına neden olur. Bunun yerine, ıslakken saçınızı nazikçe açmak için geniş dişli bir tarak kullanın.
  5. Saçınızı kurumaya bırakın. Fön makinesi kullanmak sadece saçınızın kabarmasına neden olur. Isı kullanmanız gerekiyorsa, kabarmayı en aza indirmeye yardımcı olmak için fön makinenizde bir difüzör eklentisi kullanın.
  6. Koruyucu stiller kullanın. Saçınızı şekillendirirken örgüler, topuzlar veya bukleler gibi uçlarınızı koruyan stiller kullanın. Bu, bölünmüş uçların ve hasarın önlenmesine yardımcı olacaktır.
  7. Saçınızı düzenli olarak kesin. Düzenli düzeltmeler yapmak saçınızın sağlıklı kalmasına ve kırık uçların önlenmesine yardımcı olacaktır.

  Bu ipuçlarını takip ederek kıvırcık saçlarınızın en iyi şekilde görünmesi için bakım yapabilirsiniz.

  Kıvırcık Saç Nasıl Şekillendirilir?

  Kıvırcık saçları şekillendirirken hatırlanması gereken en önemli şeylerden biri ısı kullanmamaktır. Kıvırcık saçlar doğal olarak kurumaya ve kırılmaya daha yatkındır, bu nedenle ısıyla şekillendirme araçlarını kullanırken ekstra dikkatli olmak önemlidir. Isı kullanmanız gerekiyorsa, önceden koruyucu bir serum veya krem ​​kullandığınızdan emin olun.

  Kıvırcık saçları şekillendirmek için bir diğer önemli ipucu da aşırı yıkamaktan kaçınmaktır. Kıvırcık saçlar daha kuru tarafta olma eğilimindedir, bu nedenle çok sık yıkamak saçtaki doğal yağları yok edebilir ve kabarmaya neden olabilir. Saçınızı haftada en fazla 2-3 kez yıkamayı hedefleyin ve nemlendirici bir şampuan ve saç kremi kullandığınızdan emin olun.

  Isıya ve yıkamaya dikkat etmenin yanı sıra saçınızda kullandığınız ürünlere de dikkat etmeniz gerekir. Çok ağır veya yağlı şeylerden kaçının çünkü bu, buklelerinizi ağırlaştırabilir ve düz görünmelerine neden olabilir. Bunun yerine buklelerinizi belirginleştirmenize yardımcı olacak hafif, havadar ürünleri tercih edin. Son olarak, farklı stiller denemekten korkmayın. Kıvırcık saç inanılmaz derecede çok yönlüdür, bu nedenle şekillendirme söz konusu olduğunda sonsuz olasılık vardır.

  Kıvırcık Saçlar için En İyi Saç Kesimi Nedir?

  Kıvırcık saçlarınız varsa, doğru saç kesimini bulmanın zor olabileceğini bilirsiniz. Kıvırcık saçlar genellikle ya sevilir ya da nefret edilir, ancak nasıl düzgün bir şekilde şekillendirileceğini biliyorsanız, muhteşem bir varlık olabilir. Kıvırcık saçlar için en iyi saç kesimini bulmanın anahtarı, doğal dokunuzla çalışmaktır. Sıkıca kıvrılmış bukleleriniz varsa, onları sağlam tutan bir stil bulmanız gerekir. Bukleleriniz daha gevşek ve daha dalgalıysa, kesiminizle biraz daha cesurca yapmalısınız. K


  Kıvırcık saçlar için en iyi saç kesimlerinden biri uzun, katmanlı bir kesimdir. Bu stil, saçınızı çeşitli şekillerde şekillendirmenizi sağlarken doğal bukle modelinizi sağlam tutmanıza olanak tanır. Çok sıkı bukleleriniz varsa saçlarınızı doğal haliyle kullanabilirsiniz. Daha gevşek, dalgalı bukleleriniz varsa saçınızı düz şekillendirebilir veya bir bukle maşası yardımıyla daha belirgin bir bukle oluşturabilirsiniz. Uzun, katmanlı kesimler ayrıca tüm yüz şekillerinde inanılmaz derecede güzel durur.

  Çok ince, kıvırcık saçlarınız varsa, o zaman uzun, düz bir kesim yapmanız gerekir. Sonuç olarak, kıvırcık saçlar için en iyi saç kesimi, kendinizi en emin ve şık hissettiren saç kesimidir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

16 1
 • Ben yakıştırıyorum bu görseldeki gibileri… ama en iyi model hangisidir o kadar hakim değilim o kadar incelememişim… 🙈😂

  • Benim de soruma yardım edin

 • Kivırcık degil de dalgalı saç güzel

  • Benim de soruma yardım edin

 • Havada değil de omuzlara değen kıvırcık saçlar etkileyici.

 • Masumlar Apartmanındaki Han'ın saçları olabilir mesela

 • Görseldeki çok şirin duruyor

 • Resimdeki gibi

 • Beta erkek saç modelleri 🤣

 • Perma

  • Benim de soruma yardım edin

 • Resimdeki gibi olanlar iyi ama uzatıp bağlayanlar iyi değil

 • Bu olabilir

  En iyi erkek kıvırcık saç modelleri nelerdir?
 • Bence o erkeğin yüzüne göre değişir

 • Kıvırcık saçlı erkeklere yükseliyorum ama uzun olmayacak

 • Dalgalı saç daha güzel

  • Benim de soruma yardım edin

 • Bence hepsi

 • Onu bunu bilmemde erkeğe en çok dalgalı saç yakışıyor

 • Uzun olmadığı sürece hepsi güzel

 • Fotodakine düştüm

  • Benim de soruma yardım edin