En iyi erkek Roll On hangisi, tavsiye ve önerileriniz neler?

Malum yaz aylarındayız ve sık sık Roll On değiştiren biri olmasam da son dönemde kullandığım Roll On'dan memnun değilim. Sizce en iyi erkek Roll On hangisidir arkadaşlar? Tavsiyeleriniz var mı? Teşekkür ederim!
0 1

Çok Süper Cevap

 • En İyi & En Kaliteli Erkek Roll-On Hangisidir?

  Çevremde kullanan ve benim de favorim olan en iyi erkek roll on tavsiyelerini sunacağım. Bence fiyatları da çok uygun.

  1- Farmasi Anti-Perspirant Erkek Roll-On

  En iyi erkek Roll On hangisi, tavsiye ve önerileriniz neler?

  Farmasi’nin anti perspirant içeren roll on’u çok güzel. Anti-mikrobik içerdiği için, ter kokusuna neden olan bakterileri öldürüyor. Etkisi 24 saat boyunca sürüyor. Eğer ağır bir kokuya alerjin varsa bunu kullanabilirsin. Uzun süre ferahlık sağlıyor. Yani tahriş, kızarma falan yapmıyor.

  2- Siveno Erkek Roll-On

  En iyi erkek Roll On hangisi, tavsiye ve önerileriniz neler?

  Siveno yüzde yüz doğal bir erkek koltuk altı roll on markası. Kötü kokuları hapsetmede gayet başarılı bir ürün ancak terlemeyi engellemiyor. Ürünün içerisinde tamamen doğal mineral tuz potasyum var. İçerisinde skualen olduğu için tahriş yapmıyor. Eğer hassas bir cilde sahipsen deneyebilirsin. Ayrıca güzel ve ferah bir kokusu var.

  3- Nivea Men Fresh Roll-On

  En iyi erkek Roll On hangisi, tavsiye ve önerileriniz neler?

  Nivea Men erkek roll-on, ter kokusuna karşı gün boyu ferahlık veriyor. Doğal, etkili ve egzotik bir kokusu var. Kendini gayet fresh hissediyorsun... 48 saat etkisi sürüyor. Dermatolojik testler ile cilt ile uyumu kanıtlanmış bir ürün.

  4- Garnier Men Ultra Kuru+ Roll-On

  En iyi erkek Roll On hangisi, tavsiye ve önerileriniz neler?

  96 saat kuruluk sağlayan, kokusu harika olan bir erkek roll on. En iyi erkek roll-on hangisi? Sorusunun bence yegâne cevaplarından bir tanesi. Cildine nefes aldırıyor ve sürekli duştan çıkmış gibi bir his bırakıyor.

  5- Avon Elite Gentleman Reserve Antiperspirant Erkek Roll-On

  Eğer şekersi ve fresh kokuları seviyorsan bunu öneririm. Çünkü içerisinde, karpuz, sardunya ve vetiver var. Yani mükemmel bir koku. Gün boyu da ferah hissettiriyor. Özellikle karpuz olması dikkat çekiyor, ayrıcalıklı olmak istiyorsan dene derim.

  6- Vichy Erkek Roll-On

  En iyi erkek Roll On hangisi, tavsiye ve önerileriniz neler?

  Vichy Erkek Roll-On, terleme karşıtı, güzel fresh kokusu olan erkek koltuk altı roll on markası. Ayrıca sürdüğün zaman hızlı kuruyor, ıslaklık hissi vererek rahatsız etmiyor. 72 saate kadar etkili ve alkol içermiyor. Hassas bir cildin varsa bu markayıda deneyebilirsin.

  7- Jagler Storm Erkek Roll-On

  Jagler erkek kokularının erkeksi bir kokusu var. Erkek roll on çeşitleri de aynı şekilde güzel kokuyor. Tüm cilt tipleri için uygun. 24 saat boyunca temizlik hissi veriyor, terlemeyi düzenliyor. İçerisindeki nemlendirci sayesinde de cildini nemlendiriyor.

  8- Dove Men Extra Fresh Erkek Roll-On

  Dove kokuları zaten mükemmel ve fresh oluyor. Aynı şekilde Dove Men Extra Fresh kokusu da mükemmel. 48 saate kadar kuru tutup, terlemeyi önlüyor. Cildini nemlendirir ve tazelik hissi yaratır. Ayrıca nemlendirici olduğu için tahriş riskini ortadan kaldırıyor. Kokusu zaten fresh ve taze. Erkek roll-on tavsiyeleri arasında bulundurduğum bu Dove ürününü bir yerlerde görürsen, bunu da denemeni öneririm.

  9- Rexona Extra Cool Erkek Roll-On

  48 saat ter kokusuna karşı koruyor ve ferahlık hissi sağlıyor. Mentollü bir roll on kendisi. Bu yüzden gün boyu kendini fresh hissedebilirsin. Alkol içermiyor ve pudralı. Kokulara reaksiyon gösteren bir cildin varsa bunu öneririm. Çünkü anti-perspirant özelliğe sahip. Cildini tahriş etmez. Bakterileri öldürür.

  En iyi erkek roll-on önerilerini sunmaya çalıştım. Umarım yardımcı olmuştur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 2
 • Vichy veya Amway
  (Aliminyum SLS vs bunlarda yok

 • Nivea ve Garnier mineral

 • Nıvea tabi ki kalıcı ve guzel kokusu var

 • Rexona ya da axe tavsiye ederim

 • Incia ve Siveno'nun doğal roll onlarını kullanabilirsin