En İyi Saç Çıkaran, Gürleştiren Serum Markası Hangisi?

Saçlarım çok geç uzuyor, dökülmelerde var. Kullanabileceğim erkek için saç serum markaları önerir misiniz?
1 0

Çok Süper Cevap

 • Aynı durum kardeşimde de vardı biz birkaç ürün denedik memnun kaldık. Kullandıklarımızı söyleyeyim.

  Saç Çıkaran Serum Önerileri

  1- Bioxcin Quantum Bio Activ Serum

  En İyi Saç Çıkaran, Gürleştiren Serum Markası Hangisi?

  İlk kullanımdan itibaren saçlarınızı güçlendirir ve saçlarınızın çıkmasına yardımcı olur. İçeriğindeki saç dökülmesine karşı ekstreyle de saç köklerini besleyerek saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur.

  2- Loreal Serioxyl Denser Hair Serum

  En İyi Saç Çıkaran, Gürleştiren Serum Markası Hangisi?

  Saçlarınıza dolgunluk katar. İçeriğindeki Intra-Cylane molekülleri saç telleri üzerinde kendi kendine yayılma özelliğine sahiptir. Saçlarınızın daha gür çıkmasına yardım eder. Bu saç çıkarıcı serum ilk 6 haftada 1000 yeni saç teli ve 3 aylık program sonunda toplam 1600 yeni saç teline sahip olabilirsiniz.

  3- Uraw B5 Forte Serum

  En İyi Saç Çıkaran, Gürleştiren Serum Markası Hangisi?

  B5 Forte saç serumu daha canlı gür ve bakımlı saçlara kavuşmanız için özenle formüle edilmiş etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmış doğal bitki özleri içeren bir serumdur. Öncelen dökülme eğilimli saçlarınıza mükemmel bakım yapar saçı besler kalınlığı arttırır. B5 forte serumda kullanılan baicapil, üç ana aktif içererek saçı güçlendirir, soya fasulyesi ekstresi, buğday tohumu ekstresi, ve ünlü çin takkesi ekstresi içerir. Saç derisini nemlendirir, daha sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar.

  4- Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 - Erkek İçin

  En İyi Saç Çıkaran, Gürleştiren Serum Markası Hangisi?

  Erkeklere özel saç dökülmeleri için 3’lü etkili serum masaj uygulaması ile mikro sirkülasyonu harekete geçirerek saç köklerinin güçlenmesi için kullanılır. İnce telli ve dökülen saçların kalınlaşması, dolgunlaşması ve güçlenmesi için uygulanan bir üründür. Saçlarınızın daha gür çıkmasına yardımcı olur.

  5- Kerastase - Specifique Aminexil Gl-Dökülme Önleyici Aminexsil Serum

  En İyi Saç Çıkaran, Gürleştiren Serum Markası Hangisi?

  Saç köklerinize doğrudan etki ederek saçlarınızın güçlenmesini sağlar. Saçlarınızın dökülmesine neden olan unsurlarla aktif olarak savaşır ve saçlarınıza saç derinize bakım yapar. Yeni saç oluşumuna katkı yaparak saç tellerinizin daha güçlü çıkmasını sağlar.

  Saç çıkaran ve saç gürleştiren serumlar bunlar. Umarım işine yarar.

En İyi Kız Görüşü

 • Evin (evigen) ampul (E vitamini), bimeks (b vitamini) ampul ikiside eczanede satılıyor ve vitaminle bunları alıp haftada 2 kez tek bir ampulü saçına yedirip istediğin kadar bekliyorsun uzun süreler beklemen daha iyi olur sonrasında yıkayabilirsin saçlarını. Aynı zamanda şampuanın içinede ikisinden 1er ampul kırıp içine karıştırabilirsin yıkandıktan sonra hiçbir şekilde yağlı his kalmıyor emin ol. 2. Kullanımdan sonra dökülmelerin çokça azaldığını göreceksin zaten. Ucuz vitaminler ikisinin fiyatı en fazla 20 tl yi bulur hatta bulmaz bile 12-13 tl bir şey.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • Otacı ısırgan özlü şampuan kullan güçlendirir

 • uraw etkili sac cikariyor gercekten ama enaz 5 tane gidiyor

 • Bence yok ki

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?