Erkek için En İyi Kepek Önleyici Şampuan Hangisi?

Saçlarımda çok fazla kepek oluştu bunu nasıl engelleyebilirim? Erkekler için en iyi kepek şampuanı hangisi? Var mı kullanıp beğendiğiniz ve bu çok iyidir dediğiniz bir şampuan. Pek çoğunu denedim, maalesef geçmiyor. Buradaki öneriler de işe yaramazsa, artık doktora gideceğim.
1 0

Çok Süper Cevap

 • En İyi Kepek Şampuanı Hangisidir?

  1- Clear Men Kepeğe Karşı Yoğun Arındırıcı Şampuan

  Erkekler için özel olarak geliştirilmiş bir şampuan. Yoğun arındırıcı kömür ile saç derisini besler, kir ve yağdan arındırmaya yardımcı olur. Oluşan kepeklerin giderilmesinde son derece etkilidir ve oluşabilecek kepekleri engeller.

  Clear Men Kepeğe Karşı Yoğun Arındırıcı Şampuan
  Clear Men Kepeğe Karşı Yoğun Arındırıcı Şampuan

  2- Head & Shoulders Men Ultra Anında Saç Derisi Rahatlatıcı Şampuan

  Taze nane ferahlığıyla güçlendirilmiş olan bu şampuan kepeğe karşı etkilidir. Yüzde yüze kadar kepeği önlüyor, var olan kepeğin giderilmesinde yardımcı oluyor. Kepek yapmayan şampuanlar arasında diyebilirim.

  Head & Shoulders Men Ultra Anında Saç Derisi Rahatlatıcı Şampuan
  Head & Shoulders Men Ultra Anında Saç Derisi Rahatlatıcı Şampuan

  3- Blendax Erkek İçin Kepeğe Etkili Şampuan

  ZPT teknolojisi ile geliştirilen ve şerbetçi otu özü içeren formülüyle Blendax Erkekler İçin Kepeğe Karşı Etkili Şampuan, saç derinize ihtiyaç duyduğu bakımı yaparak kepeklenmeyi önler. Ayrıca saçlarınızın daha dolgun ve gür görünmesine yardımcı olur.

  Blendax Erkek İçin Kepeğe Etkili Şampuan
  Blendax Erkek İçin Kepeğe Etkili Şampuan

  4- Elidor Şampuan Kepeğe Karşı

  Düzenli kullanımda gözle görülür olarak kepeği önler. Zinc Pyrithione içeren özel formülü ile saçlarınızı besleyerek yumuşaklığını korur. Kepeği gideren ve kepek oluşmasını engelleyen şampuanlar arasındadır.

  Elidor Şampuan Kepeğe Karşı
  Elidor Şampuan Kepeğe Karşı

  5- Biomen Energy Kepek Önleyici Şampuan

  İçerisindeki kafein ile saç köklerinizi güçlendirir ve kepeği gözle görünür olarak engeller. Ayrıca saç dökülmesine karşı da son derece etkili bir şampuan.

  Biomen Energy Kepek Önleyici Şampuan
  Biomen Energy Kepek Önleyici Şampuan

  6- Urban Care Erkeklere Özel Arındırıcı ve Kepek Önleyici Şampuan

  Erkek için En İyi Kepek Önleyici Şampuan Hangisi?

  Çay Ağacı Yağı, Limon ve Aktif Bitkisel Complex formülü ile özel olarak erkekler için üretilmiş. Oluşabilecek kepeği engeller ve oluşan kepeklerin giderilmesinde yardımcı olur. Kepek oluşumunun belirtileri olan kuru saç derisi veya aşırı yağlanmış saç derisinin bakımını yapar.

  7- Yves Rocher Kepek Önleyici Şampuan

  Erkek için En İyi Kepek Önleyici Şampuan Hangisi?

  En iyi kepek şampuanı arasında diyebilirim. Yeni kepek oluşumunu engeller, kepeğe karşı etkilidir. Saçlarını arındırarak hafifletir, daha sağlıklı bir görünüm sağlar, saç derini yatıştırır. Formülündeki Nar Kabuğu, hem kepeği engelliyor, hem saç derine nefes aldırıyor hem de hoş bir koku veriyor. Bitkisel olarak üretilmiş. Organik Agav saç köklerinin derinlemesine beslenmesine yardımcı olur, kökten uca bakım sağlıyor. Fiyatı: 40 TL.

  8- Ashley Joy Erkekler İçin Kepek Önleyici & Dökülme Karşıtı Şampuan

  Erkek için En İyi Kepek Önleyici Şampuan Hangisi?

  Saçları dipten uca güçlendirerek kepek ve saç dökülmesine karşı özel bakım yapmanı sağlıyor. İçeriğindeki ısırgan saç dökülmelerini önlüyor. Çinko, bakır, demir ve magnezyumdan oluşan 4 mineral kombinasyonu saçı onarıp, güçlendiriyor. Çay ağacı özü antioksidan özelliği ile kepeği önlerken, mentol saçtaki yağlanmayı azaltır ve saç derisini ferahlatıyor. SLES, SLS ve PARABEN içermiyor, en güzel özelliği bu sanırım. Sadece erkekler için özel olarak üretilmiş bir şampuan. Fiyatı: 54 TL.

  9- Loreal Serie Expert Instant Clear Kepek Önleyici Şampuan

  Erkek için En İyi Kepek Önleyici Şampuan Hangisi?

  En iyi kepek şampuanı hangisi sorusuna Loreal Serie Expert Instant Clear Kepek Önleyici Şampuan önerisini ekleyebilirim. Hem kadınlar hem de erkekler kullanabilir. Saç derisinde oluşan ve saç yüzeyine yayılan kepeği, etkin biçimde temizliyor. Saçların aşırı yağlanıyorsa kullanmanı öneririm. Yağlı saçlardaki aşırı sebum üretimini dengeleyerek saç derisindeki kaşıntı ve tahrişi gideriyor. Ayrıca yeni kepek oluşumunu da engelliyor. Fiyatı: 58 TL.

  10- Schwarzkopf 3D Men Kepek Önleyici Şampuan

  Erkek için En İyi Kepek Önleyici Şampuan Hangisi?

  Erkekler için en iyi kepek şampuanı listesine ekleyebilirim, çünkü ilk kullanımda kepeklerin gittiğini görebiliyorsun. Saç yüzeyini pürüzsüzleştirir. Saça güçlü ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor ve yumuşacık yapıyor. Keratin içerdiği için saçlarını güçlendiriyor. En güçlü kepek önleyici içerik olarak bilinen ÇİNKO PRİTİYON içeriyor. Fiyatı: 75 TL.

  11- Pantene Kepeğe Karşı Etkili

  Yine hem kadınlar hem de erkekler kullanabilir. En etkili kepek şampuanlarından bir tanesi diyebilirim. Saçlarını inanılmaz bir şekilde arındırıyor, yeni kepek oluşumunu engelliyor. Saçlarına parlaklık kazandırıyor, ihtiyacı olan nem dengesini kazandırıyor. Fiyatı: 20 TL.

  12- Wella Sp Men Remove Kepek Önleyici Şampuan

  En iyi kepek şampuanı erkek için önerebileceğim bir şampuan. İnatçı kepeklere karşı savaşır ve kepek oluşunu engeller. Anti-mikrobiyel etkisiyle saç derisinde etkin temizlik ve çözüm sağlar. Kepeğe neden olan sebepleri ortadan kaldırıyor. Climbazol, Zinc, Pyrihion ve Pirocton Olamin'in sinerji etkisi ile saçları yumuşacık yapıp saç derisini koruyor. Fiyatı: 72 TL.

  13- Schwarzkopf Bonacure Scalp Genesis Kepeğe Karşı Anti Dandruff Şampuan

  Saç derisi yıpranmış ve kepek oluşmuş saçları arındırmak ve kepek oluşumunu engellemek için özel olarak geliştirilmiş derin temizleme şampuanıdır. Yıpranmış saçları da onarıyor, kepek kabuklarını temizliyor, saç ve deriyi temizliyor. Yeni kepek oluşumunu da engelliyor. Fiyat: 60 TL.

  14- Sebamed Kepek Önleyici Şampuan

  Yine en iyi kepek önleyici şampuanlar arasında diyebilirim. Düzenli olarak kullanıldığında kepeği önler. Gliserin içeriyor ve saç derisini nemlendiriyor.. Saç derisinin yağ salgısını düzenliyor. Sürekli ve düzenli Kepeği, “Piroktan Olamin” sayesinde önlüyor. Fiyatı: 30 TL.

  15- Syoss Şampuan Kepeğe Karşı Etkili

  Hem kadın hem de erkekler rahatlıkla kullanabilir. En kaliteli, en iyi kepek önleyici şampuanlardan bir tanesi. Kepeği gözle görülür bir şekilde azaltıyor, yeni kepek oluşumunu engelliyor. Saçlarına ihtiyacı olan nemi kazandırıyor ayrıca detoks etkisi yaratıyor. Aynı zamanda da saçlarına parlaklık kazandırıyor. Bu şampuanı ben de kullandım, tavsiye ederim. Fiyatı: 30 TL.

  Erkekler için en iyi kepek önleyici şampuan listemi sundum. Bunlar umarım faydasını görürsün.

En İyi Kız Görüşü

 • Kepek önleyici şampuanlar saç derisindeki koruyucu tabakayı sıyırdı için daha çok kepeğe sebep oluyor size duştan sonra saçımıza bir tane maden suyu ama doğal olanından maden suyu ile en son durulama da kullanmanızı tavsiye ederim ve saçınızı her gün yıkamayın şampuanla her gün şampuan anlarsınız daha çok kepek oluşuyor ve saç derisi zarar görüyor

En İyi Erkek Görüşü

 • Çay Ağacı Yağı, Limon ve Aktif Bitkisel Complex formülü ile özel olarak erkekler için üretilmiş. Oluşabilecek kepeği engeller ve oluşan kepeklerin giderilmesinde yardımcı olur. Kepek oluşumunun belirtileri olan kuru saç derisi veya aşırı yağlanmış saç derisinin bakımını yapar.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

6 3
 • Ben blendax nane özlü kullanıyorum. Ferahlatıyor ama yıkama esnasında göze temas ederse feci yakıyor.

 • H & S

 • Haldir şaldir ile
  Klir men
  En beğendiğim

 • Kepek için en iyisi Clear

 • Head and shoulders

 • clear

 • Sabun abi direk sabunnn

 • Erkek için bilmem ama head and shoulders gayt iyi

 • Hedarşoldırs😄