Erkek Yüz Bakım Maskesi Kullanan Var mı? Ürün Önerisi Verir misiniz?

Uzun süredir bakım yapmadım. Yüzüm kirli gözüktüğü için yüz bakım maskesi kullanmak istiyorum ama önerilere ihtiyacım var. Erkek yüz bakım maskesi önerir misiniz? Sizce en iyi erkek yüz bakım maskesi hangisi?
0 0

Çok Süper Cevap

 • Erkekler İçin En İyi Yüz Maskesi Tavsiyeleri

  Yüz maskeleri güçlü bir nem tabakası sağlar. Cildinizi temiz, nemli ve güneşin zararlı ışınlarından korumak için en azından bir temizleyici, nemlendirici ve geniş spektrumlu bir maskeye ihtiyacınız vardır. Ayrıca etkili bir cilt bakım rutini oluşturmak istiyorsanız, yüz maskeleri gibi cilt endişelerinizi gidermeye yardımcı olan ürünleri listenize eklemeniz gerekmektedir.

  Erkek cilt bakımı rutininizde henüz bir yüz maskesi kullanmıyorsanız, birçok avantajı kaçırıyor olabilirsiniz. Doğru maske, benzersiz cilt endişelerinizi gidermenize yardımcı olabilir ve cildinizin en iyi şekilde görünmesine ve hissetmesine yardımcı olabilir. Hangi yüz bakım maskesini alacağınızı bilmiyorsanız endişelenmeyin. Aşağıdaki listede erkekler için en iyi yüz bakım maske önerilerini görebilirsiniz;

  1. Menscience Facial Cleansing Mask

  Erkek Yüz Bakım Maskesi Kullanan Var mı? Ürün Önerisi Verir misiniz?

  Cildinize detoks etkisi yaratarak arındırır ve canlandırır. Saf ve doğal toz haline getirilmiş yeşil matcha çayının yüksek konsantrasyonu, bu ürünü diğer yüz maskelerinden farklı olarak tamamen benzersiz kılmaktadır. Yeşil çayın antioksidanları ve doğal etkisi cildi derinlemesine temizler ve berrak bir cilt için kirleri ve gözenekleri tıkayan yağlı kalıntıları emer. Sivilce, cilt lekeleri ve akne gibi sorunlarınız varsa bu yüz maskesini kullanmalısınız. Güncel Menscience Facial Cleansing Mask 2022 fiyatı; 812 TL.

  2. L'Oreal Paris Saf Kil Detoks Maskesi

  Erkek Yüz Bakım Maskesi Kullanan Var mı? Ürün Önerisi Verir misiniz?

  L'Oreal Paris Saf Kil Detoks Maskesi, üç saf kili odun kömürü ile birleştiren formüle sahip detoksifiye edici bir maskedir. Bu bileşenlerin kombinasyonu, cildi arındırırken ve gözle görülür şekilde detoksifiye ederken yağ emici bir etkiye sahiptir. Ayrıca bu kremsi maske ve formülü gözeneklere derinlemesine etki ederek cildi taze, temiz ve yumuşak bırakır. Bu nedenle, cildinizi derinlemesine temizlemek ve detoks yaparak daha pürüzsüz ve parlak bir etki bırakmak istiyorsanız bu ürünü kullanabilirsiniz. Tüm cilt tipleri için uygundur.

  İçerisinde; Kaolin kili vardır. Kaolin kili kirleri ve fazla yağı emer; montmorillonite kili cildi arındırır ve yeniden dengeler, kusurları azaltır. Ghassoul kili, cildi pürüzsüz, taze ve parlak bırakarak kirleri ve yağı emer. Kömür ise gözle görülür şekilde detoks yapar ve cildi aydınlatır. L'Oreal Paris Saf Kil Detoks Maskesi 2022 güncel fiyatı; 98 TL.

  3. Majestic Pure Activated Charcoal Mud Mask

  Erkek Yüz Bakım Maskesi Kullanan Var mı? Ürün Önerisi Verir misiniz?

  Majestic Pure's Dead Sea Mud Mask, ışıltılı bir cilde katkıda bulunan yüksek kaliteli mineral ve tuz bileşimi ile evrensel olarak bilinen otantik Dead Sea Mud ile yapılmış benzersiz bir formüldür. Yüz cilt bakımı, derin gözenek temizliği ve bu taze, canlandırıcı görünüme kavuşturur. Hem yağlı hem de hassas ciltler için üretilmiştir. Ayrıca gözeneklerin görünümünü azaltmak, cildi sıkılaştırmak ve kirleri gidermek için harika bir yüz maskesidir. En kaliteli aktif hindistan cevizi kömürü tozundan yapılan maske yüzünüze harika bir nem kazandırır.

  Özellikle yağlı bir cildiniz varsa mutlaka denemelisiniz. Majestic Pure Activated Charcoal Mud Mask 2022 güncel fiyatı; 222 TL.

  4. Garnier Nem Bombası Kağıt Maske

  Erkek Yüz Bakım Maskesi Kullanan Var mı? Ürün Önerisi Verir misiniz?

  Garnier Nem Bombası Kağıt Maske; cildi yoğun bir şekilde nemlendirir, ince çizgilerin görünümünü, yorgun ve donuk cildi azaltır ve parlak bir cilt için ışıltıyı yeniden canlandırır. Doğal özler ve bitki serumları ile zenginleştirilmiştir. İçerisinde; Nar, Lavanta, Yeşil Çay, Sakura, Papatya, ve Hyaluronik Asit vardır. Kuru ciltler için oldukça uygun bir maskedir. Cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlar, tek maske kullanarak cildinize 1 haftalık serum uygulamış gibi oluyorsunuz. Garnier Nem Bombası Kağıt Maske 2022 güngel fiyatı; 34 TL.

  5. VASSO MAN Siyah Nokta Gideren Arındırıcı Kil Maskesi

  Erkek Yüz Bakım Maskesi Kullanan Var mı? Ürün Önerisi Verir misiniz?

  VASSO kil maskesi; mineraller bakımından oldukça zengindir. Cildinizdeki siyah noktaları temizleyen saf kil içeren yüz maskesi biriken yağ oluşumlarını da temizlemektedir. Yüzünüzdeki kiri kolaylıkla çıkarırken akne oluşumunu da engellemektedir. Cilt renk tonunuzu eşitler, cildinize berrak, canlı bir görünüm sağlar. Ayrıca cildinizi de nemlendirmek için harika bir üründür. VASSO MAN Siyah Nokta Gideren Arındırıcı Kil Maskesi güncel fiyatı; 140 TL.

  6. Kiehl's Rare Earth Maske

  Erkek Yüz Bakım Maskesi Kullanan Var mı? Ürün Önerisi Verir misiniz?

  Kiehl's Rare Earth Maske; gözenekleri ve siyah noktaları anında gözle görülür şekilde azaltan, cildi arınmış ve pürüzsüz bırakan bir kil maskesidir. Bu derin gözenek temizleme maskesi, gözenekleri tıkayabilen ve cildi donuk görünümlü bırakabilen döküntüleri ve ölü yüzey cilt hücresi birikimini ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için kullanılmaktadır. Normal ve yağlı cilt tipleri için uygundur. İçerisinde; Bentonit, Aloe Vera, Amazon Beyaz Kili bileşenleri bulunmaktadır. Kiehl's Rare Earth Maske 2022 güncel fiyatı; 570 TL.

  7. Dermalogica Multivitamin Power Recovery Masque

  Erkek Yüz Bakım Maskesi Kullanan Var mı? Ürün Önerisi Verir misiniz?

  Hassaslaşmış ciltler için bir kurtarma çaresi olan bu ultra yenileyici maske; cildinizi, aydınlatır, yatıştırır ve nemlendirir. A, C ve E vitaminlerinin güçlü konsantrasyonlarının yanı sıra besin açısından zengin alg ve meyan özü infüzyonları ile bu Multivitamin Güç Geri Kazanım Maskesi cansız, susuz cilde can verir. Dermalogica Multivitamin Power Recovery Masque 2022 güncel fiyatı; 800 TL.

  Erkekler için Yüz Maskesi Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Yüz maskesi seçerken mutlaka cilt tipinize uygun maskeler seçmeniz gerekmektedir. Cildinizin neye ihtiyacını olduğunu en iyi siz bilirsiniz. Doğru maske seçimi cildinizin ihtiyaçları doğrultusunda olmalıdır. Kuru ciltler; nemlendirici maskeler uygun olacaktır. Yağlı/Karma Ciltler; L'Oreal'in Saf Kil Maskesi gibi kil bazlı maskeler seçmeye özen gösterin. Akneye Yatkın Cilt; detoks etkili hidroksiasitler içeren bir hafif terapi maskesi seçmeye özen gösterin. Hassas Ciltler; Jel türünde maskeleri seçmeye özen gösterin.

  Erkekler için Kil Maskesi Uygun mudur?

  Kil maskesi tüm erkek cilt tipleri için uygundur. Özellikle yağlı cilde sahip erkekler kil maskelerini tercih edebilirler. Çünkü kil maskelerinin içinde Kaolin kili vardır. Kaolin kili; gözeneklerdeki yağ üretimini hedef alır. Kil maskeleri yüzdeki sebum dengesini düzenler. Kil maskesi kullanan erkekler genellikle ciltlerinin daha az yağlı olduğunu görürler.

  Erkekler Siyah Yüz Maskesi Kullanabilir mi?

  Erkekler siyah yüz maskesi elbette kullanabilirler. Siyah maske ciltteki gözenekleri sıkılaştırarak cilt dokusunu daha pürüzsüz bir hale getirmektedir. Ayrıca yüzdeki siyah noktaları temizlemek için mutlaka kullanmanız gereken cilt bakım ürünleri arasındadır.

En İyi Kız Görüşü

 • En iyi yumurta akı maskesidir çok güzel yapıyor cildi vitamin olduğundan yumurtanın akını ciro biraz cildine sür kuru yana kadar bekle gerilir yüzün kurulunca sonra yıka duru ılık su ile

En İyi Erkek Görüşü

 • Erkekler İçin En İyi & En Kaliteli Yüz Bakım Maskesi Hangisi?

  Selamlar. Bir erkeğin bakımlı olması günümüzde en temel noktalardan bir tanesi ve bu bağlamda erkek yüz bakım maskesi ürünleri de gittikçe çoğalıyor. Ben de dönem dönem kullanan biri olarak, en iyi erkek yüz bakım maskesi hangisi? Sorunu yanıtlamaya çalışacağım.

  1- Garnier Siyah Yosunlu Gözenek Sıkılaştırıcı Kağıt Yüz Maskesi

  Erkek Yüz Bakım Maskesi Kullanan Var mı? Ürün Önerisi Verir misiniz?

  İçerisinde kömür, siyah alg özü ve hyaluronik asiti birleştiren bir formül mevcut. Kullanıldığı zaman yüzü nemlendiriyor ve arındırıyor. Gözenekleri de sıkılaştırıyor. Bu bağlamda önerilerimden bir tanesi, Garnier Siyah Yosunlu Gözenek Sıkılaştırıcı yüz maskesi.

  2- Kiehl's New York Age Defender Dual-Action Cleanser Günlük Temizleyici & Maske

  Erkek Yüz Bakım Maskesi Kullanan Var mı? Ürün Önerisi Verir misiniz?

  Fas’tan gelen lava killeri ile formülü oluşturulan bu maske cildi derinlemesine temizliyor. Arınmış ve temizlenen cildiniz sayesinde daha genç bir görünüm sağlıyor. İçerisinde bitkisel kaynaklı fitik asit içeriyor. Fitik asit ise yüzdeki ince çizgilerin görünümü pürüzsüz yaptığı gibi, cilt dokusunu da güçlendiriyor.

  3- Nivea Urban Skin Detox Soyulabilir Arındırıcı Maske

  Erkek Yüz Bakım Maskesi Kullanan Var mı? Ürün Önerisi Verir misiniz?

  Nivea Urban Skin Detox Soyulabilir Arındırıcı Maske, içerdiği hydramin formülü ile ölü cilt hücrelerini temizleyerek cildi derinlemesine arındırıyor. Ciltteki fazla yağı alarak parlamayı engelliyor ve temiz bir görünüm sağlıyor.

  4- Zenix Argan Yağlı Kil Maskesi

  Erkek Yüz Bakım Maskesi Kullanan Var mı? Ürün Önerisi Verir misiniz?

  Cilt için son derece koruyucu ve besleyici argan yağı ile üretilen bu ürün yüzde bulunan problemler için üretildi. Siyah noktaları ve cilt lekeleri için kullanılıyor. Cildin nem oranını ve yağ dengesini ayarlayarak pürüzsüz bir görünüm sağlıyor.

  5- Dr. EA Siyah Maske

  Erkek Yüz Bakım Maskesi Kullanan Var mı? Ürün Önerisi Verir misiniz?

  Yüz maskesi erkek sivilce ve siyah noktalar için tercih edilebilecek bir ürün. Kullanım sonrası siyah noktaları ve sivilceleri olabildiğince temizleyerek destek sağlıyor. Zengin biomineral içeriği ile cildi besleyerek sağlıklı ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Peeling etkisiyle cildi tazelediği gibi, içerdiği aloe vera ve provitamin b5 ile cildi detokslayarak temizler ve sakinleştirir.

  Erkekler için en iyi yüz maskesi önerileri sundum. Hepsi daha önceden denediğim ve memnun kaldığım ürünler. Kesinlikle tercih edebilirsiniz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 3
 • Özellikle Erkek Yüz Bakım Maskesi isteme sebebini anlayamadım. Yüz bakım ürünleri bana göre unisex. Hepimizin siyah noktaları, yağ problemi, kuruluk problemi var. Aydınlatıcı ve arındırıcı maskeler kullanabilirsin. Sadece yüz tipine uyup uymadığına dikkat et. Kuru cilt karma cilt vb. Ve alerjik reaksiyon göstermemesine dikkat etmelisin. Içerdigi maddeler üzerinde yazar dikkat edersen problem yaşamazsın. Umarım istediğin sonuca en yakın sürede ulaşırsın. 🙏😊

 • Evde maya maskesi yap en iyisi

 • İlk bir siyah maske yap
  Sonra kil maskesi
  Ardindan kayisi cekirdegi yagi sur

 • Aktif Karbon Kömürü Maskesi.

 • Erkek adam bakım mi yapar. Karı mısın sen.

  Sporunu yap, duşunu al, parfümünü sık ve güzel kıyafetler giy.