Erkekler için dalgalı saç modelleri nelerdir?

Saçlarımı dalgalı yapmak istiyorum bana dalgalı erkek saç modelleri önerebilir misiniz?

Erkekler için dalgalı saç modelleri nelerdir?
1 0

Çok Süper Cevap

 • Erkekler için Dalgalı Saç Modelleri Nelerdir?

  Erkeklerin seçebileceği çok sayıda dalgalı saç modeli var. İster gündelik, günlük bir görünüm ister bir gece dışarı çıkmak için daha şık bir şey arıyor olun, kesinlikle size uygun dalgalı bir saç modeli mutlaka vardır. Erkekler için dalgalı saç modelleri şu şekildedir;

  Uzun Dalgalı Saç Modeli

  Erkekler için dalgalı saç modelleri nelerdir?

  Dalgalı saçlar erkeklerin en çok tercih ettiği saç tiplerinden biridir. Stil vermesi kolay ve harika görünür. Uzun dalgalı saç modeli, elde edilmesi kolay, bir saç modelidir. Saçınızı bu şekilde şekillendirmek için saç maşası veya saç düzleştirici kullanmanız gerekir. Saçınızı alttan kıvırarak ve ardından üstten düzleştirerek başlayın. Saçınızı yerinde tutmaya yardımcı olacak bir ürün kullanabilirsiniz.

  Dağınık Undercut Dalgalı Saç Modeli


  Undercut, asla modası geçmeyecek erkekler için bir saç modelidir. Her saç tipi ve uzunluğu ile yapılabilen çok yönlü bir modeldir. Ama biraz farklı bir şey arıyorsanız, o zaman dağınık alt kesimi denemelisiniz. Bu saç modeli hem şık hem de yapılması kolay şık bir görünüm isteyen erkekler için idealdir. Dağınık alt kesimle ilgili en iyi şey, çeşitli şekillerde şekillendirilebilmesidir. Kısa, arkası kaygan ve hatta dağınık bir şekilde yapabilirsiniz. Dalgalı saçlarınız varsa, gerçekten havalı, dokulu bir görünüm yaratabilirsiniz.

  Dağınık bir undercut kesimi şekillendirmek için nemli saçınıza deniz tuzu spreyi uygulayarak başlayın. Ardından, bir fön makinesi kullanarak saçınızı yaklaşık %80 kuruyana kadar kurutun. Ardından ellerinize az miktarda pomad sürün ve saçınıza yedirin. Saçınızı yerine oturtmak için parmaklarınızı kullanın. Ve son olarak, hafif bir saç spreyi ile bitirin.

  Kahküllü Dalgalı Saç Modeli

  Kahküllü dalgalı saç modeli tarzlarına biraz kişilik katmak isteyen ama her sabah aynanın karşısında saatler geçirmek istemeyen erkekler için mükemmel bir model. Ve en iyi yanı, hemen hemen her saç tipiyle uyumlu olmasıdır. Peki görünümü nasıl elde edersiniz? İlk olarak, temiz, kuru saçlarla başlamanız gerekir. Ardından, parmaklarınızı kullanarak kökten uca dağıtmak için az miktarda ürünü nemli saçınıza uygulayın.
  Ardından, şekillendirmeye başlama zamanı. Derin bir yan kısım oluşturmak için bir tarak kullanın, ardından kenarları düzeltmek için bir fırça kullanın. Saçlarınızı doğal bırakabilir veya yumuşak dalgalar oluşturmak için bir saç maşası kullanabilirsiniz. Saçınızın görünümünden memnun kaldığınızda, hafif bir saç spreyi ile bitirin.

  Bir Kenar Kısa Dalgalı Saç Modeli

  Bu, şık ama bakımı kolay bir görünüm isteyenler için mükemmel bir saç modelidir. Bu stilin anahtarı, üst kısmı kenarlardan daha kısa tutmak ve dalgalı bir doku oluşturmaktır. Bunu yapmak için bir saç maşası kullanmanız gerekecektir. İlk olarak, nemli saça az miktarda köpük veya jel uygulayarak başlayın. Ardından, bir tarak kullanarak derin bir yan kısım oluşturun. Ardından, küçük saç kısımlarını alın ve yüzünüzden uzağa doğru kıvırın. Saçın tamamı kıvrıldığında, parmaklarınızı kullanarak saçı hafifçe kıvırın ve doğal görünümlü bir dalga yaratın. Son olarak, stili yerinde tutmak için az miktarda saç spreyi uygulayın.

  Erkek Dalgalı Saç Modelleri Nasıl Yapılır?

  Erkekler için dalgalı saç modelleri söz konusu olduğunda, aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var. İlk olarak, doğru saç dokusuna sahip olmanız gerekir. Saçınız çok düz ise dalga tutmaz. İkincisi, doğru ürünleri kullanmanız gerekiyor. Piyasada size mükemmel dalgaları verdiğini iddia eden pek çok ürün var, ancak hepsi o kadar iyi değil. Üçüncüsü, dalgalarınızı nasıl şekillendireceğinizi bilmeniz gerekir. Bu göz korkutucu bir görev gibi görünebilir, ancak bir kez alıştıktan sonra, gerçekten oldukça basittir.

  Hem profesyonel hem de şık dalgalı bir saç modeli arıyorsanız, klasik yan deneyin. Bu görünümü elde etmek için nemli saça bol miktarda ürün uygulayarak başlayın. Ardından derin bir yan kısım oluşturmak için bir tarak kullanın. Ardından parmaklarınızı kullanarak saçınızı parçanın ters yönünde kıvırın. İstediğiniz miktarda dalgayı elde ettiğinizde, stili ayarlamak için bir fön makinesi kullanın. Herhangi bir uçuşmayı evcilleştirmek için saçınıza az miktarda ürün uygulayarak işleri bitirin.

  Biraz daha rahat olan dalgalı bir saç modeli arıyorsanız, dağınık görünümü deneyin. Bu stili elde etmek için nemli saça deniz tuzu spreyi uygulayarak başlayın. Ardından, dalgayı güçlendirmek için saçınızı parmaklarınızla tarayın. İstediğiniz miktarda dalgayı elde ettiğinizde, stili ayarlamak için bir fön makinesi kullanın. Karışık, dağınık bir görünüm yaratmak için parmaklarınızı saçınızın arasından geçirerek işleri bitirin.
  Hangi dalgalı saç stilini seçerseniz seçin, mükemmel görünüme ulaşmanın anahtarı doğru ürünlerle başlamak ve stili belirlemek için bir fön makinesi kullanmaktır. Bir kere alıştıktan sonra, istediğiniz sayıda profesyonel ve şık görünüm yaratabileceksiniz.

  Dalgalı Saçlara Hangi Kesim Gider?

  Birkaç farklı dalgalı saç türü vardır ve her biri farklı bir kesim türü gerektirir. Birincisi, S şeklindeki dalgaları ile karakterize edilen klasik dalgalı saçlardır. Bu tür saçlar en iyi şekilde yanlarda ve arkada daha kısa ve üstte daha uzun bir uzunlukla kesilir. İkinci dalgalı saç tipi ise bukleli dalgalı saçlardır. Bu tip saçların kesilmesi daha zordur ancak doğru saç kesimi yapılabilir. Yanlar ve arka kısımlar daha kısa, üst kısımlar daha uzun kesilmelidir. Son dalgalı saç tipi ise kıvırcık ve dalgalı saçlardır. Bu saç tipinin kesilmesi en zor olanıdır, yanlar ve arka kısımlar daha kısa, üst kısımlar daha uzun kesilmelidir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 3
 • Ben kelim aga öyle bir düsüncem yok

 • Bende sürekli dalgalı sac yaptırıyorum. Hangisi hosuna giderse onu yaptır

 • Düz olsun

 • www. modanomi. net/.../6816543390. jpg