Erkekler için En İyi Saç Şekillendirici Köpük Hangisi?

Arkadaşlar saç şekillendirici köpük arıyorum, kullandığınız en iyi saç şekillendirici köpük hangisidir? Tavsiyeleriniz var mı? Teşekkürler!
0 1

Çok Süper Cevap

 • Erkekler için En İyi Saç Şekillendirici Köpük Hangisidir?

  Aşağıda bazı önerilerde bulunacağım, bunlar benim de, bazı erkek arkadaşlarımın da kullandığı ürünler; erkek kadın ayrımı olduğunu zannetmiyorum. Bu bağlamda kullanmanı öneririm.

  1- Toni-Guy Hacim Verici Köpük

  Özellikle ince telli ve sönük saçların varsa bunu kullanmanı öneririm. Saçlarını ağırlaştırmadan, hacim ve dolgunluk katıyor. Saçlarına yağlı bir görünüm vermediği için saç diplerinde de rahatlıkla kullanabilirsin.

  Toni-Guy Hacim Verici Köpük
  Toni-Guy Hacim Verici Köpük

  2- L'Oréal Elnett Dalgalı Saçlar İçin Köpük

  Elnett Creme de Mousse Dalgalı Saçlar için Köpük, güçlü tutuş sağlarken kremsi dokusuyla saç dalgalarına bakım yapıyor. Eğer dalgalı bir saçın varsa mutlaka bunu kullan. Saçlarında yağlanma ve ağır bir his bırakmaz.

  L'Oréal Elnett Dalgalı Saçlar İçin Köpük
  L'Oréal Elnett Dalgalı Saçlar İçin Köpük

  3- Nivea Men Saç Şekillendirici Krem

  Saç şekillendirici köpük önerileri arasına Nivea eklemezsem eksik olur. Çünkü bu köpük/krem özel olarak erkekler için üretilmiş. Saçı katılaştırmadan uzun süreli tuutş sağlıyor. Saçta sertleşme, ve yapışkanlık hissi bırakmıyor. Polimer ve vitamin içeriyor. Hem saçlarına bakım yapıyor hem de harika erkeksi bir kokusu var.

  Nivea Men Saç Şekillendirici Krem
  Nivea Men Saç Şekillendirici Krem

  4- Syoss Max Hold Saç Köpüğü

  48 saat boyunca mega güçlü tutuşuyla saç şeklini koruyor. Saçını UV ışınlarına karşı korur. Sürdüğün zaman saçlarını birbirine yapıştırmaz yıkadığın zamanda kalıntı bırakmaz.

  Syoss Max Hold Saç Köpüğü
  Syoss Max Hold Saç Köpüğü

  5- Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Köpük

  Saçlarına hem bakım yapar hem de verdiğin saç şeklini uzun süre tutar. Ayrıca saçlarına doğal parlaklık kazandırır. Saçında ağırlık ve yapışkanlık hissi bırakmaz.

  Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Köpük
  Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Köpük

  En iyi erkek saç şekillendirici köpük hangisidir? Sorusuna dair cevaplarımı ve önerilerimi verdim. Umarım işine yarar.

  • Bence yarar

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • Syoos keratin

 • ya bir tane sütlü kremalı kokan bir köpük bende geçen yıl vardı adını unuttum onun hastasıyım onu gözü kapalı birine koklat direk yer öyle birşey kafama sürüyordum ilk 1 2 saat herkes kafamı kokluyordu.

 • Sinan engine sormak lazım

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?