Erkekler için saç bakım kremi tavsiye eder misiniz?

Saç bakım kremi kullanmak istiyorum fakat ne kullanacağımı bilemedim. Sizin daha önce kullanıp memnun kaldığınız bir saç bakım kremi var mı? Bana erkek saç bakım kremi önerebilir misiniz?

Erkekler için saç bakım kremi tavsiye eder misiniz?
1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • En İyi Erkek Saç Bakım Kremleri

  Sağlıklı bir saç, hem en iyi şekilde görünmenin hem de iyi hissetmenin anahtarıdır. Sağlıklı saçlar sağlıklı bir saç derisiyle başlar, bu nedenle saçınızı kaliteli aktif maddelerle beslemeniz önemlidir. Saç kalınlığını, hacmini ve parlaklığını en üst düzeye çıkarmak için sadece düzenli olarak yıkamak değil, aynı zamanda şekillendirmek de gereklidir. Saçlarınızı doğru saç kremi ile yıkamak saçınızı sağlıklı tutmanın yollarından biridir.

  Piyasada bu kadar çok saç bakım kremi varken sizin için doğru olanı bulmak zor olabilir. Bu seçim, saç tipinize ve tedaviyle ilgili endişelerinizin yanı sıra içerik ve koku konusundaki zevkinize bağlı olacaktır. Seçim sürecinizi kolaylaştırmak için mevcut en iyi ürünleri araştırdık ve erkekler için en iyi saç bakım kremlerini listeledik.. İşte erkekler için en iyi saç bakım kremleri;

  1. Gliss Saç Kremi

  Erkekler için saç bakım kremi tavsiye eder misiniz?

  Gliss formülü saç kırılmasını %95'e kadar azaltan 19 aktif bileşen içeriyor. Total saç onarım kreminin gliss formül öğeleri, saç hücresi içinde, derin onarım ve nefes kesici parlaklık sağlıyor. Saç derisini besleyip, saçlarınızın daha sağlıklı bir hale gelmesine yardımcı oluyor. Cansız ve ince telli saçlar için özel olarak üretilmiştir. Fiyat: 17.90 TL.

  2. Diamond Hair Saç Kremi

  Erkekler için saç bakım kremi tavsiye eder misiniz?

  Normal saçlar için idealdir. Olağanüstü dolaşıklık açma yeteneğine sahiptir, aşırı parlaklık verir, saçı yumuşak ve hafif yapar. Diamond saç kremi, E ve F vitaminlerini içeren multi vitamin kompleksi içerir. Saç tellerine yeni enerji verir, antioksidan koruyucu ve yumuşatıcı özelliklere sahiptir, saç telinin canlanmasına yardımcı olur. Saçı ağırlaştırmadan bakım yapar. İçerisinde paraben ve SLS maddelerini içermiyor. Fiyat: 89 TL.

  3. Aveda Damage Remedy Saç Kremi

  Aveda Damagr Remedy, hasarlı saçları onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olan bir saç kremidir. Kimyasal işlemler, ısıyla şekillendirme ve çevresel sorunlar nedeniyle zayıflamış saçları güçlendirir. Saç Kremi; kinoa, sandal ağacı ve arpa proteinleri ile zenginleştirilmiştir. Saçları nemlendirir, daha pürüzsüz, daha yumuşak ve inanılmaz derecede parlak hale getirir. Erkekler için son derece uygun olan saç kremimin fiyatı; 399 TL.

  4. Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Bakım Kremi

  Erkekler için saç bakım kremi tavsiye eder misiniz?

  Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Bakım Kremi; saç derisini temizleyen ve saçın kırılma ve dökülmeye karşı korunmasına yardımcı olan saç güçlendirici bir kremdir. Saç kremi, saç büyümesini desteklemek için arginin içerir ve saçın güçlü olması için ihtiyaç duyduğu besinleri alması için kökteki mikro dolaşımı uyarmaya yardımcı olur. Kökten uca saçlarınızı besleyerek daha güçlü olmasını sağlar. Saçınızın bütün ihtiyacını karşılayan saç kreminin fiyatı; 30 TL.

  5. Pantene Saç Kremi

  Erkekler için saç bakım kremi tavsiye eder misiniz?

  Pantene saç kremi; güçlü bir Pro-V besinleri ve antioksidanlar karışımıyla saçı besler, böylece saç hasara karşı güçlü olur. Saçlarınızı kökten uca besler yumuşaklık ve nemlendirme sağlar. Kuru saçları ve cansız saçları gözle görülür şekilde yeniler. Ayrıca saçlarınızın günlük nem ihtiyacını karşılar. Eğer kuru ve yıpranmış saçlarınız varsa tam size göre bir saç kremi. Fiyatı ise; 25 TL.

  Erkekler için Saç Bakım Kremlerinin Özellikleri Ne Olmalıdır?

  Tıpkı vücudumuz gibi saçlarımızın da beslenmeye ihtiyacı var, hem de çok! Yağlar beslenme sağlayabilir ancak saçın yapışkan görünmesini sağlar. Saç kremi sadece şekillendirme ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz, aynı zamanda saçların sağlıklı olması için de çalışır. Genellikle şekillendirici krem ​​olarak adlandırılan saç kremi, kaba saçlara doğal parlaklık katar. Kabarmış saçları yumuşatır ve nem kazandırır.

  Biberiye yağı, Kenevir, Nane Yağı ve Badem Yağı gibi doğal içerikler saçınıza parlaklık ve beslenme sağlarken zararlı kirlilik, UV ışınları ve kirden kaynaklanan hasarlarla savaşır. Erkekler için saç bakım kremlerinin özellikleri şu şekildedir;

  • Saç tipine uygun saç kremleri seçmelisiniz.
  • pH değerinin 5.5 olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Saçlar ekstra kuru veya kıvırcıklaşıyorsa zengin, nemlendirici saç kremi almaya dikkat etmelisiniz.
  • Saçlarız inceyse, hacim kazandıran bir saç kremi seçmeye dikkat edin.
  • Zararlı içerikleri olan saç kremlerini tercih etmeyin.
  • Üretim tarihine dikkat ederek alın.
  • Bilinen markaları tercih etmeye özen gösterin.

  Erkekler Saç Bakım Kremini Ne Sıklıkla Kullanmalıdır?

  Saçınıza her gün saç bakım kremi sürmek gerekli mi? Bu sorunun cevabı hayır! Saçlarınıza bakım kremi kullanmak tamamen saçınızın uzunluğuna bağlı. Yeni büyüme, saç derisine yakın saçlar, çok fazla nemlendirme veya restorasyon gerektirmez. Ancak saçlarınız daha uzunsa, saç tellerinin uçlarına gerçekten dikkat etmeniz gerekir. Bu, saçın hasar görmeye ve kurumaya en yatkın kısmı olacaktır. Yani, saçınız kısaysa, haftada beş kez bakım yapmak size iyi gelecektir. Ancak saçınız uzunsa, her gün bakım yapılması önerilir.

  Şunu da belirtmek isteriz ki; saçlarınızın neye ihtiyacı olduğunu siz daha iyi bilirsiniz. Bu nedenle bu süreyi siz kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Eğer saçlarınız çok kuru ve cansız ise saç bakım kremini her şampuandan sonra da kullanabilirsiniz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 2
 • saç kremi diplere uygulanmazken erkekler nasıl saç kremi kullansın ki bu saç döker

 • Arap sabunu

 • Head and shoulders olabilir

 • Erkek için ayrı var mı bilmiyorum ama saç tipine ve ihtiyacına göre bir krem al, böyle şeylerin cinsiyeti olacağını sanmıyorum kokusu haricinde

 • Elidorun vardı ismi neydi