Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

Saçlarım çok dökülüyor, yakında hiç saçım kalmayacak. Kullanıp, memnun kaldığınız erkekler için saç dökülmesini engelleyen şampuan önerir misiniz?

Okumaya devam

1 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Saç Dökülmesine Karşı En İyi Erkek Şampuanı Hangisi?

  Herkesin ortak sorunu sanırım saç dökülmesi. Bende de bu sorundan var, birçok ürün denedim ama içlerinden en iyilerini söyleyeceğim. Bir de deneyip görmen lazım. Başkasına iyi gelen ürün sana iyi gelmeyebilir. Bu bağlamda saç dökülmesine karşı en iyi erkek şampuan önerilerim aşağıdaki şekilde.

  1- Clear Men Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

  Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

  Saç dökülmesine karşı erkek şampuan markaları arasında en iyisi Clear Men diyebilirim.

  Hem kepeğe karşı hem de saç dökülmesine karşı çok etkili. Düzenli kullanımda bunu görebilirsin. Saçları dipten uca besliyor, içerisinde olan özel formülü sayesinde saç dökülmesini 10 kata kadar engelliyor. Bio güçlendirici etkisi olduğu için saç derisini besliyor, daha sağlıklı saçlara sahip olurken kepek oluşmasını da engelliyor. Fiyatı: 17 TL.

  2- Kérastase Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

  Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

  Kérastase, saç derisi dengesizliklerini normale döndürüyor. Saçlarını güçlendiriyor ve aynı zamanda bakım yapıyor. Mikro dolaşımı hareket geçirip saç tellerini güçlendiriyor. Aynı zamanda da anında dolgunlaştırıcı etkiye sahip. Fiyatı: 140 TL

  3- Bioxcin Siyah Sarımsak Şampuanı

  Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

  Saç dökülmesine karşı şampuan önerisi listeme Bioxcin eklemezsem olmazdı. Bitkisel ve organik bir ürün. İçinde yüzde yüz siyah sarımsak ekstresi bulunduruyor. Zengin aktifler olduğu için birden fazla etki sağlayarak saç için komple bakım sağlıyor. Hacim, canlılık ve parlaklık sağlarken saçın dökülmesini engelliyor. Fiyatı: 60 TL

  4- Revox Men Erkeklere Özel Şampuan

  Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

  Magnezyum, çinko, bakır ve bitki özleri içeren formülüyle saçları temiz bir görünüme ulaştırıyor. Revox Men saç dökülmesine karşı erkek şampuan, yine bitkisel diyebileceğimiz bir ürün. Saçlarını dipten uca güçlendirerek saç dökülmesinin önüne geçiyor. Tamamen erkeklere özel olarak üretilmiş bir şampuan. Fiyatı: 30 TL

  5- Head & Shoulders Men Ultra Dökülme Karşıtı Şampuan

  Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

  Saç dökülmesine karşı en iyi erkek şampuanlarından bir tanesi de, Head & Shoulders Men Ultra diyebilirim. Kafein ile güçlendirilmiş bir formüle sahip. Saçları güçlendirerek koparak dökülmenin önüne geçiyor. Kepeğe karşı da etkili. Yüzde yüze kadar kepek oluşumunu önlüyor. Kırılan erkek tipi dökülmenin de azalmasını sağlıyor. Fiyatı: 20 TL

  6- Elidor Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan

  Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

  Kokusuna ve etkisine bayıldım şampuanlardan biri Elidor. Soya Vitamin Kompleksi içeren bu özel formül koparak dökülen saçlarınızı 10 kata kadar azaltacak. Saçlarınızın daha sağlıklı ve canlı görünmesine de neden oluyor. Ben de Elidor kullanıyorum ve saçlarım gerçekten daha sağlıklı hale geldi. Fiyatı: 15 TL

  7- Sebamed Anti Hairloss Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan

  Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

  Saç dökülmesini önleyici şampuan önerisi olarak verebileceğim bir diğer şampuan önerisi de Sebamed Anti Hairloss. Kurumuş ve yıpranmış saçların günlük temizliği için son derece güzel bir şampuan.

  Aktif maddesi -şeker surfactan oluşuyor. Saça hiçbir zarar vermeden nazikçe temizliyor. İçerdiği krem saça hacim ve parlaklık kazandırıyor. Ayrıca saç dökülmesine karşı da son derece etkili bir şampuan. Fiyatı: 36 TL

  8- Wella Sp Men Maxximum Dökülme Önleyici Şampuan

  Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

  Saç dökülmesine karşı en iyi şampuan erkek önerilerim arasına ekleyebilirim. Diğer ürünlerden ayıran özelliği tamamen doğal bitkilerle üretilmiş olması. Saç derisini güçlendirip, dökülmesini engeller. Ayrıca saç diplerinde de bıraktığı temiz his sürekli kullanmana sebep oluyor. Fiyatı: 157 TL.

  9- Yves Rocher Dökülme Karşıtı Şampuan

  Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

  Yine doğal içeriklerle hazırlanmış, saç dökülmesine karşı etkili şampuanlardan bir tanesi. Meksika’da yetişen Agav bitkisi, saç derisi altındaki kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olurken daha iyi beslenmiş saç köklerinin oluşmasını sağlıyor. Bu da saç dökülmesini engelliyor. Fiyatı: 70 TL.

  10- Urban Care Erkeklere Özel Dökülme Karşıtı Ve Güçlendirici Şampuan

  Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

  Erkekler için saç dökülmesine karşı şampuan olarak listeme ekleyebilirim. Biotin, Kafein ve Aktif Bitkisel Complex* ile özel olarak geliştirilmiş. Zayıf saç tellerini güçlendirerek, saç dökülmesini engelliyor. Kullananların birçoğu memnun, ben de tavsiye ederim. Fiyatı: 22 TL.

  11- Schwarzkopf 3D Men Dökülme Önleyici Şampuan

  Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

  En iyi, en kaliteli erkek saç dökülmesini engelleyen şampuanlar arasında. Performansına göre fiyatı çok uygun. Saç derisi ve saç köklerine etki ederek saçın uzamasını sağlayan maddelerin üretiminin artmasını sağlar. Saça gerekli besinleri taşıyarak saçın doğal uzama ve sıklık seviyesine gelmesini sağlar. Saçların dökülmesini engeller. İçerisinde olan;
  PANTENOL - Saça ihtiyacı olan nemi verir.
  TAURINE - Baş derisini güçlendirir.
  CARNITINE - Saç köklerini harekete geçirerek, canlandırır.
  Düzenli kullanımda gerçekten etkisini görüyorsun. Fiyatı: 63 TL.

  12- Aveda Invati Men Exfoliating Şampuan

  Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

  Yüzde 98 doğal içeriklere sahip. Düzenli kullanımda saç diplerini besleyerek güçlendiriyor ve saç dökülmesinin önüne geçiyor. Ayrıca organik sertifikası var rahatlıkla kullanabilirsiniz. İçerisinde, sedir ağacı, köknar ve diğer saf çiçek ve bitkisel özler içeren Aveda'nın kendi pure-fume aroması var. Fiyatı: 194 TL.

  13- Goldwell For Men Güçlendirici Şampuan

  Saçlarını dipten uca besleyerek, güçlendiriyor. Saç dökülmesine karşı en iyi şampuan hangisi? sorusuna rahatlıkla bu şampuanı önerebilirim. Var olan dökülmeyi durdurup, oluşabilecek saç dökülmelerinin önüne geçiyor. Fiyatı: 79 TL.

  14- Phyto Phytolium Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

  Bu şampuan saç dökülmesini engellediği gibi çevrede oluşan olumsuz faktörlerden de saçlarınızı koruyor. Saça hacim ve parlaklık kazandırıyor aynı zamanda saçlarınızın daha hızlı ve sağlıklı uzamasına yardımcı oluyor. Fiyatı: 85 TL.

  15- American Crew Fortifying Güçlendirici Şampuan

  İnce telli ve seyrelen saçlarınız varsa kesinlikle bu şampuanı öneririm. Zayıf saçları güçlendirerek, saçlara hacim kazandırıyor. Saç dökülmesini engelliyor. Fiyatı: 200 TL.

  Saç dökülmesine karşı erkek şampuanı önerilerim bunlar. İçinden sana uygun olanı seçip kullanabilirsin. Ancak dediğim gibi her şampuan herkeste aynı etkiyi vermeyebilir. Bu yüzden deneyip, sana en uygun olanı seçebilirsin.

  Görüşmek üzere.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

36 33


 • Morfose Keratin şampuanı kesinlikle öneriyorum. Linkteki gibi mor görüntüsü olan çok işe yarıyor. Ben 7 aydır kullanıyorum ve saçlarım inanılmaz şekilde güçlendi. Bu şampuanı bir denemelisin. Ayrıca yine aynı markanın bir saç bakım kremi var. Zaten en çok yardımcı olan da bu krem. Kremi banyodan sonra saçına uyguluyorsun. Onu da öneririm. İkisi de çok işe yarıyor. Ayrıca saç güçlendirici etkisi de var.


  Krem de bu şekilde. Eğer kremi kullanmak istersen ayrıntılı olarak nasıl kullanacağın hakkında bilgi verebilirim. Ama şampuan arıyorsan kesinlikle en iyisinin bu olduğunu düşünüyorum.

 • bak öncellikle hangi şampuanı kullanırsan kullan ama şunlara dikkat içinde kesinlikle sls ve paraben olmasın yani market şampuanı kullanma. Benim önerimse en güçlü antiseptik olan yılan yapı şampuanıdır saç hücrereleri ölmemişse düzenli kullanımda dökülmeyi durdurur ve saçların daha hızlı uzamasını sağlar. moda organik den alıyorum ben tavsiye ederim tabi sen yinede araştır.

 • Türkiye'de ki doktorlar (3 farkli doktorlara gittim) bana bebek sampuani tafsiye ettiler, parfümsuz ve renksiz olduklari icin daha saglikli. Tabi öyle cok büyük bir faydasi yok ama genede biraz fark ediyor.
  Eger sac dökülmen varsa bazi haplarin adini verebilirim.. Daha cok vitamin aslinda ama gene doktorlar tavsiye ettiler..
  Umarim bir caresini bulursun.

  • Haplardan bahsedebilirmisin.. Ben Priorin ve medobiocomplex kullanmıştım... bebek şampuanını daha az katkısız oldugu icin tavsiye etmiş olabilirler..

  • @musa_64 - D-vitamin: 1 tablette 400 mg calcium ve 38 mikg D-vitamin var - Demir C vitamini: 1 tablette 330 mg ferrofumarat var, yani ayni 100 mg demir, 60 mg vitamin C. - Omega 3 balik yagi vitamini , ama cesitleri var digerleri gibi D vitamini sabah kahvalitan sonra aliyorum Demir vitamini gece uyumadan aliyorum omega 3 vitanimi aksam yemeginden sonra aliyorum Ben bu üc vitaminleri düsenli olarak aldim ve faydasini bir baya gördüm. Insallah size de bir faydasi olur :)

  • Peki priorin ve medobiocomplex hakkında bir bilgin kullanımın falan var mı? Tırnakları çok güclendirdi sertlestirdi.. ayrıca uzunn saclarımın oralarından onlarca kıllar çıktı ve uzuyorlar.. fakat dökülme devam ediyor.. galiba dökülmeye yüz tutmuş teller atıyor kendini yenisi çıksında :)

  • Hepsini Göster
 • kesınlıkle elıdor kullanma saç döküyo dıyorlar. benımde sacım acayıp bı sekılde dokuluyodu acaba kanser mıyım dıyodm o derece ama sonra aktardan aldıgım yaglar cok işe yaradı öyle böyle degıl hem saclarım canlandı hemde döklme durdu. tatl badem yagı,yılan yagı,çam terebentın ve susam yagı bunları karıstır sacına sur 2 saat beklet yıka saç derıne masaj yaparak her yere sur yagı haftada 3 kez eczaneden e vıtamını ampulu alıp yaga katarsan daha ıyı olur şampuan olarak da dove

 • komili turuncu kapaklı olan hem güzel kokuyor hemde zeytinyağının mucizesi bu kez saçlara hayat veriyor .. vay be yorumuma bak reklam sloganı gibim oldu ... :D şaka bir yana benim saçlarımda çok dökülüyor komiliyi kullandığımdan beri epey dolgunlaştı ve daha az dökülüyor

 • ama önce cildiyeye görünmelisin mesela belki vitaminsel falan
  içinde sles, paraben ve sls olmayan şampuan olmalı

 • Gratise git sor sana verirler bir şampuan işe yaramazsa doktoraaaa

 • Sarimsak kürü :D bak nasil cıkıyo ve gucleniyo saclar

 • Şampuan değil de saç kremi saç bakım yağı kullanır misin

 • Asıl bakım içerden olur yediklerine içtiklerine dikkat etmelisin. Şampuan olarak bioxin'i öneririm.

 • Aynı şampuanı ve kremi bende kullandım çok ama çok dökülüyodu snra şampuanımı deiştirdim dökülme falan kalmadı bnce o hariç bütün şampuanlar iyidirrr ..

 • benmde en az gunde 300 tel dokuluodu elımı saclarıma goturmeye korkuodum.. duzlestremıodum.gttgm yerde saclarım elımdeydı .. snra bi eczaneye gittim saclarım ıcın akrısım ıstedm Allah bin kere razı olsn gunde 10 tel bile dokulmyr.

 • sarimsak ozlu sampuan cok etkili, ben sac dokulmesine karsi kulandim 1 haftada kesildi, tavsiye ederim :)
  (sarimsak kokmuyor)

 • elidor eskısı gbı deıl dove kullan ve zeytnyagı sür sacına hafta 3 kex

  • zeytinyağını ne şekilde süriyim?

  • bak ben bır mıktar badem yagı sarmsak yagı(kokusu oluo) ve zeytnyagı krstrıorm sac dıplerıne surup snra ellermle mesaj ypıorm dn yptm :) hem beslıor sacı yumusack edıor

  • ne kadar sonra durulamam lazım peki?

  • Hepsini Göster
 • selective şampuanın yeşilini kullan bire bir iyi geliyor

 • benim de çok dökülüyodu bioxin kullandım çok az durdurdu ne varsa denedim sonunda yağ karışımı almıştım badem,susam,ylang,sarımsak yağı 3 günde bile durduğunu hissetim :)

 • şampuan değil de biotin hapı alabilirsin. solgar biotin

  • Biotin saçlarda geç etki ediyor fakat tırnakları acayip güclendiriyor... Priorin ve medobiocomplek kullanmıstım...

 • Şampuandan değil bende bir çok şampuan kullandım ama yine dökülmesini engelleyemedim.

  • bilmiyorum bu şampuanı kullanmaya başladığımdan beri bu kadar dökülmeye başladı :S

 • Badem ve bal özlü şampuanlar kullan biraz saçların sertleşir ama dökülmez ve çıkar sanırım

 • Daha Fazla (49)