En İyi, Kaliteli Diş Macunu Markası Hangisi?

Sizce hangi diş macunu markası daha iyi? Signal white now iyi mi sizce? Beyazlatmasını istiyorum ama hassaslaştırmasın da tabi, ikisini aynı anda yapan bi ürün gerekiyor bana. Hangi diş macunu markaları bunu başarabiliyor? Sizce en iyi diş macunu markası hangisi? Genel olarak pek çok marka var ama ben birini uzun süre memnun kalıp kullanmak isteyenlerdenim, bu sebepten önemli.
en iyi diş macunu hangisi?
en iyi diş macunu hangisi?
1 0

En İyi Kız Görüşleri

 • En İyi Diş Macunu Markası Hangisi?

  1- Signal Diş Macunu

  En İyi, Kaliteli Diş Macunu Markası Hangisi?

  Benim için en iyi diş macunu Signal. Ben şu an White Now Detox olanını kullanıyorum. İlk fırçalamada inanılmaz bir şekilde beyazlatıyor. Kil minerali ve hindistan cevizi özü birleşimi ile aşındırmadan dişlerini beyazlatıyor. Dişlerine sağlıklı ve doğal ürünlerle bakım yapmak istiyorsan Signal'i tercih edebilirsin. Signal White Now Detox fiyatı: 30 TL.

  2- Colgate Diş Macunu

  En İyi, Kaliteli Diş Macunu Markası Hangisi?

  Kaliteli ve en iyi diş macunu hangisi sorusuna verilebilecek en iyi cevap Colgate olabilir. Benim önerebileceğim ürünü Colgate Optic White Extra Güç. Düzenli kullanımda diş lekelerini yok ediyor ve beyazlık sağlıyor. StainPro sistemi kullanılmış. Eğer çok çay ve kahve tüketiyorsan dişlerinde sarılık oluşuyor. StainPro sistemi çay ve kahvenin oluşturduğu lekelere karşı savaşıyor diyebilirim. Colgate Optic White Extra Güç fiyatı: 21 TL.

  3- İpana Diş Macunu

  En İyi, Kaliteli Diş Macunu Markası Hangisi?

  Bir diğer en iyi diş macunu markası ise İpana. Benim önerebileceğim ve severek kullandığım ürünü İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe. Özellikle sigara kullanıyorsan, sigara lekelerinde çok etkili oluyor. İlk kullanımdan itibaren beyazlığını fark edebiliyorsun. Diş minesi için güvenli, yenilikçi formül dişlerine yerleşen yüzey lekelerini temizlemek ve oluşabilecek yeni lekelere karşı korumak için leke çözücü partikül teknolojisini kullanışmış. 3 günde de diş lekelerini yüzde yüze kadar gideriyor. İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe fiyatı: 25 TL.

  4- Sensodyne Diş Macunu

  En İyi, Kaliteli Diş Macunu Markası Hangisi?

  Eğer hassas bir diş etine ve dişlere sahipsen Sensodyne öneririm. Kısa sürede beyazlık sağlarken günlük beslenme düzenine bağlı olarak oluşan lekelenmeleri de gideriyor. Birçok ihtiyacın olan şeyleri karşılıyor. Benim önerim ekstra ferah ve onarım olanını kullanman. Dişleri aşındırmadan temizliyor ve ağızda ferah bir tat oluşturuyor. Fiyatı: 30 TL.

  5- Oral-B Diş Macunu

  En İyi, Kaliteli Diş Macunu Markası Hangisi?

  En eski diş macunu markaları arasında diyebilirim. Yıllardır severek kullanılıyor, Oral- B diş macunu olarak, diş eti minesi onarım hassas beyazlık ürünü olur. Benim gibi hassas diş etlerin varsa bunu kullanabilirsin. Diş etini yeniden canlandırmaya ve diş minesini onarmaya yardımcı oluyor, asitli aşınmaya karşı dişi koruyor. Diş lekelerini de çok güzel gideriyor. Fiyatı: 22 TL.

  6- Parodontax Diş Macunu

  En İyi, Kaliteli Diş Macunu Markası Hangisi?

  Hangi diş macunu daha iyi sorusuna verebileceğim cevaplardan biri de Parodontax olabilir. İçeriğindeki bitki bileşimi sayesinde düzenli kullanımıyla beyazlatma konusunda kısa sürede etki gösteriyor aynı zamanda markanın tüm ürünleri ağız ve diş sağlığını korumaya yönelik. Benim önerebileceğim ürünü Ultra Clean Diş Macunu olur. Dişlerini gün içinde tükettiğin gıdaların sebep olduğu sararma etkisinden koruyan özel bir formüle sahip. Ayrıca ağızda bıraktığı ferahlık etkisiyle ağız kokusunu de engelliyor. Fiyatı: 26 TL.

  7- Dr White Diş Macunu

  En İyi, Kaliteli Diş Macunu Markası Hangisi?

  Dr. White Whitening Diş Macunu formülünde bulunan Paeonol Bletilla striata ile tartarı ağız boşluklarından etkili şekilde uzaklaştırarak derinlemesine temizlik sağlıyor. Dişlerinizin beyaz, parlak ve sağlıklı olmasına yardımcı oluyor. Fiyatı: 30 TL.

  8- Luis Bien Aktif Karbon Beyazlatıcı Diş Macunu

  En İyi, Kaliteli Diş Macunu Markası Hangisi?

  Diş macunu en iyisi olarak Luis Bien'i de önerebilirim. Bir ara kullanıyordum etkisi gerçekten çok güzel. Sararmış diş tabakasının temizlenmesine yardımcı oluyor. Diş lekelerinin ve ağız kokusunun giderilmesinde son derece etkili. Düzenli kullanımda dişlerindeki farkı görebiliyorsun. Fiyatı: 50 TL.

  9- Marvis Whitening Mint Diş Macunu

  En İyi, Kaliteli Diş Macunu Markası Hangisi?

  En iyi, en kaliteli diş macunları arasında diyebilirim. Ferah bir his verip, dişleri koruyor ve beyazlatıyor. Nefesini tazeliyor, diş yüzeyindeki lekeleri kısa sürede gideriyor. Kullananların birçoğu memnun. Fiyatı: 50 TL.

  10- Dermokil DK Dent Kil Ve Aktif Karbonlu Diş Macunu

  En İyi, Kaliteli Diş Macunu Markası Hangisi?

  Önerebileceğim bir diğer diş macunu ise dermokil. Bu ürünün en sevdiğim yanı bitkisel olması. Aktif karbon (bambu kömürü) ve özel beyaz kil içeriği sayesinde ekstra beyazlık sağlıyor. Sarı lekeleri gideriyor ve çürüklere karşı koruyor. Florür, Gluten, Boya, SLS, ve Paraben içermiyor. Tadnı doğal stevia bitkisinden alıyor. Fiyatı: 20 TL.

  11- White Glo Leke Giderici Beyazlatıcı Diş Macunu

  Yine en çok sevilen diş macunları arasında. White Glo Aktif Kömürlü ve Leke Giderici Diş Macunu, dişlerdeki yerleşmiş lekeleri ve renk farklılıklarını gidermek için özel olarak formüle üretilmiş. Çürüklere karşı koruyor, diş minesini aşındırmıyor. Fiyatı: 42 TL.

  12- Opalescence Beyazlatıcı Etkili Diş Macunu

  Yine en iyi diş macunu markası arasında diyebilirim. Diş ile ilgili bütün sorunları giderip, dişlerini bir iki ton beyazlatıyor. Düzenli kullanımda bunu fark edebiliyorsun. Ayrıca diş eti iltihabı olanlar varsa bu sorunda da son derece etkili bir diş macunu. Fiyatı. 80 TL

  13- Forever Living Forever Bright Diş Macunu

  Diş minelerini aşındırmadan Aloe Vera ve propolis içeriği sayesinde dişleri ve diş etlerini hem koruyor hem de güçlendiriyor. Tamamen doğal ve bitkisel olarak üretilmiş, ağız kokusunu da engelliyor. Fiyatı: 40 TL.

  14- Jeunesse Diamond Hassas & Beyazlatıcı Diş Macunu

  Hassas dişler için üretilmiş en iyi diş macunları arasında diyebilirim. Gözle görülür bir beyazlama sağlıyor, diş taşlarını temizliyor. Diş minesine zarar vermiyor. Fiyatı: 85 TL.

  15- Rocs Beyazlatıcı Diş Macunu

  En iyi diş macunu markaları arasında. Benim önereceğim ürünü: Sensation Whitening. Ekstra parlatıcı granülleri ile dişlerini inanılmaz bir şekilde beyazlatıyor. İçeriğindeki Bromelin enzimi renklenmiş diş plağını çözüyor, diş minesine zarar vermeden dişlerini temizliyor. Kimsayal içermiyor, gayet doğal bir diş macunu. Fiyatı: 30 TL.

  En iyi diş macunu markası, en iyi diş macunu önerilerim bunlar. Umarım faydasını görürsün.

 • Ağız içinde bakteriler ürümektedir. Düzgün ağız ve diş bakımı yapılmadığında nefes kokusu, diş çürükleri, diş etlerinde çekilme, ağız mukozası ve diş etlerinde iltihap oluyor. Tedavi edilmeyen diş çürükleri ise kalp ve böbrek hastalıklarına yol açıyor.

  Aloe Veralı' diş macununun faydaları:
  1- Diş eti çekilmesini önlemede diğer diş macunlarına kıyasla çok iyi.
  2- Diş etinde oluşan çekilmeyi engelleyerek diş eti kanamalarını azaltıyor.
  3- Aloe vera öteki diş macunlarının temizleyemediği diş eti çizgisi üzerinde antiseptik etkili temizlik yapıyor ve diş taşı (plak) oluşumunu önlüyor.
  4- Ağız içi mukozasında yara oluşumu, yanma gibi durumlarda ve takma diş kullanımı sonucu oluşan mantar enfeksiyonlarını önlemede aloe vera diş macunu antifungal etkisiyle faydalıdır.
  5- Antiviral etkisi olan Aloe Vera diş macunu uçuk (Herpes simplex) ve ağız içi zona (Herpes zoster) oluşumunu engeller.
  6- Diş çekimi, kanal tedavisi gibi tedaviler ertesinde iyileştirici, yatıştırıcı etkilidir.
  7- Diş macunu yanında ALOE VERA JEL ile ağız içi sağlığını korumak, bakteri enfeksiyonlarının önlemek için günde 3 defa 1-3 yemek kaşığı ölçüsünde gargara yapılır.
  8- Aloe Vera diş macunu, aşırı aşındırıcı içermez. Hassas dişler ve diş etleri için kullanışlıdır.

 • Evet, Signal White Now beyazlatıyor gerçekten, bembeyaz olmasa da bir iki tona kadar açılıyor. Bence en iyi diş macunu markası Signal.
  Zaten bembeyaz da olmasın ya, çok yapmacık duruyor öyle, kimsenin dişinin doğal rengi o kadar beyaz olamaz. Bir iki tona kadar açılması kafi yani. :) Birçok çeşidi var signal white now'un, hepsinden de memnunum ben.

  • En iyisi o bence ama beyazlamasını istiyorsan signal white now u tavsiye ederim

En İyi Erkek Görüşleri

 • Bizzat diş hekiminin ağzından duydum... Diş macunu markasını devamlı değiştirin mesela Signal aldınız macun bitti bitince Colgate alın o da bitti İpana alın oda bitti Sendsoyne al o da bitti başka marka sonra tekrar Signal al dedi... Nedenini sordum Atıyorum SİGNAL kullanıyorsun hep ağzındaki bakteriler o diş macununa direnç gösterebiliyor ve bağışıklık kazandığı için pek sağlıklı olmuyor o yüzden her macunun farklı özellikleri olduğu için devamlı değiştirin macun markanızı demişti :)

  • Tamam sağol.

  • Önemli değil ;)

 • ben signal kullanıyorum. içindeki kimyasala göre etki eder. doğalsa o kadar çok beyazlatmaz ama sağlıklı olur. kimyasal varsa daha etkili olur ama diş sağlığın kötüye gidebilir. diş macunu tüpünün altında renkler olur onların bir anlamı var
  yeşil : doğal ürün
  mavi : doğal ve tıbbi ürün karışımı
  kırmızı :doğal ve kimyasal malzeme karışımı
  siyah : tamamen kimyasal

  • bunun hurafe oldugu aciklandi. tupun makinada kesilecegi noktayi algılamasi acisindan konulan basit bir isaret bu. hangi marka urununun ustune boyle bir kopya koyar? keske koysa. sadece dis macunu mu hayati risk tasir?

  • bu olayın yalan olduğunu açıkladılar hocam üzgünüm :(

  • Keşke eig seçmeseydim tüh.

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

9 12
 • Sensodyne.
  Dis eti ağrısını kesiyor ve signal white now çok kullanmıştım inanılmaz hassaslaştirdi

 • kisa sure icin beyazlatip uzun vadede daha cok mahveden bir urun. esasinda hepsi oyle. su hassas disler icin olan macunu kullandikca daha da hassaslasiyor dislerin. ve hep onu kullanmak zorunda kaliyorsun. esasinda butun bakim urunleri boyle. kullandigin kozmetik cilt temizleyiciler cildini simdilik temizlese de daha kolay kirlenebilir ve daha kolay yaslanabilir hale getiriyor. sonra gelsin daha cok temizleyici, daha pahali kremler. dogal urunler kullanin. cunku acayip seyler donuyor. umarim herkes farkeder.

  • Hiç bir şey kullanmayalım mı yani?

  • oyle bir sey dedim mi diye tekrar okudum ama dememisim evet dogal diyorum. dogalligindan emin oldugumuz urunler. veya el yapimi urunler.

 • BİM powerdent 3 D

 • amvay ın bı macunu var harka bısey onun harıcınde kalıtelı ve pahalı olanını almak herzaman ıyıdır ıpana SENSODYNE diş macunu vs gbı

 • paradontax ağzını uyuşturur. bakteri falan bırakmaz. ipana, signal colgate. sensodyne gibi ıvır zıvırlardan 10x daha iyidir.

 • Sensodyne.

 • signal white now

 • Oral-b kullanıyorum fena değil.

 • Herkes bisey soyluyo. en iyisi hepsininalip kullanmak. anck ozaman anlarsin 😀

 • Bende aynısını kullanıyorum ama hoşuma gitmedi

 • Colgate

 • sensodyne kullanıyorum 17 tl mi neydi fiyatı

 • White now çok iyi. Gün içinde de sararmiyor dişler.

 • En cok beyazlatan o zaten.
  Ikinci bir secenek olarak sensodyne

 • Misvak daha iyi 😉

  • Nerddn aliyoruz?

  • Aktarlardan

  • Kaç para. İşe yarıyo mu?

 • paradontax kullanıyorum ve cok memnunum. ama paradontax orjinal var onu kullan tdı başta bıraz kötü gelıyo ama sonra alışıyosun

 • Singnal :)

 • Diş macunları dişi beyatlatmaz üzerindeki kir tabakasını alır ve doğal rengi ortaya çıkarır dişin kendisi sarı ise macun boşuna :D

  • Dişleri sarı doğan insan var sanki.

  • annenin hamilelikte veya emzirme döneminde aldığı ilaçlardaki etken madelerden ( tetrasiklin v. b) dolayı dişler sararabilir

 • colgate

 • Signal white now kullanıyorum.

 • Daha Fazla (1)