Head & Shoulders Kömür Etkili Şampuan Kullananlar ve Yorumları Nelerdir?

Arkadaşlar selam, Head & Shoulders kömür etkili şampuan kullananlar var mı? Yorumlarınız nelerdir? Gerçekten başarılı bir ürün mü acaba?
0 0

Çok Süper Cevap

 • Head & Shoulders Kömür Etkili Şampuan Nasıl? Etkili mi?

  Kepek problemi için önleyici bir ürün olarak piyasaya sürülen Head & Shoulders Kömür Etkili Şampuan, Derma & Pure teknolojisi sayesinde saç derisinde kaşınma, yağlanma ve kuruluğa de engel oluyor.

  Kullanıcılarından genellikle olumlu görüşler alan Head&Shoulders Men Ultra kömür etkili şampuan adından da anlaşılacağı üzere “ultra temizlik hissi” konusunda iddialı.

  Head & Shoulders Kömür Etkili Şampuan Kullananlar ve Yorumları Nelerdir?

  Head & Shoulders Kömür Etkili Şampuan Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

  İşte Head & Shoulders Kömür Etkili Şampuan’ın aldığı bazı kullanıcı yorumları:

  • "Abuk sabuk dalgalara sahip, ince telli ve kırılgan saçlarımı kendiliğinden düzleştiren şampuan. Bir kez bile farklı şampuan veya krem kullansam yine kötü dalgalara dönüyor ama bu şampuan bildiğiniz düz yapıyor. Bu sayede düzleştirme işleminden kurtuldum.”
  • “Seboreik dermatitli saç derime iyi gelen tek ürün. Başka bir ürüne geçtiğim zaman saç derim inanılmaz kaşınıyor ve büyük deri parçaları şeklinde kalkıyor. Özellikle dermatit için olan pirdolin türevlerinde. Bir iki kez denedim¸ saç derimi sakinleştirmek için kortizonlu momecon losyon kullanmak zorunda kaldım. Rahatsızlığımın çok alevlendiği dönemlerde bile kaşıntımı hafifletip tam kesmese de kepeklerden arındırıyor. Yüzümde oluşan pullanmayı da şampuanı bir miktar yüzüme doğu akıtmak ve ipek kese ile çok çok hafifçe yüzümü ovalamak yöntemi ile hallediyorum. Genelde seboreik dermatit rahatsızlığı olanlarda saç derisinin şampuana alışması sorunu vardır¸ Allahtan benim böyle bir sorunum yok¸ bu yüzden değiştirmeyi asla düşünmüyorum. Çünkü deboreik dermatitte saç derinize iyi gelen şampuanı deneme yöntemi ile buluyorsunuz¸ her şampuan herkesin saç derisine iyi gelmiyor.”
  • “Kepek sorunu konusunda piyasada ki bütün şampuanları sollar. Uzun zamandır kullanıyorum.”


  Genel olarak Head & Shoulders kömür etkili şampuan nasıl, kaliteli mi, etkili mi? Gibi sorulara yanıt vermeye çalıştım. Umarım yardımcı olur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • Kötü

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?