Joop Homme Erkek Parfüm Kullananlar ve Yorumları Nelerdir?

Arkadaşlar aranızda Joop Homme erkek parfüm kullananlar var mı? Yorumlarınız nelerdir? Sizce kokusu nasıl, bir de kalıcı bir parfüm müdür? Parfümümü değiştirmek istiyorum ama pek bir seçenek bulamadım. Teşekkürler şimdiden yorumlarınız için!
0 0

Çok Süper Cevap

 • Son dönemde oldukça çok konuşulan erkek parfümlerinden biri de Joop Homme parfüm. Daha çok yaz kokusu olarak tanımlanan Joop Homme edt 125 ml erkek parfümü yorum ve görüşlerde de genellikle tavsiye edilen bir koku olarak göze çarpıyor.

  Joop Homme Erkek Parfüm İçeriği Nedir?

  Tepe notaları tarçın, portakal çiçeği ve yasemin olan parfüm özellikle yaz aylarında tercih edilmeye çok uygun. Çiçekçi, turunçgil ve baharatlı kokuya sahip parfüm sevenlerin keyifle kullanabileceği bir ürün.

  Joop Homme Erkek Parfüm Kullananlar ve Yorumları Nelerdir?

  Joop Homme Erkek Parfüm Yorumları Nelerdir?

  Joop Homme erkek parfümünün aldığı bazı kullanıcı yorumları şöyle:

  • “Joop! tam anlamıyla bir klasik. Gerek kokusunun çekiciliği gerekse kalıcılığı olsun eşsiz bir parfüm.”
  • “Kalıcılığı mükemmel. Sabah evden çıkmadan sıkın, gece dönene kadar koku sizin üstünüzde etkisini hiç kaybetmiyor hatta ertesi gün uyanınca bile fark ediyorsunuz. Etkileyici bir koku. Yaklaşık 3 senedir kullanıyorum ve henüz beğenmedim diyen ne bir erkek ne bir kadın gördüm. Hatta kadınların gerçekten çok hoşuna giden bi koku :)”
  • “Parfümün kokusu baharatlı ve şekerli tatlı bir koku alttan alta tütün hissediliyor. 10 üzerinden 7-7,5 alır kalıcılığı konusunda uzun kullanımda bulunmadım ama kalıcı bir kokuya benziyor.”
  • “Ürünü 2006’dan beri biliyorum. Kalıcı değil diye yorumlar yazmışlar fakat kalıcılığı bence çok iyi. Tenden tene değişiklik gösteriyor olabilir. Çok hoş kokusu var. Beğenmeme ihtimaliniz yok bence. Herkesin kullandığı bilinen bir parfüm değil farkınız olur.”
  • “Hoş bir kokusu var. Bence bir dönemin tarzını yansıtıyor ve güzel hisler veriyor... Kalıcılığı da iyi... Yıllardır var olan ve artık herkesin bildiği bir kokuya sadece saygı duyarım...”

  Genel olarak Joop Homme erkek parfüm kullananlar ve yorumları bu şekilde. Umarım yardımcı olur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Bir kadın olarak Bence Terre Hermes tercih etmelisin. İnanılmaz etkileyici bir koku. Versace Eros da etkileyici. Orijinal alacaksın değil mi? Doldurma alma bence, ben orijinal parfümlerden bahsediyorum.