Kullandığınız Erkek Cilt Bakım Ürünleri Neler?

Kullanıp memnun kaldığınız, her türlü cilt maskesi önerir misiniz? Cildime bakım yapmaya başladım ama ne kullanacağım hakkında fikrim yok.

Okumaya devam

1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Bakımlı erkekleri gördükçe mutlu oluyorum. Erkekler için cilt bakım ürünlerini söyleyeceğim, umarım faydasını görürsün.

  Erkek Cilt Bakım Ürünleri Nelerdir?

  1- Simple Su Bazlı Nemlendirici

  Kullandığınız Erkek Cilt Bakım Ürünleri Neler?

  Hem kadınların hem de erkeklerin severek kullandığı bir nemlendirici. Simple Su Bazlı Nemlendirici, sert kimyasallar içermeyen, parabensiz, alkolsüz, parfümsüz ve renklendiricisiz içeriğiyle özellikle hassas ciltler için mükemmel bir nemlendirici. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.

  2- Clinique For Men Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Krem

  Kullandığınız Erkek Cilt Bakım Ürünleri Neler?

  Hem kuru hem de karma ciltler uygun bir krem. Gün boyu cildini nemli tutarak pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. İçerisinde baya zenginleştirilmiş formüller var.

  3- L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Sakal Ve Cilt Nemlendiricisi

  Kullandığınız Erkek Cilt Bakım Ürünleri Neler?

  Hem sakal hem de cildin için kullanabileceğin bir nemlendirici. Erkek nemlendirici krem arasında en iyisi diyebilirim. İçerisinde sedir ağacı ve esansiyal yağlar var. Sakallarını yumuşatırken cildini nemlendirir.

  4- Clinique Skin Supplies For Men Age Defense Göz Kremi

  Kullandığınız Erkek Cilt Bakım Ürünleri Neler?

  Tüm cilt tipleri için uygun. Göz çevrende bu krem varsa rahatlıkla kullanabilirsin. Göz etrafındaki ihtiyacın olan nemi sağlar.

  5- Gillette Tıraş Sonrası Balsam

  Kullandığınız Erkek Cilt Bakım Ürünleri Neler?

  Tıraş sonrası kullanabileceğin en iyi balsam. Cildini nemlendiriyor, tahrişlere karşı koruyor. Tıraş sonrası oluşan yanma hissini azaltıyor.

  6- Eeose Sakal Serumu

  Kullandığınız Erkek Cilt Bakım Ürünleri Neler?

  Eeose Sakal Serumu, içeriğindeki doğal özler sayesinde kıl köklerini besler. Var olan tüylerin güçlenmesine, sertleşerek yoğun bir görünüm sağlamasına yardımcı olur. Eğer seyrek sakallara sahipseniz bu sakal serumunu kullanmanızı tavsiye ederim.

  Erkek cilt bakım ürünleri nelerdir? sorusuna cevap vermeye çalıştım, umarım faydasını görürsün.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 2
 • Nivea nın traş sonrası losyonunu kullanıyordum makyaj bazı olarak. Sıfır şaka 😂

  • Sizi terbiyeye devlet ediyorum insanlara küfür edip engellemeden önce rahatsız olduğunuzu belli edin konuşup konuşup yapamayacağı küfürleri söyleyene aynı terbiyesizlik yapmam iade ederim

  • Ahahah 18+ konuşursan o cevabı alırsın bu kadar basit

  • Sanki kendisi farklı konuşuyor

 • Türk kahvesini içtikten sonra telvesinş yüzüne sür kuruyana kadar bekle sonra yıka. Müthiş bir yumuşaklık veriyor

 • Ben cildim için şunları yapıyorum gadası. Hemen bahsetmek istiyorum.
  Cilt bakımında tonik kullanmayı ihmal etmiyorum. Tonik cildi nemlendirip, gözenekleri sıkılaştırıyor. Cildi rahatlatıp ferahlatıyor. Özellikle yaz aylarında kullanmayı çok seviyorum. Tonik olarak ya gül suyu kullanıyorum ya da ev yapımı tonik kullanırım gadası. Bu tonikler neler, hemen bahsetmek istiyorum. Birincisi maden suyu ve gül suyu karışımı. İkisinden de birer tatlı kaşığı kadar pamuğa döküp yüzüme uyguluyorum. Verdiği temizlik hissi harikadır. İkincisi yeşil çay ile yaptığım toniktir. Yeşil çayı demleyip soğutuyorum ve cildime bir pamuk yardımıyla sürüyorum. Cildime çok iyi geliyor. Sonuncusu ise nane toniğidir gadası. Çeyrek çay bardağı sıcak suyun içine 1 tatlı kaşığı kuru nane koyup 5 dakika bekletiyorum. Sonra süzüp soğutuyorum. Yine bir pamuk yardımıyla yüzüme uyguluyorum. Bu 3 tarifte cildime çok iyi geliyor.

  • Çok teşekkürler 🙂 ☺️, peki hakiki zeytin yağı da faydalı cilde diyorlar bir bilgin var mı gadası

 • garnier kullan