Luis Bien Mavi Sakal Bakım Serumu Kullananlar ve Yorumları Nelerdir?

Arkadaşlar merhaba, aranızda Luis Bien Mavi Sakal Bakım Serumu kullananlar var mı? İşe yarıyor mu gerçekten? Yorumlarınızı öğrenebilir miyim acaba?

Şimdiden çok teşekkür ederim!
0 0

Çok Süper Cevap

 • Luis Bien Mavi Sakal Bakım Serumu Nedir? Ne İşe Yarar?

  Erkek bakım ürünleri içerisinde oldukça popüler olan Luis Bien markasının bir diğer başarılı ürünü de Luis Bien mavi sakal bakım serumu. Tür olarak “sıklaştırıcı” olarak tanımlanan ürün, sakal köklerinin beslenmesine yardımcı olarak boş bölgelerde yeni sakalların oluşmasına imkan tanıyor. Aynı zamanda mevcut sakalların da gürleşmesine destek oluyor.

  Luis Bien Mavi Sakal Bakım Serumu Kullananlar ve Yorumları Nelerdir?

  Luis Bien Mavi Sakal Bakım Serumu Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

  Luis Bien mavi sakal bakım serumu kullanıcılarından genel olarak yüksek puan almayı başarabilen bir ürün. Birçok kullanıcısı olumlu ve hızlı etki eden bir ürün olarak tanımlamış Luis Bien sakal serumunu.

  • “Arkadaşlar ürünü başka siteden aldım ancak alacaklara yararı olsun diye yazıyorum. Yaklaşık 15 gündür kullanıyorum. Her gün düzenli olarak yatmadan 1 saat önce sürüp sonrasında ılık su ile yıkıyorum. Olan kıllarda ciddi sertleşme mevcut. Yanaklarda da tüyler siyaha dönmeye başladı yaza kadar kullanmayı düşünüyorum. O zaman kadar bir daha yazarım.”
  • “Benim sakallarımda ara ara küçük boşluklar vardı rahatsız oluyordum. Bu ürünü kullanınca o boşluklar kısa sürede kapandı.”
  • “1 aydır kullanıyorum bu serumu. Saçımda da seyreklik problemi var sakalımda da var. Saçıma dolgunlaştıran sprey sıkıyorum sakalıma da bunu sürüyorum 2 3 günde bir. Valla seyrek olan alanlar kapanmaya başladı sakal derdi olan herkese önerebilirim.”

  Luis Bien Mavi Sakal Bakım Serumu Nasıl Kullanılır, Uygulanır?

  Sakal köklerine yayarak uygulanır. Özellikle seyrek olan bölgelere daha fazla uygulanmalıdır. Cildin temiz ve kuru olması gerekmektedir. Haftada en az 3 defa uygulanması tavsiye edilir.

  Elimden geldiğince mavi sakal bakım serumu hakkında bilgi vermeye çalıştım. Umarım işine yarar.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Kardeşim kullandı ama hala köse