Luis Bien saç dolgunlaştırıcı sprey kullananlar var mı? Yorumlarınız nelerdir?

Arkadaşlar Luis Bien saç dolgunlaştırıcı sprey diye bir şey varmış, daha önce deneyen var mı acaba? İşe yarıyorsa genel olarak, kullanmak istiyorum. Aranızda Luis Bien saç dolgunlaştırıcı sprey kullananlar varsa yorumlarını alabilir miyim?
2 0

Çok Süper Cevap

 • Luis Bien saç dolgunlaştırıcı toz ve sprey ürünleriyle de oldukça ilgi çeken bir bakım markası. 5 farklı renk seçeneği ile saç dolgunlaştırıcı toz ve sprey üreten marka, kullanıcılarında genellikle olumlu bir intiba yaratmış gibi görünüyor.

  Luis Bien Saç Dolgunlaştırıcı Sprey Ne İşe Yarar?

  Luis Bien saç dolgunlaştırıcı sprey, içeriğindeki keratin proteini ve bitkisel özler sayesinde, saça uygulandığında saç tellerinin etrafına yapışarak, daha kalın bir saç teli görünümü sağlıyor. Bu sayede saç seyrekliğinde etkili bir deneyim sunuyor. Etkisi gün boyu süren Luis Bien saç dolgunlaştırıcı sprey, ılık bir duşla kolayca temizlenebiliyor.

  Luis Bien saç dolgunlaştırıcı sprey kullananlar var mı? Yorumlarınız nelerdir?

  Luis Bien Saç Dolgunlaştırıcı Sprey Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

  • “Bu tarz ürünleri ilk defa kullandığımdan herhangi bir kıyas yapamayacağım ama şunu söyleyebilirim. Ürün gerçekten tatmin edici. Seyrek alanları kapatıyor ve saça dolgun bir görüntü veriyor. Yorumlarda boyanın her tarafa bulaştığını ve saatler sonra bile saçına elini attığında elinin boya olduğunu söyleyen arkadaşlar var. Bu yorumlarla bende biraz tereddüt etmiştim. Şişenin üzerindeki kullanım şeklini aynen uygulayınca sıkıntı olmadı. Uygulamadan sonra saç kurutma makinesi ile kurutmanın gerekli olduğu bilgisi de yazıyor şişede.”
  • “Ya arkadaşım ben boşuna sıkıntı çekiyormuşum keşke daha önceden alsaydım tamamen saç yok ise sıkıntı ama benim gibi hafif seyrek ise çok iyi geliyor yani ikisinin arasında o kadar çok fark var ki o kadar mutlu oldum ki sanki eski saçlarım gelmiş gibi çok beğendim”
  • “Saçlarım hafif seyrek ve bu sprey araları çok iyi kapattı. Son dönemlerdeki en mükemmel icat olabilir. Ben çok beğendim.”


  Luis Bien saç dolgunlaştırıcı sprey kullananlar ve yorumları bu şekilde. Umarım işine yarar.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • yok ben hic kullanmadim