Luis Bien Sakal Serumu İşe Yarıyor mu? Kullananlar Var mı?

Arkadaşlar merhaba, Luis Bien sakal serumu kullananlar var mı? İşe yarıyor mu gerçekten? Bilgi alabilir miyim acaba? Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Luis Bien sakal serumu yorumları nelerdir?
1 0

Çok Süper Cevap

 • Sakal çıkmaması veya seyrek çıkması birçok erkeğin önemli problemlerinden biri haline geldi. Tüm yüzde yeterli miktarda sakal çıkmaması veya lokal olarak bazı bölgelerde sakal çıkmaması erkekler için rahatsız edici olabiliyor. Bu sorunun çözümü için başvurulan ilk yöntem genellikle sakal serumları oluyor. Luis Bien sakal serumu bunlar bir tanesi.

  Eğer kişide hormonal bir bozukluk veya genetik bir yatkınlık yoksa, sakal serumu kullanmak genellikle iyi sonuç verebiliyor. Ancak hem istenilen performansın alınması hem de cilt sağlığı bakımından, tercih edilen sakal serumu markası da çok önemli.

  Luis Bien Sakal Serumu Nasıl? İşe Yarıyor mu?

  Luis Bien sakal serumu, dermatolojik olarak test edilmiş bir ürün, yani cilt sağlığı bakımından güvenilir. Bir sakal serumu alırken bakılması gereken en önemli madde de bu. İçeriğinde, sakal kökleri için besleyici değer taşıyan maddeler bulunduran

  Luis Bien Sakal Serumu, hem sakal köklerini besliyor ve gürleşmelerini sağlıyor, hem de sakal bırakıldıktan sonra da canlı ve gür bir görünüm sağlıyor. Yani sakalı çıkanların bile tercih edebileceği bir ürün. Ürünün içeriğinde Herbal Complex, E vitamini ve Jojoba yağı bulunuyor.

  Luis Bien Sakal Serumu İşe Yarıyor mu? Kullananlar Var mı?

  Luis Bien Sakal Serumu Yorumları Nelerdir?

  Luis Bien kullanan kullanıcılar genellikle olumlu geri dönüşlerde bulunuyorlar. Kullanıcıların çok büyük bir kısmı, sakal köklerinin hızla belirgin hale geldiğinden bahsediyor. İşte bazı kullanıcı yorumları:

  • “Yaklaşık 15 gündür kullanıyorum. Her gün düzenli olarak yatmadan 1 saat önce sürüp sonrasında ılık su ile yıkıyorum. Olan kıllarda ciddi sertleşme mevcut. Yanaklarda da tüyler siyaha dönmeye başladı”
  • “Benim sakallarımda ara ara küçük boşluklar vardı rahatsız oluyordum. Bu ürünü kullanınca o boşluklar kısa sürede kapandı.”
  • “1 aydır kullanıyorum bu serumu. Saçımda da seyreklik problemi var sakalımda da var. Saçıma dolgunlaştıran sprey sıkıyorum sakalıma da bunu sürüyorum 2 - 3 günde bir. Valla seyrek olan alanlar kapanmaya başladı. Sakal derdi olan herkese önerebilirim.”

  Luis Bien Sakal Serumu Nasıl Kullanılır?

  1- Uygulama yapılacak alan temizlenir ve kurulanır.
  2- Ürün, sakal köklerine birkaç damla damlatılır.
  3- Dairesel hareketlerle masaj yapılarak cilde yedirilir.
  4- Ürün, cilt tarafından tamamen emildikten sonra yüz yıkanır.

  Luis Bien sakal serumu nasıl? Kullananlar ve yorumları nelerdir? Gibi soruların cevaplarını verdim, umarım işe yarar.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 4
 • Denemedim ki

 • Minoxil kullanxsakal cikartmakxistiyorsan

 • Vallaha en iyisi insanın kendi gerçek sakalı. ilaç milaç lazımsız

 • Kirli sakal daha guzel

 • Kesinlikle işe yaramıyor.