Philips Oneblade kullananlar, yorumlarınız neler? Alınır mı?

Arkadaşlar selam, Philips Oneblade almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Kullanışlı ve rahat mı, kaliteli mi?
0 1

Çok Süper Cevap

 • Genel olarak beğendiğim bir makine, sürekli de kullanıyorum son zamanlarda, öneririm. Bildiklerimi genel olarak aktarayım.

  Philips Oneblade Tıraş Makinesi Nasıl? Alınır mı?

  Her uzunluktaki sakalı istediğin şekilde kesebilirsin. Islak ve kuru şekilde kullanabilirsin. Philips OneBlade’in çığır açan teknolojisi tek ürünle sakalı kısaltmak, şekillendirmek ve tıraş etmek için tasarlanmış. Yuvarlak uçlara sahip kaydırıcı kaplamadan oluşan çift koruma sistemi, kolay ve konforlu tıraş olanağı sağlıyor. Tıraş teknolojisi hızlı hareket eden kesicilere (saniyede 200 kez) sahip olduğu için en uzun sakalları bile cildini tahriş etmeden, kesikler oluşturmadan tıraş edebilirsin.

  Philips Oneblade Tıraş Makinesi Özellikleri

  • Sakallarına istediğin gibi şekil verebilirsin.
  • Philips oneblade yedek bıçakları istediğin kısalığı verebilirsin
  • Hassas bölgeleri tıraş edersen zorlanmazsın
  • Yüz hatlarına uyum sağlar, yüz bölgesindeki her bölgeyi rahatlıkla tıraş edebilirsin
  • 8 saat şarj edip, 45 dakika boyunca kullanabilirsin.
  • Suya dayanıklı olduğu için kolaylıkla temizleyebilirsin.
  • Bıçakları 4 ayda bir değiştirebilirsin.
  Philips Oneblade kullananlar, yorumlarınız neler? Alınır mı?

  Philips Oneblade Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

  • Baştan söyleyeyim; sakalım seyrek ve yumuşak. Philips OneBlade ilk çıktığında yabancı sitelerde iyi yorumlarını okumuştum. Ürün gerçekten başarılı. Cildi yıpratmadan sinekkaydı tıraş yapıyor. Çene altı gibi kıvrımlı bir bölge değilse üzerinden tekrar geçmeye gerek kalmıyor. Bundan önce üç kafalı döner bıçaklı bir makine kullanıyordum. Sakalımı kıvırcık yaptığı için kullanmaktan vazgeçmiştim. Bunun çalışma prensibi normal saç tıraş makinesi gibi, tek farkı düz yüzeyinin de tıraş etmesi. Sinekkaydı tıraşı sağlayan da özellikle bu kısım. Kullanırken tüm yüzeyi yüzünüze temas ettirmeniz gerekiyor.
  • İki kere kullandım şu ana kadar ve şunu diyebilirim ki benim gibi jiletle tıraş olunca yüzü tahriş olanlar için biçilmiş kaftan. Jilet gibi sinek kaydı yapıyor diyemem ama geceden tıraş olunca sabah sakalın ne kadar oluyorsa o kısalıkta tıraş ediyor. Benim için yeterli aradığım şeyde buydu zaten.
  • Normalde hiçbir ürüne yorum yapmam. Ama bu ürün yorum yapmayı hak ediyor. İllaki benim gibi, tıraş olurken işkence çekenler vardır. Boynumdaki sakalların yönü tek taraf değil, girdap gibi çıkıyorlar, her biri başka tarafa bakıyor. En kaliteli 3 bıçaklı jiletlerle tıraş olsam bile yüzümde yaralar, şişikler, kızarıklıklar okuyordu. İşin aslı bu ürünü inanmayarak aldım. Ama sonuç mükemmel, çok çok kısa sürede yarasız, kızarıklıksız tıraş oldum. Keşke önceden alsaydım. Fiyata da bence takılmayın. Kaliteli jiletler de alsanız belki aynı fiyata, belki de daha pahalıya mal olacaktı.
  • Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Ülke ortalamasının üzerinde sertlikte sakalım vardır diyebilirim. Bir kaç makine denedim ve jilete en yakın ve verimli sonuç aldığım bu oldu. Bence o kadar iyi ki, askerde bile kullanılabilir. Askerde çok aramıştım böyle bir şey, olsaydı kesin alırdım.
  • Sakal uzatmayı sevmediğim için haftada en az bir, nadiren iki kez tıraş oluyorum. Ortalama haftada 1,2 kez falandır. İlk bıçağını bir yıl boyunca kullandım. Değştirdiğimde hala iyi kesiyordu ama hijyen gerekçesiyle değiştirdim. Renginin gitmesine falan bakmayın, uzun süre gayet güzel kesiyor.
  • Boyun bölgem hassas olduğu için jiletle tıraş olduğumda boynumda kızarıklıklar oluyordu. Bunu kullanmaya başlayınca kızarıklıklar oldukça azaldı ve neredeyse jilet kadar iyi kesiyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Philips Oneblade Fiyatı Ne kadar?

  Ortalama fiyatı 240 ile 250 TL arasında.

  Philips Oneblade kullananlar, yorumlarınız neler, alınır mı? Gibi soruları cevapladım, bildiklerimi yazdım, faydası dokunur umarım.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

  Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?