Philips S5080 Tıraş Makinesi Kullananlar ve Yorumları Nelerdir?

Selam, salgından dolayı berbere gitmeye korkuyoruz malumunuz. Philips S5080 tıraş makinesi buldum, büyük ihtimalle alacağım ama aranızda kullananlar var mı, sormak istedim.

Philips S5080 kullananlar memnun musunuz? Genel olarak Philips tıraş makineleri nasıl sizce?
2 0

Çok Süper Cevap

 • Çeşitli teknolojik ürünler ve ev aletleri üreten Philips firması, ayrıca ürettiği tıraş makineleri ile de adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Bu tıraş makinelerinden biri olan Philips S5080 de kuru ve ıslak tıraş özellikleriyle gayet kullanışlı görünüyor demek mümkün.

  Philips S5080 Tıraş Makinesi Nasıl?

  Bu makine ile Philips’in en önemli iddiası “hızlı ve yakın” tıraş. 3 parçadan oluşan oynar başlı yapısı ile 5 yönde esneyebilen cihaz, hem jiletin yüzde ulaşması zor yerlere ulaşabiliyor hem oldukça derin bir şekilde sakalı kesiyor hem de çok kısa bir süre içerisinde tıraşın tamamlanmasına imkan sağlıyor. Bu yönüyle özellikle iş hayatı içindeki erkekler için oldukça verimli görünüyor.

  Philips S5080 Tıraş Makinesi Kullananlar ve Yorumları Nelerdir?

  Philips S5080 Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

  Philips s5080 tıraş makinesi, kullanıcılarından genellikle olumlu yorumlar almayı başarmış. Makine hakkında yapılan yorumlardan bazıları şöyle:

  • “Son 6 yıldır aynı markanın başka bir ürününü kullanıyordum bozulduğu için bunu aldım. Bir haftadır kullanıyorum, sesi az, motor gücü fena değil haftada beş gün tıraş olan biri için ideal.”
  • “Philips en iyi döner başlıklı tıraş makinelerini yapıyor. 2 günden uzun sakallarda kesinlikle döner başlıklı tıraş makineleri iyi performans gösteriyor.”
  • “Çok araştırdım baya kafa yordum, 7 serisi ve 9 serisi arasında kaldım. Hayatımda hiç tıraş makinem olmadığı için pahalı bir ürünle başlamak istemedim. Memnun kalmayacağımı düşünüp 5 serisi ile başladım ama çok memnun kaldım. Sinek kaydı ve tahrişsiz hızlı bir tıraş ile tanıştım. Islak olarak da performansı iyi.”
  • “Yeni memurluğa atanmam sebebiyle jiletsiz tıraş olmak için sinekkaydı tıraş yapacak makine arıyordum. Açıklayıcı ve tatmin edici makina yorumları bulamadım. Yuvarlak başlı, düz başlı vs derken kafam karıştı. Bu ürünü indirime girince gördüm ve gözü karartıp aldım. Bugün kullandım ve fiyatına dikkate alarak memnun kaldım, sinekkaydı tıraş yaptım. Bir iki bölgede birkaç kıl kaldı gibi geldi onu da jiletle dokundum geçtim. Philips ucuz modeli böyleyse pahalı serileri nasıldır diye de merak ettim açıkçası...”

  Genel olarak Philips S5080 tıraş makinesi yorumları bu şekilde. Umarım yardımcı olmuştur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 2
 • babamın traş makinesi philips bu yıl alındı sanırım pandemide onun saçlarını hep ben kestim iyi makine 😂

 • Bunun bir alt modeli var duşta kullanıyorum tertemiz kesiyor

 • Kardeşim berberler bile Powetech kullanıyor 258 ve 1058 serisini öneririm youtubedan bak. Philipsden felan daha sıfır kesiyorlar sakalı

 • Philips Marka olarak güzel bir marka
  Paran var al gitsin güzel güzel sjsjsj