Saç çıkaran Mavi Su nedir, faydaları nelerdir?

Sosyal medyada çok duydum ama bir türlü deneme şansım olmadı. Saç çıkarttığını söyleyen çok. Mavi su hakkında bilgisi olan var mı, faydaları nelerdir?
0 0

En İyi Erkek Görüşü

 • Saç dökülmesi oldukça sık yaşanılan bir durum olmakla birlikte kellik sorunu ile sonuçlanması da olasıdır. Kellik sorununu özellikle erkekler daha fazla yaşıyor ve saç çıkarmanın yollarını arıyorlar. Son zamanlarda oldukça popüler olan saç çıkaran mavi losyon, saç dökülmesi ve kellik sorunu yaşayanlara umut oluyor. Peki saç çıkaran mavi su nedir, gerçekten işe yarıyor mu?

  Saç Çıkaran Mavi Su Nedir?


  Mavi su Mardin
  şehrinde bir aktarcı tarafından keşfedilmiştir. İçeriğinde bitkisel karışımların, vitaminlerin ve saç dökülmesi tedavisinde kullanılan bazı maddelerin bulunduğu düşünülen bir üründür. Saç dökülmesi tedavisinde kullanılan maddeler birtakım ölçülerle bazı saç bakım ürünlerinde de kullanılmaktadır, ancak fazlasının zarar verici olabileceği söylenmektedir.

  Isırgan otu, centiyane kökü, aloe vera gibi bitkilerin saç derisindeki kan akışını hızlandırıp, yeni saç oluşumunu desteklediği söylenmektedir. Mavi su saç losyonu da saç köklerini güçlendirip, dökülmelerin önüne geçmeyi ve saç çıkarmayı vaat ediyor. Ancak mavi su serum içeriğinin tamamen doğal olup olmadığı bilinmiyor ve markadan markaya değişiklik gösterebiliyor.

  Saç Çıkaran Mavi Su Faydaları Nelerdir, İşe Yarıyor mu?


  İçeriğinde tam olarak ne olduğunu bilinmeyen mavi suların, işe yarayıp yaramadığı da kullanıcı yorumlarına göre değişiklik gösterdiği anlaşılıyor. Mavi su markalarının ve içeriğinin de bunda büyük bir etkisi olduğu görülmekte. Mavi serum direkt olarak saç derisine uygulandığından, tahriş, kızarıklık gibi deri problemleri yaşayan kullanıcı sayısı da bir hayli fazla.

  Saç çıkaran mavi su
  Saç çıkaran mavi su

  Saç dökülmesi sebepleri kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Mevsimsel olabileceği gibi, saç dökülmenizin genetik olması da ihtimaller dahilindedir. Bunun için bir uzmana danışmanızda, kendinize özel tedavi görmenizde fayda vardır. Saç çıkarmak için de kesim çözüm sunan saç ekimi, protez saç gibi yöntemlere başvurmanız sizin için daha iyi olabilir.

  Mavi Su Saç Çıkarıyor mu?

  Saç çıkaran mavi losyon yorumlarını incelediğimizde, bu ürünlerden pozitif bir şekilde sonuç almış kullanıcı sayısının çok az olduğunu görmekteyiz. Azımsanamayacak bir kısım bu ürünlere para harcamayı gereksiz buluyor ve kesim çözüm olan saç ekimini tercih ediyor. Mavi serum kullananların bir kısmı hiçbir etki göremediği için saç ekimine yönelmiş durumda. Bunların aksine bazı kullanıcılar da yorumlarında yeni saç oluşumunu tamamen desteklediğini iddia etmektedir.

  Saç çıkarmak için kullanılan Mavi Serum yorumları bu linkten okuyabilirsiniz.

  Mavi Su Saç Çıkarıyor mu?
  Mavi Su Saç Çıkarıyor mu?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

  Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?