Saç seyrekleşmesi?

Arkadaşlar son zamanlarda saçım çok azaldı bunu kafa taktım iyice gitti saçlarım ne yapmam lazım
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • 10 yaşında falanım bizim evin karşısındaki oyun oynuyoruz mahallede ki çocuklarla. Emir diye bir çocuk vardı 5-6 yaşında 6 ay önce taşınmışlardı. Her gün sokaktaydım o da yanımda oluyodu genelde kardeşim gibiydi yani. Birgün top oynuyoruz yine işte benden 1 yaş büyük bi eleman var. Boyu benden biraz daha uzun ama incecik bişey baktım emir'e vuruyo falan top oynarken sürekli.(O zamanlar da 10 yaşında ki çocuklar için kalıplı ve baya güçlüydüm, Kendime güvenim tamdı). Bir vurdu iki vurdu çocuğa sinirlendim bir daha çelme takınca. 2 kolunu tuttum kafa atma pozisyonundayım bağıra bağıra ne vuruyosun çocuğa diyorum. Kavga etmek gibi bi niyetim yoktu orada hıyar bi kafa attı. Benim burnumdan şarıl şarıl kan akıyor. Arkadaşım dedi lan burnuna bişey oldu. Kanları gördüm , burnumu elimle bi yokladım harbi yamulmuştu yani söve söve eve doğru koştum. Bir yandanda nasıl ağlıyorum eve geldim şarıl şarıl kan durmuyo. Hastaneye gidene kadar kanadı , buz falan koyduk tabi. hemen film çektirdik doktor kırılmadı dedi. Damar kesilmiş mi ne öyle bişey demişti ama burnum 6 senedir o halde yamuk değil de tam laz burnu oldu sokakta görseniz garanti karadenizli dersiniz.

  • EHBEUWBWUSBSUSBSU SORUYLA NE ALAKA

En İyi Kız Görüşü

 • Ben bu saç dökülmesinin altında birçok sebepten kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

  • Bu vitamin, demir, B12, magnezyum eksikliği olabilir
  • Stres kaynaklı
  • Belirli bir yaştan sonra genetik olarak saç dökülmesi yaşayan bir aile yapınız varsa da olabilir
  • En çok problemde kullanılan şampuan ve sıklığı. Bir şampuan sadece 4 veya 5 ay kullanılmalıdır. Ardından, farklı bir şampuana geçiş yapıp bir süre kullanımdan sonra düzenli kullandığınız şampuana geçmeniz lazım.

  Önceliğim elbette bir ciddiye polikinliğine gidin. Uzman kontrolü her zaman ilk çözümdür. Size belirli tahliller yapar ve karışım hazırlanan sampuanlardan tavsiye edebilir. Ardından benimde kullandığım ve ciddi anlamda fayda gördüğüm bir şampuan adı yazayım size.

  • Kullandığım şampuan, Revox. İçerisinde at kuyruğu özü, kolejen, e vitamini, besleyici ve onarıcı bir içeriği ile saçı besler ve dökülme azalır. Bu sayede saçınız daha hacime kavuşur.

  Siz önce doktorunuza gidin ve danışın. Onunda onayı ile, kullanabilirsiniz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Doktora gitcen