Saçımı Boyayacağım, Erkek Saç Boyası Tavsiye Eder misiniz?

Yaşım daha genç ama ufak tefek beyazlar çıkmaya başladı. Saçlarımı boyamak istiyorum hatta bir ara gri yapmak istedim. Fakat hangi saç boyasını alacağım hakkında bilgim yok. Erkek saç boyası önerir misiniz? Evde saçlarımı nasıl boyayabilirim? Renkler; Gri olur, siyah ya da kahverengi olur. Ya da genel olarak en iyi erkek saç boyası tavsiyesi verebilirsiniz. Teşekkürler.
4 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Erkeklerin evde saçlarını boyaması kadınların saçlarından daha kolay. Sprey boyalarla bile saçlarını boyayabilirsin. Fakat boyamadan önce boyaya alerjin olup olmadığını mutlaka dene. Bunu da saçına uygulamadan önce koluna hafif bir boya sürerek reaksiyon verip vermeyeceğine bakabilirsin. Erkek saç boyama gri ve sarı renkleri oldukça popüler. Bende en uygun, en iyi erkek saç boyası markaları önereceğim.

  En iyi, kaliteli erkek saç boyası markası hangisi?

  1- L'Oréal Paris Excellence Creme saç boyası

  Saçımı Boyayacağım, Erkek Saç Boyası Tavsiye Eder misiniz?

  Excellence Creme saç boyasının zengin ve yoğun renkleri sahip. İçerisindeki krem sayesinde saçların ışıl ışıl ve sağlıklı görünecek. %100 beyaz kapama özelliği ile saçlarındaki beyazları kolaylıkla kapatır. Saçlarında parlak, canlı ve sağlıklı bir renk görmek istiyorsan çikolata kahve saç rengini deneyebilirsin.

  2- Just for men saç boyası

  Saçımı Boyayacağım, Erkek Saç Boyası Tavsiye Eder misiniz?

  Tamamen erkeklere özel üretim çıkaran bir marka. Yüzde yüz beyaz kapatma garantisi veriyor. Ayrıca sakal boyama içinde ürünleri var. Organik, doğal boyalar arasında yer alıyor diyebilirim. Bir de müşteri hizmetleri var mesela bir ürün hakkında bilgi alabilir ya da sen en uygun olan boya hakkında bilgi isteyebilirsin.

  3- Schwarzkopf Men Perfect saç boyası

  Saçımı Boyayacağım, Erkek Saç Boyası Tavsiye Eder misiniz?

  Schwarzkopf en sevdiğim saç boyası markalarından biridir. Ayrıca en iyi erkek saç boyası olarak bilinir. Kapatıcılık konusunda gerçekten çok başarılı. Amonyaksız jel boya, jel olduğu için kullanımı da çok kolay. Saçlarda beliren ik beyazları yok ediyor. Ayrıca doğal bir görünüm sağlıyor. Speed-System sayesinde uygulaması da bir o kadar kolay. Eğer saçlarında yeni yeni beyazlar çıkıyorsa 5 dakika içerisinde elveda diyebilirsin :) Zengin renk seçenekleri var, kendine uygun olanı seçebilirsin.

  4- Luis Bien Erkek saç boyası

  Saçımı Boyayacağım, Erkek Saç Boyası Tavsiye Eder misiniz?

  Yine erkekler için özel üretilmiş bir saç boyası markası. Beyazları kolaylıkla kapatıyor, aynı zamanda saçına dolgunluk kazandırıyor. Watsons gibi yerlerde kolaylıkla bulabilirsin. Sanırım bu markada gri renk yoktu. Olan renkleri söyleyeyim belki uygun olanı vardır. Koyu kahve, kumral, orta ve açık kahve, siyah renkleri var.

  5- Garnier Color Naturals Doğal Renkler Koleksiyonu

  Saçımı Boyayacağım, Erkek Saç Boyası Tavsiye Eder misiniz?

  Kadınların çok severek kullandığı boya markası. Fakat erkeklerde kullanabiliyor. Özellikle doğal renk koleksiyonundan istediğin rengi saçına uygulayabilirsin. Beyaz kapatmada da oldukça etkili bir güce sahip. Zengin renk seçenekleri arasında da en uygun olanı bulabileceğine eminim.

  Erkekler saçlarını evde nasıl boyayabilir?

  • Öncellikle Boya kutusunun içinden saç boyası ve oksidan çıkıyor. Bir kasenin içine bir kutu saç boyası ve bir paket oksidanı ekleyerek karıştır. Saç boyan hazır. Sıra boyamaya geldi.
  • Saçlarını boyamaya başlamadan önce alerji olup olmadığını kontrol et, boyayı ilk önce vücudunun herhangi bir yerinde dene ve bekle. Kızarma, kabarma vs olmuyorsa boyamaya hazırsın.
  • Saçlarını dipten uca doğru boyamalısın. Erkek saçları daha kısa olduğu için kısa sürede boyama bitecektir zaten.
  • Saçlarını boyamadan önce alnına ve kulak tarafına krem sür. Eğer boya bu bölgelere bulaşırsa temizlemek daha kolay olacaktır.
  • Boyayı temiz saça uygularsan daha kalıcı olur. Boya işlemini uygulamadan en az 24 saat önce yıkanmış olmalı saçlar.
  • Kullandığın boyanın arkasında kaç dakika duracağı yazar. Bu süre sonunda saçlarını bol su ile durula.
  • Son olarak boyanın içerisinden çıkan bakım ürünlerini kullan.
  • Eğer saç boyamada pratik bir yöntem arıyorsan L'Oréal Paris Magic Retouch Saç Spreyi ile tek fısta beyazlarını kapatabilirsin. Oldukça etkili oluyor. Akma, bulaşma falan da yapmıyor. Geçici olduğu için saçlarını ilk yıkamada çıkıyor.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Saç boyası cinsiyet gözetmez. Oreali sabit tut yeter