Sesu Tüy Dökücü Krem İşe Yarıyor mu?

İşimi kolaylaştırmak için tüy dökücü krem kullanacağım. Biraz araştırdım sesu tüy dökücü kremleri gördüm. Sanırım erkek için olanları varmış. Kullananlar var mı? Memnun musunuz? Tüy dökücü krem nasıl kullanılıyor?
1 0

Çok Süper Cevap

 • Günümüzde vücut tüyleri sadece kadınların değil erkeklerin de başının belası. Dolayısıyla birçok erkek vücut tüylerinden kurtulmanın yollarını arıyor. Bu yöntemlerden biri jilet kullanmak fakat bu yol, tüylerin daha da kalın ve güçlü olarak çıkmasına sebep olabiliyor. Tüy dökücü kremler tam da burada devreye giriyor. Orada da en büyük sıkıntı tüy dökücü kremlerden duyulan memnuniyet veya memnuniyetsizlik. Burada da insanların yardımına, bu ürünü daha önce kullanmış olan diğer insanların yorumları yetişiyor.

  Sesu Tüy Dökücü Krem Yorumları

  Sesu tüy dökücü krem hakkındaki yorumlar genellikle olumlu. Birçok kullanıcı üründen verim alabildiğine değinmiş. İşte o yorumlardan bazıları:

  - Şimdiye kadar çeşit çeşit krem kullandım fakat bu ürün hakikaten harika hem yoğunluğu çok iyi sürmesi çok hızlı ve bir tüp bile yetiyor. Diğer ürünleri kalın tabaka sürdüğüm halde tüm tüyleri alamıyordu ve pis bir kokusu vardı fakat bu krem hem kokusuz hem de ince bir tabaka sürmek yeterli oluyor ve tüm tüyleri alıyor. En güzel tarafı insanın burnunu yakan o pis Koku bunda yoktur.”

  - Erkekler için özel olması önemli. Sonuçta kıl yapısı daha farklı. Gereğinden fazla sürüp, gereğinden fazla cilt üzerinde bekletirseniz elbette cildi tahriş eder. Ama kendi vücudunuza göre deneyerek uygularsanız memnun kalırsınız. Diğer tüy dökücülerde de mevcut olan kötü koku maalesef bunda da var. Fiyatına göre çok iyi ürün.”

  - Hayatında hiç tüy dökücü kullanmadınız mı tabi ki kökten almaz. Bu markanın hassas ciltler için olanını kullanıyorum 15 dk bekletiyorum çok başarılı.”

  Sesu Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

  Sesu Tüy Dökücü Krem İşe Yarıyor mu?
  • Kremi, cilt üzerindeki tüylerin tamamına temas edecek bir şekilde, eldivenle veya spatula yardımıyla sürün.
  • 3 dakika boyunca bekledikten sonra bir spatula yardımı ile küçük bir kısmı almayı deneyin. Tüyler alınabiliyorsa aynı şekilde tüm bölgeyi alın. Eğer alınamıyorsa biraz daha bekleyip tekrar deneyin.
  • Bölgeyi soğuk su ile yıkayın.

  Ek olarak en iyi tüy dökücü krem hangisi? yazısına da göz atarak farklı markaları bulabileceğini de hatırlatayım.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

7 0
 • Tüyü kalınlaştırabiliyormuş en iyisi ağda

 • Kullandim ama memnun kalmadım zaten tüy dökücü kremler jilet etkisi bırakıyor en iyisi ağda ya da lazer.

 • Ben erkek kardeşlerime kullanmaları için alıyorum çok etkili sesu, veet filan halt etmiş fiyatı da uygun tavsiye ederim. 👍🏻

 • Veet al

 • Tüy dökücü kullanmayın kötü

 • Tüy dökücüler maalesef jiletten farksız

 • Hiç kullanmadım ama reklamda dondurucu bi sprey var onu düşünüyorum