Tıraş sonrası kullanabileceğim balsam önerileri verebilir misiniz?

Tıraş olduktan sonra cildim çok tahriş oluyor. Bunu önlemek için balsam kullanmak istiyorum. Tıraş sonrası kullanabileceğim balsamlar önerir misiniz? Hangisini kullanmam daha iyi olur?

Tıraş sonrası kullanabileceğim balsam önerileri verebilir misiniz?
3 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • En İyi After Shave Balsam Önerileri

  Tıraş söz konusu olduğunda, kendinize verdiğiniz zararı azaltmak ve tıraş olmayı keyifli bir iş haline getirmek için her zaman hatırlamanız gereken bazı önemli şeyler vardır. Birincisi; kullandığımız bıçağın kör olmadığından emin olmaktır. İkincisi; temiz bir tıraş için yeterince nemlendirici ve köpüklü bir tıraş kremi kullanmaktır.

  Son olarak, yalnızca jilet yanığını ve rahatsız edici tahrişleri durdurmakla kalmayıp aynı zamanda cildinizin yumuşak ve pürüzsüz görünmesini sağlayan nemlendirici bir tıraş sonrası balsamı kullanmaktır. Aşağıda tıraş sonrası kullanılabilecek en iyi balsamlar listesini görebilirsiniz;

  1. Clinique Skin Supplies Post Shave Healer

  Tıraş sonrası kullanabileceğim balsam önerileri verebilir misiniz?

  Clinique Erkek Tıraş Sonrası Yatıştırıcı, tıraştan sonra cildi onaran yumuşatıcı bir balsamdır.. Serinletici ve ferahlatıcı bir his bırakırken cildi anında tazeler ve tahrişi engeller.. İçerisinde Aloe Vera Yaprağı Suyu daha önceden tahriş olmuş cildi anında onaran bileşenler içermektedir.. Anti-inflamatuar sayesinde cildinize yoğun nem sağlar. Ek olarak, cilt yenilenmesini ve yara iyileşmesine yardımcı olur. Fiyat; 296 TL.

  2. L'Occitan After Shave Balm

  Tıraş sonrası kullanabileceğim balsam önerileri verebilir misiniz?

  Erkekler için tahrişi yatıştırmaya yardımcı olacak hafif kokulu bir tıraş sonrası bakım ürünü olan L'Occitane L'Occitan Tıraş Sonrası Balsamı ile cildinizi besleyip, sakinleştirebilirsiniz. Tıraştan kaynaklanan tahriş ve gerginlik hissini azaltır. İçerisindeki Shea Yağı ve huş ağacı özü ile cildinizin ihtiyacı olan her şeyi karşılar. Ayrıca cildinize hoş bir koku verir. Huş ağacı özü sayesinde de cildinizin gözeneklerini sıkılaştırır. Tüm cilt tipleri için uygun olan balsam fiyatı; 445 TL.

  3. Nuxe Men After Shave Balm

  Tıraş sonrası kullanabileceğim balsam önerileri verebilir misiniz?

  Hipoalerjenik NUXE Erkek Çok Amaçlı Tıraş Sonrası Balsamı, yağlı bir etki olmadan anında rahatlık ve yumuşaklık sağlar. 24 saat boyunca nemlendirir, yorgunluk ve stres belirtilerini azaltır. Meşe ve gürgen özleri içermektedir. Cildinizi ferahlatırken aynı zamanda da hoş bir koku verir. En iyi After Shave Balsam listesinde olan Nuxe Men After Shave Balm fiyatı; 139 TL.

  4. Shiseido Men Ultimune Power Infusing Serum

  Tıraş sonrası kullanabileceğim balsam önerileri verebilir misiniz?

  Üçlü TSUBAKI Teknolojisine sahip bu serum, cildi güçlendirir ve yaşlanma ve yorgunluk belirtilerini en aza indirir. Hasarlı cildin iyileşmesine yardımcı olmak için antioksidanlar içermektedir. Ayrıca cildin doğal savunmasını güçlendirmeye yardımcı olur. Shiseido Men Ultimune Power Infusing Serum, yapışkan yağlı olmayan ve hafif bir his için cilde kolaylıkla eriyen viskoz bir sıvı dokuya sahiptir. Cildinizi 32 saate kadar nemlendirirken kuru görünümlü cildi gözle görülür bir şekilde düzeltir. Fiyatı ise; 1.000 TL.

  5. Nivea Post Shave Balm - Sensitive

  Tıraş sonrası kullanabileceğim balsam önerileri verebilir misiniz?

  Nivea Post Shave Balm - Sensitive ile tıraş sonrası tahrişi önleyebilirsiniz. Cilt kızarıklığını ve kuruluğunu giderir. NIVEA Erkekler İçin Hassas Tıraş Sonrası Balsamı, cildi sakinleştirmek ve yatıştırmak için E Vitamini ve yatıştırıcı doğal Papatya özleri ile zenginleştirilmiştir..

  Erkekler için hafif kokulu NIVEA tıraş sonrası balsamı, yağlı veya yapışkan bir his bırakmadan cilt tarafından hızla emilir. Alkol içermediği için kullanma konusunda kendinizi rahat hissedebilirsiniz.. Fiyatı ise; 50 TL.

  6. Vichy Homme After Shave Balm

  Tıraş sonrası kullanabileceğim balsam önerileri verebilir misiniz?

  Vichy's Homme Tıraş Sonrası Balsamı, hassas cildinizi sakinleştirmek ve rahatlatmak için çift etkili bir formüldür. Vichy Volkanik Su ve Kalsiyumdan oluşan bu iki bileşen anında yatıştırıcı bir rahatlık sağlar ve tıraştan sonra cildi güçlendirmeye yardımcı olur. Cildinizi 24 saat boyunca nemli tutar. En iyi tıraş sonrası balsamlar arasındadır. Fiyatı; 299 TL.

  7. Proraso After Shave Balm

  Tıraş sonrası kullanabileceğim balsam önerileri verebilir misiniz?

  Okaliptüs Yağı ve Mentol'ün sahip olduğu formül, temizleyici ve tonlamayı canlandırıcı bir etkiyle birleştirmek için tasarlanmıştır. Thriş olmuş veya hassas ciltlerde anında rahatlama sağlar. Alkolsüz formülü, jilet yanmasını önler. Ayrıca serbest radikalleri önleyici etkiye sahip olan ve cildin daha genç görünmesini sağlayan E VİTAMİNİ ile zenginleştirilmiştir. Fiyatı; 144 TL.

  8. Gillette Fusion Tıraş Sonrası Balm

  Tıraş sonrası kullanabileceğim balsam önerileri verebilir misiniz?

  Tıraş sonrası cildinizde kaybettiğiniz nemi geri kazanmaya yardımcı olur. Yapışkan olmayan, yağsız formülü cildiniz tarafından kolayca emilir ve hafif kokusu boya ve alkol içermez. Shea yağı ve E Vitamini gibi bileşenlerle Gillette Fusion Tıraş Sonrası Balm
  cildinizin daha sağlıklı görünmesine ve hissetmesine yardımcı olarak en hassas cildi bile rahatlatır.

  Gözeneklerinizi sıkılaştırır, tıraş sonrası oluşan hassasiyeti rahatlatır. Tıraştan kaynaklanan kesiklerin daha hızlı iyileşmesine yardımcı olur. Fiyatı; 30 TL.

  9. Yves Rocher After Shave Balm For Sensitive Skin

  Tıraş sonrası kullanabileceğim balsam önerileri verebilir misiniz?

  Yves Rocher After Shave Balm For Sensitive Skin tıraş ürünü yüzünüzü rahatlatır ve yenilenmesine yardımcı olur. Kızarıklığı azaltır ve cildi rahatlatır, cildi derinlemesine nemlendirir. Yanma hissini ortadan kaldırır. Bitkisel özü papatya ve onarıcı karite yağı ile zenginleştirilmiştir. Cildinizi yatıştırırken aynı zamanda da hoş bir koku verir. Fiyatı; 127 TL.

  After Shave Balm Ne İşe Yarar?

  Genel olarak daha az tahriş ve daha sağlıklı bir cilde sahip olmanız için, cilt bakım rutininize Tıraş Sonrası Balsamı eklemeniz önemlidir. Tıraş Sonrası Balmlar, cildi kurutan ve uygulandığında yakabilen alkolsüz formüle edilmiş olmaları bakımından tipik tıraş sonrası kremlerden farklıdır. Tıraş Sonrası Balsamların tamamı, hassas ciltlerin arkasında yağlı bir kalıntı bırakmadan kolayca emilen nem sağlaması için klinik ve dermatolojik olarak test edilmiştir.

  Tıraş Sonrası Balmların faydaları arasında şunlar yer alır:

  • 24 saate kadar kalıcı nemlendirme sağlayarak tüm gün boyunca etkili nemlendiriciler olarak işlev görür
  • Yaşlanma görünümünün azalmasına yardımcı olur
  • Daha sağlıklı görünen bir cilt için cildin elastikiyetini geri kazandırır
  • Tıraş sonrası oluşan hassasiyeti azaltırlar.
  • Tıraş sonrası oluşan tahrişi en aza indirirler.
  • Yanma hissini ortadan kaldırırlar.

  Tıraş Sonrası Losyon mu Balsam mı Kullanılmalıdır?

  Kuru veya hassas gibi belirli cilt tipleri, doğal olarak kızarıklık, kuruluk, tahriş veya tıraş bıçağı darbelerine karşı daha hassastır. Bu cilt tiplerinden birine sahipseniz, bir tıraş sonrası balsamı kullanmalısınız. Çok yağlı bir cildiniz varsa, bir losyon daha iyi sonuç verebilir. Ayrıca ikisi arasındaki farkı anlamak için; Tıraş sonrası Losyon mu Balsam mı kullanmalıyım içeriğine göz atabilirsiniz.


Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • Nivea balsam.. Beyaz cam şişede oluyor. Ben bunu çok kullanmistim. Bence çok iyi bir ürün. Tavsiye ederim

 • Nivea tavsiye ederim

 • Arko nem var

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?