Tom Ford Black Orchid Kullananlar, Yorumlarınız Nelerdir?

Arkadaşlar aranızda Tom Ford Black Orchid kullananlar var mı? Nasıl bir parfümdür, parasına değer mi sizce? Satın almayı planlıyorum, kokusu nasıl?
0 0

Çok Süper Cevap

 • Erkek kardeşimin severek kullandığı bir parfüm. Bildiklerimi söyleyeyim.

  Tom Ford Black Orchid Nasıl Bir Parfüm, Alınır mı?

  Notasal olarak çok güzel ve farklı aromaları var. Üst notalarında yesemin, gardenya, ylang ylang yağı, bergamot, limon, portakal, frenk üzümü, yumru var. Yani bütün fresh kokularını bir araya toplamış.

  Orta notaları baharat karışımı, meyveli notalar, lotus çiçeği, orkide, vetiver. Alt notaları, Sandal Ağacı, paçuli, kehribar, tütsü , vanilya, çikolata gibi birden çok aroma kullanarak oluşturulmuş. Yani her katmanında ayrı bir haz oluşturuyor.

  Tom Ford Black Orchid Kullananlar, Yorumlarınız Nelerdir?

  Tom Ford Black Orchid Kullanıcı Yorumları

  • Hep denemek istediğim bir parfümdü. indirime girince hemen yapıştırdım. Eğer farklı olsun, kalıcı olsun ve herkes bu koku ne? diye sorsunlar istiyorsanız alın. İlk başta ağır bir kokusu var. Ama bir saat sonra hissettiğiniz koku baş döndürücü. Kör alışa uygun bence. Bvulgari wood essanse ile kokusu benzer. Ama bu kokunun alt notaları çok daha etkileyici. Kesinlikle tekrar alacağım.
  • Tom Ford'un Black Orchid ürünü gerçekten verdiğiniz miktarı karşılıyor. Ürünü uzun süre önce aldım ve tanışıklığımızdan bu yana da keyifle kullanıyorum. Tonlamaları ise koku adına harikalar yaratıyor diyebilirim. Sonbahar ve Kış aylarında tercihleriniz arasında yer alabilir.
  • Yıllardır bayılarak kullandığım bir koku. Kız arkadaşımda çok beğeniyor.

  Tom Ford Black Orchid yorumları genellikle bu şekilde.

  Tom Ford Black Orchid Fiyatı Nedir?

  400 ile 450 TL arasında. Ama bazen ciddi bir şekilde indirim oluyor bazı yerlerde. İndirimleri takip ederek daha düşük bir fiyata alabilirsin.

  Tom Ford Black Orchid Orijinal Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

  Parfümlerin üzerinde bir barkod olur. Satın almadan önce bu barkodu parfüm barkod sorgulama sitesinden sorgulatabilirsin

  Tom Ford Black Orchid kullananlar, nasıl bir parfüm, alınır mı? Sorusunu yanıtlamaya çalıştım, umarım yardımcı olur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • yillardir kullanırım efsanedir

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?