Veet Men Tüy Dökücü Krem Kullananlar var mı? Tavsiye Eder misiniz?

Arkadaşlar merhaba, tüylerim için Veet Men tüy dökücü krem almayı düşünüyorum. Daha önce kullananlar oldu mu? Tavsiye eder misiniz?
0 0

Çok Süper Cevap

 • Ben daha önce kullandım, genel olarak bildiklerimi aktarayım. Veet Men tüy dökücü krem serisinin üç farklı ürünü mevcut, bunlardan bir tanesi normal tüy dökücü kremken, diğeri hassas ciltlere göre üretiliyor, bir diğeri ise Veet Men duşta tüy dökücü krem olarak biliniyor.

  Veet Men Tüy Dökücü Krem Nasıl? İşe Yarıyor mu?

  Evet, genelen işe yaradığı ve istenmeyen tüyleri ortadan kaldırdığı söylenebilir. Aşağıda Veet Men tüy dökücü krem serisinin üç ürününü de sana tanıtmaya çalışacağım. Umarım yardımcı olur.

  1- Veet Men Tüy Dökücü Krem Erkeklere Özel

  Erkeklere özel olarak üretilmiş. Veet Men Tüy Dökücü Krem 3 ile 6 dakika arasında pratik uygulamasıyla istenmeyen tüylerden kurtarıyor. Sırt bölgesinde, göğüste, kollarda, koltuk altlarında ve kasık bölgesin de rahatlıkla kullanabilirsin. Smooth Fresh kokusu ile kötü koku oluşturmuyor.

  Veet Men Tüy Dökücü Krem Erkeklere Özel
  Veet Men Tüy Dökücü Krem Erkeklere Özel

  2- Veet Men Hassas Erkeklere Özel Tüy Dökücü Krem

  Hassas ve çabuk tahriş olan bir cildin varsa Veet Men Hassas Erkeklere Özel Tüy Dökücü kremi kullanmanı öneririm. Göğüs, sırt ve koltuk altı bölgesinde rahatlıkla kullanabilirsin. 6 Dakikadan fazla tutmamaya özen gösterin.

  Veet Men Hassas Erkeklere Özel Tüy Dökücü Krem
  Veet Men Hassas Erkeklere Özel Tüy Dökücü Krem

  3- Veet Men Duşta Tüy Dökücü Krem

  Yine rahatlıkla sırt, göğüs, kasık ve koltuk altında Veet Men Duşta Tüy Dökücü Kremi kullanabilirsin. Kesik, tahriş olma korkusu olmadan pratik bir şekilde istenmeyen tüylerinden dakikalar içerisinde kurtulabilirsin. Ayrıca bu erkek tüy dökücü krem 24 saat boyunca cildini nemli tutar. Yine Smooth Fresh teknolojisi ile üretildiği için kötü bir koku bırakmaz.

  Veet Men Duşta Tüy Dökücü Krem
  Veet Men Duşta Tüy Dökücü Krem

  Veet Men Tüy Dökücü Krem Yorumları Nelerdir?

  • Harika sonuç aldım düzenli kullanımda her şey çok daha iyi olacak bu belli ben artık tıraş bıçağına elveda ettim diyebilirim talimatlara göre kullanınca hakikaten memnun edici cilt tipine göre az da olsa farklılıklar olabilir tabii.
  • Bu ürünü almadan önce diğer ürünleri de araştırdım. Veet markasının kalitesine güvenerek bu üründe karar kıldım. Ürün hem hızlı hem de sağlam bir şekilde elime ulaştı. Kullanmadan önce tereddütlerim vardı ancak kullanma kılavuzunda yazan maddeleri harfiyen uyguladım ve istediğim sonucu aldım. Süngerin beyaz kısmı biraz sert olduğu için tüyleri alırken biraz kızarıklık yapabilir ancak ertesi güne kalmadan geçiyor. Bu yüzden endişelenecek bir şey yok. Benim gibi kararsız kalan, hangi ürünü alsam diye araştırma yapan arkadaşlara öneriyorum. Bir alerjinin yoksa kılavuza uygun bir şekilde güvenle kullanabilirsiniz.
  • Tüyleri sorunsuz alıyor 6 dakika kadar beklediğinizde kayda değer bir sonuç elde edebilirsiniz genel olarak bir tahriş de bırakmadı vücudumda ancak parmak uçlarım adeta kanayacak kadar yara oldu benim gibi elleri hassas olanlar eldivenle kullansın tavsiyem. Koku konusuna gelince çekilmez bir kokusu yok sonuçta parfüm değil bu üstümüze sürüp gezmiyoruz.


  Veet men tüy dökücü krem kullananlar var mı? İşe yarıyor mu? Tavsiye eder misiniz? gibi sorularını yanıtladım. Kullanmadan önce ufak bir yerde dene alerji gibi bir reaksiyon olursa kullanma. Şimdiden kolay gelsin.

En İyi Erkek Görüşü

 • Tüy dökücüyü başlı başına saçma buluyorum ben zaten kökten almıyor ki ne gerek var üstelik kokusu da kötü ve en nihayetinde kimyasal bir şey sürüyorsun tenine. Makineyle şipşak al daha iyi

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • Merak ettiğim bir konuydu ben de takip ediyorum müsaadenle ☺️

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?