Versace Eros erkek parfüm kullananlar ve yorumları nelerdir?

Arkadaşlar selam, aranızda Versace Eros erkek parfüm kullananlar var mı? Kokusu, içeriği nasıldır? Memnun musunuz? Kalıcı bir parfüm müdür?

Şimdiden teşekkür ederim!
1 0

Çok Süper Cevap

 • Versace Eros Nasıl Bir Parfüm?

  Versace Eros erkek parfümü odunsu ve turunçgil tonları ön planda olan bir parfüm. Özellikle kalıcılığı ile dikkat çeken ürün birçok erkek tarafından sıkça tercih ediliyor son günlerde.

  Versace Eros erkek parfüm, kullanıcılarının genellikle memnun kaldığı bir ürün olmakla birlikte, bazı olumsuz yorumlar da gözden kaçmıyor. Ancak ürünün orijinalini deneyen kullanıcıların genellikle çok beğendiklerini söylemek mümkün.

  Versace Eros erkek parfüm kullananlar ve yorumları nelerdir?

  Versace Eros Erkek Parfüm Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

  Versace Eros erkek parfümün aldığı bazı yorumlar şöyle:

  • “Günde iki fıs kullanıyorum. Kıyafetime değil tenime sıkıyorum. Kıyafetten uçabilir ancak tende kokusu asla uçmuyor. Boyuna ve bileklere sıkılınca her kişide farklı bile kokabiliyor. 8-10 saat kesinlikle kalıyor. Kalıcı değil diyenlerin bence burnu alışıyor kokuya... Son olarak da insanlar size “Parfümünün ismi ne?” gibi sorular sormaya başlıyor.”
  • “Sevdiğim çok güzel bir koku ve beğenmeyen hiç kimse de olmadı henüz :) 4 mevsim her saat her kıyafetle kullanılabilir, ağır bir koku değil, bendeki kalıcılığı da en az 4/5 saat ve kalıcılık durumu malum her tende farklı olur.”
  • “Parfüm beni şaşırtıyor. Kalıcılık- yayılım vs kapalı bir ortamda deniyorum arkadaşlar öncelikle onu belirteyim. Parfümü ilk aldığımda tshirt üzerinde denedim. Ertesi gün kokusunu sadece burnumu çok yaklaştırınca aldım. Biraz zaman geçince tekrar denedim tshirt üzerinde, gün içerisinde oldukça güzel bir performans gösterdi. Biraz daha zaman geçince gömlek üzerinde denedim ve çok şaşırdım. Performansı gömlek üzerinde muhteşemdi. 4-5 gün geçti gömleği yakından koklayınca hala bir parfüm kokusu mevcut. Bu ürüne puanımı 4 yıldızda tutmuştum.”
  • “Tam bir ilkbahar-yaz akşamı kokusu. Yorumlardaki kalıcı değil yazılarına pek itibar etmeyin insanlar 3-4 gün koksun istiyor sanırım. Teninizde bekledikçe kokusu güzelleşiyor 5-6 saate kadar net hissedilen bir koku. Baharat ve odunsu kokuların sıkıcılığından uzak ve oldukça fresh. Kesinlikle tavsiyemdir.”
  • “Ürün harika. Almadan önce mutlaka satıcı firma ve yorumlarına bakmanızı tavsiye ederim.”

  Genel olarak Versace Eros erkek parfümü kullananlar ve yorumları hakkında bilgi verdim, umarım yardımcı olur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Versace Eros erkek parfüm kullananlar ve yorumları nelerdir?

  Birde kırmızı şişe erostan daha iyi parfüm yok urutilmedi hala 😀

 • Aga bende bir parfüm var bulana kadar 3 ay uğraştım siparişin gelmesini de 1 ay 4 ay uğraştım resmen ama değdi sadece 1 fıs sıkmam yetiyor en elbise yikanmadigi sürece kokusu kalıyor çok değişik birşey şişesi 3 bin ama merak edip sormayın söylemem hshshshsh

 • Yakın bir arkadaşım kullanırdı. Herkese gideceğini sanmıyorum. Ama güzel koku.