Vücut kokusunu güzelleştirme?

Gün boyu vücudun iyi kokması için, ne gibi öneriler verebilirsiniz? Vücut spreyi denemek istiyorum ama yeterli olmaz sanırım.

#postmodernpokemon

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • -sprey yerine nemlendirici losyon daha güzel olur hem duştayken sabundan dolayı giden cilt nemini tekrardan kazandırırsınız hem de güzel kokulu oldukları için tüm vücudunuz bir süre öyle kokar

  -göğüs sırt tüyleriniz fazlaysa makineyle tıraş edebilirsiniz onlar da koku yapar çünkü

  -roll on'u ihmal etmeyin parfümden ensenize muhakkak sıkın

En İyi Erkek Görüşü

 • Her gün veya ihtiyaca göre düzenli olarak duş almak, vücudunuzu temizlemek ve kötü kokuların oluşmasını engellemek için önemlidir. Duşta iyi bir kalitede sabun veya temizleyici ürünler kullanarak cilt temizliğinizi sağlayın. Özellikle terleme bölgelerini (koltukaltı, kasık, ayaklar) temizlemeye özen gösterin. Deodorantlar ter kokularını gidermeye yardımcı olurken, antiperspirantlar terlemeyi azaltır. Hangi ürünün sizin için daha uygun olduğunu deneyerek bulabilirsiniz. Her gün temiz ve taze giysiler giymek önemlidir. Özellikle sıcak havalarda veya terlediğinizde, nem emici iç çamaşırları kullanmak iyi bir fikirdir. Beslenmenize dikkat etmek, vücut kokusunu etkileyebilir. Baharatlı ve ağır yiyecekler, bazen ter kokularını artırabilir. Taze meyve, sebze ve su tüketmek vücut kokusunu olumlu etkileyebilir. Diş fırçalama, diş ipi kullanma ve ağız gargarası yapma gibi ağız hijyeni önlemlerine dikkat edin. Ağız kokusu da vücut kokusuyla ilişkilendirilebilir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 0
 • Dusta peeling kullanmak, dus sonrasi vucudu guzel bi losyonla nemlendirmek ve yapabiliyosan her gece kollarina ve bacaklarina krem surmek

 • Budy mist var ama onlar pek kalıcı olmuyor. Onun yerine kremler var. Duştan sonra sürüyorsunuz. Hem nemlendirme özelliğine sahip hemde koku özelliğine sahip.

  • Nasıl kremler? İsmi ne?

 • Baharat yememek

 • Düzenli spor yapıp ter bezlerini çalıştır
  Soğan ve sarımsağı her gün tüketme, illa yiyeceksen haftada iki kez ye.
  Meyve tüket
  Duş jeli yerine sabuna geçebilirsin, evet o an misler gibi kokutmuyor ama gerçekten uzun vadede rahat ettiriyor.
  Vücut spreyinden ziyade vücut losyonu kullanman çok daha iyi olacaktır ten kokusu için.