Yağlı ciltler için en iyi güneş kremi hangisi?

yağlı ciltler için en iyi güneş kremi
yağlı ciltler için en iyi güneş kremi
Hazır indirim varken erkek arkadaşıma kaliteli bir güneş kremi satın almak istiyorum. Bana yağlı ciltler için şahane bir güneş kremleri önerir misiniz <3
4 0

Çok Süper Cevap

 • Merhaba 👋

  Yağlı ciltler için en iyi güneş kremi hangisi?

  Yağlı cilt için doğru ürünü bulmak oldukça önemli. Cilt zaten yağlı olunca gözenekler zaten tıkanabiliyor bir de yanlış bakım yöntemi cilde daha da kötü hale getiriyor. Sivilce akne siyah nokta dertleri ile uğraşmaya başlıyoruz. Cilt tipine göre doğru güneş kremini seçmekte bu sebeple önemli.

  Yağlı ciltler için en iyi güneş kremi hangisi?

  Cilt zaten yağlı, üstüne birde güneşe maruz kalıyor, üstüne birde yanlış güneş kremi uygulanınca yaz günü ızdıraba dönüyor. Yağlı cilde sahipseniz Çok koyu kıvamlı güneş kremlerinden kaçınmak gerekiyor.

  Yağlı ciltler için en iyi güneş kremi hangisi?

  İlk önce marka önerisinden ziyade yağlı ciltler için doğru güneş kremini seçerken bazını kontrol etmen gerek. Güneş kreminin üstünde “yağ bazlı” yazıyorsa oradan koşarak ardına bakmadan uzaklaş. Yağlı ciltlerin “su bazlı”. Güneş kremi kullanması gerekir. Güneş kremi dünyanın en kaliteli güneş kremi de olsa yağ bazlı olduktan sonra yağlı cilde ızdıraptan başka bir şey sunmaz.

  Güneş Kreminde Dikkat Etmen Gereken Özellikler Nelerdir?

  • Yaz bazlı değil su bazlı olsun ( cilt tipine göre)
  • İçindekilere dikkat et. ( parfümlü kremler zaten yağın bindiği cildin üzerinde gözenekleri boğabilir ve akne oluşumuna sebep olur.)
  • Koruma Faktörünü doğru seç. 30-50 aralığındaki faktörlerden cildinin hassasiyetine en uygun olanı seç
  • Doğru miktarlarda doğru aralıkta kullanmak.
  Yağlı ciltler için en iyi güneş kremi hangisi?
  • Dayanıklı ( özellikle denize ve havuza girerken kullanacaksanız)
  • Su bazlı güneş koruyucuları Jel, köpük ve krem şeklinde olabilir. Sadece krem şeklinde olmak zorunda değil. Su bazlı oluşu yağlı ciltlerdeki yapış yapış duran parlama görüntüsünü de engeller.
  Yağlı ciltler için en iyi güneş kremi hangisi?

  Yağlı Ciltler Hangi Güneş Kremini kullanmalı?

  Marka önerisi verecek olursam;

  1- La Roche Posay Anthelios Xl Spf 50+ Dry Touch Gel-Cream Anti-Shine

  en iyi güneş kremi önerisi
  en iyi güneş kremi önerisi

  Ciltler için uygun güneş kremi denilince aklıma ilk gelen güneş kremidir. La roche güneş kremleri içeriği sayesinde göz çevresine bile güvenle kullanılabiliyor. Yakmayan ve kolayca emilen bir forma sahip. Hem su hem ter hem de deniz tatili için kum korumasına sahip bir krem. Kremi sürdükten sonra oluşan yapışkan beyaz görünümlü hissiyata asla sebep olmuyor. 50+ olduğu için yaz aylarında yüksek koruma sağlıyor.

  2- Bioderma Photoderm Max ya Light SPF

  Uygun güneş kremi denilince de Bioderma en iyisidir. Bioderma güneş kremi kullanıpta olumsuz dönüş yapana pek rastlamadım. Uv ısınlarına karşı koruma sağlıyor. Lekelenme riski taşıyan hassas ciltler için uygundur. 50 dereceye kadar Koruma sağlar. Fiyat açısından da ortalama seviyelerde olduğu için güzel.

  En uygun güneş kremi
  En uygun güneş kremi

  3- Uriage Güneş Kremi

  Çoğunluğu Uriage güneş kreminden çok memnun. Koruyuculuk açısından çok kaliteli. Uriage güneş koruyucusu hafif forma sahip ve kıvam olarak aşırı yoğun değil. Cilt tarafından kolayca emilebildiği için parlama ve yağlanma yapmıyor. Genellikle tüm ciltler için uygun.

  en kaliteli güneş kremi
  en kaliteli güneş kremi

  4- Sinoz güneş kremi

  güneş kremi
  güneş kremi

  Yağlı ciltler için leke karşıtı koruyucu güneş kremi denilince akla ilk gelen marka genelde Sinoz oluyor. Sinoz leke karşısı güneş kremi 50 faktördür. 50 dereceye kadar koruma sağlıyor. Ayrıca cildi yağlandırmadan nemlendiriyor ve güneşin sebep olduğu lekeleri de gideriyor

  5- Heliocare spf su bazlı güneş kremleri

  En iyi güneş kremi
  En iyi güneş kremi

  En kaliteli güneş kremi listesinde olmazsa olmaz. Hem fiyat hem kalite açısından gayet uygun.

  Hepimiz için harika mutlu sağlıklı bir yaz olsun. Sevgiler♥️

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 1
 • Benim kesinlikle her zaman herkese önerdim tek bir güneş kremi var eğer Türkiye’de yaşıyorsan en iyisi sebamed Çünkü bu marka sadece güneş kremleri üstüne satış yapan bir marka o yüzden kesinlikle bunu tavsiye edebilirim sana diğer markalardan çok daha iyidir kullandım kullanma şansım oldu koku herhangibi gibi kötü bir şey olmuyor.

 • la roche posay

 • La roche posay fluid kesinlikle

 • Ciraceptine bitkiseldir, Daha önce Deniz Limanında çalışırken kullanıyordum

 • La roche posay güneş kremini kullan. Bende şu an kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Mutlaka tavsiye ediyorum. Sabah akşam düzenli olarak kullan.

  Yağlı ciltler için en iyi güneş kremi hangisi?