Yakışıklı Erkek Nasıl Giyinmeli, Davranmalı?

karakteri nasıldır, sizin düşünceleriniz neler
1 0

En İyi Erkek Görüşleri

 • Kendine ve davranışlarına dikkat ediyorsa yakışıklıdır. Onu bunu bilmem de erkek ile adam arasında fark vardır şimdi... İnce çizgiyi görebilenler bunu çok iyi bilecektir zaten.
  *Bir kere erkek hislerini belli etmez ADAM olan gerçekten sevdiğine inanırsa belli eder burada kilit nokta gerçekten sevdiğine inanmak bence
  *Adam olan sevdiğini ortamda kim olursa olsun o an sıkılmadan söyler sevdiğine hatta dayanamaz duyurmadığı yer kalmaz. Onun gözlerinin içine rahatlıkla bakabilir.
  *Erkek sevdiğini aldatır, ama adam olan aldatamaz hiç bir konuda. Sonunda onun mutlu olacağını bilse bile... Çünkü bunun eninde sonunda ortaya çıkıp ta onu üzebileceğini bilecek kadar bilinçlidir, düşüncelidir.
  *Erkek aşırı zorlanırsa acı çekerse kaçar ama adam olan zorluklardan yılmayacaktır sevdiğine sahip çıkacaktır.
  *Erkek sevdiğinden başkasına ihtiyaç duyabilir ama adam olan gözü ile bile aldatmaz. Adam olan çoktan aşkından kör olmuştur bile zaten...
  *Erkek çoğunlukla kendini düşünür kendi mutluluğunu önde tutabilir ama adam olan sevdiğini ve çevresini düşünür öyle ki bir olay için davranmadan önce 1000 kere düşünür.
  *Erkek gururunu bir kenara bırakamaz ama adam olan çift taraflı düşünmesini bilir olayda kendi hatalarını ve karşı tarafın hatalarını görür ve sonuç ne olursa olsun karşı tarafı üzmeye hakkı olmadığını düşünür gururu ona ne kadar ağır darbeler indirse de gönül almak için çaba gösterir gerçekten seviyorsa da yapmayacağı şey de yoktur zaten...

 • Kendimi tarife edicem iyi dinle tüyo al :D bak şimdi kardeşim toplumsak arası ve halkla ilişkilerin hat safhada olamalı aynı zamanda gündemi iyi bilmeli ve sürekli kitap okumalısın sürekli film izleyip bu filmlerin baş rol oyuncularını ve yöenetmenlerini iyi hafızana kazı bir ortama girdiğin zaman cool tavırlar sergilemen lazım neyse şimdi giyim tarzına gelelim hep tarz olmalısın kumaşın altına spor ayakkabı sakın giyme :D dar pantolonlar tercih etmelisin aynı zaman dar tshrt ve gömlek kış aylarında güzel bir beren olmalı ve üçgen bir sakalın sivri uçlu gözlüklerin olmalı güneşli havalarda takabilmek için ego veya metrobüslerde kulaklıksız dolaşma hafif güneşli havalarda kapşonlu giy içine cool bir shrt giy vucut yapın çok önemlidir bu saydıklarımı kenara at at hırsızı bir vucutun varsa cool olmayı unut düzenli spor yapmalısın bodybuilder olabilirsin kadınlar geniş omuzlu geve çılgın genişlikte göğüslerden hoşlanır six packleri saymıyorum onların yoksa gene meftasın * çok yazdım idare et :D

En İyi Kız Görüşleri

 • *Kendine güvenli bir duruşu olmalı ve bu duruşun içi de boş olmasın lütfen..(Giyiminin kalitesi, konuşması vb. de bu maddeye dahil ediyorum)
  *Kibar ve nazik olmalı çevresine karşı..
  *Aynı telden çalmalıyız. Mesela ben gülüp eğlenmeyi çok seven birisiyim, o da ben gülerken gülsün. Diğerleri gibi uzaylı görmüş gibi bakmasın bu kız niye gülüyo diye. Diğerlerinden farkı olsun yani ;)
  *Espri yapmayı falan da çok sevsin. Bir tane arkadaş vardı, espri yaptıktan sonra açıklamasını yapıyordu. Öyle açıklama yapmasın. Salak yerine konmaktan nefret ederim. Çok salak olduğumu düşünüyorsa benimle hiç olmasın.

  Böyle olduktan sonra çok yakışıklı bir şey olmasa bile hoşlaşmaya başlıyorum :)

  • görüşlerinize saygı duyorum

 • Yemişim yakışıklılığı adam olsun adam. Çok zor bişey değil adam olmak

  • canın yandı heralde , yakışıklılar adam olmuyomu:)

  • Yanmadı nefret ettirmişti kendinden. :) genelleme yapmıyorm sa karakteri bozuk çok var

  • anladım inş düzgün birine denk gelirsin ilerde

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

131 86
 • Egoist olmamali gerektigi yerde gerektigi gibi davranmali guven vermeli

 • bana göre yakışıklı erkek tipiyle değil duruşuyla aseletiyle. ve davranışlarıyla. :)

 • Senin tipin gayet hoş bence
  ama neden tiple ilgili soruyorsun hep anlamadım :)))

 • Yakışıklı değil güvenilir erkek olması kafidir, özü sözü bir olmalı zoru görünce kaçmamalı aklı başında mantıklı kararlar almalı, kaba saba olmamalı bu özellikleriyle benim gözüme dünyanın en yakışıklısı olarak görünür zaten.

 • Yakışıklı olduğunun farkında değilmiş gibi. Ancak özgüveni olduğunu da belli etmeli.

  • Özgüveni bası belli edilir

  • Özgüven nasıl belli edilir demek istedin sanırım?

 • Efendi olsun, saygılı olsun, sözü her yerde geçsin ağırbaşlı olsun, sadece sevdiğine dünyalar tatlısı olsun. Ağzı bozuk olmasa iyi olur olursa da eşine ailesine vs bu huyundan bihaber olsun. Ha bide kıskanırsa koruyup sahiplenirse, canını yerim o adamın.

 • Kendisini yakisikli gorecek kadar davar olmamali desem?