+1 yıl

Birbirinden Güzel 10 Play Store Oyun Önerisi

Hemen hemen herkesin telefonunda en az bir oyun var değil mi? Hastahane de sıra beklerken, dolmuşta bir yere giderken veya canımız sıkıldığında çoğumuz o oyunları açarak vakit geçirir. Telefonu yavaşlattığı kanaatiyle, telefonuma çok nadir oyun indiren biriyimdir. Bir oyunu bitiririm ya da onu siler başka yüklerim. Taş çatlasa iki oyun bulunur telefonumda. Onlardan biri zaten sabit bir şekilde hiçbir zaman silinmez. Clash Of Clans. Diğeri ise dediğim gibi, bittikçe, sıkıldıkça silerim.Hâl böyle olunca oyunları baya irdeleyip, beğendiklerimi indirmeye çalışıyorum. Bu Bence' mde size Okey, Tavla, Candy Crush veya Subway Surfer' dan bahsetmeyeceğim. Neredeyse herkes biliyor onları. İsterseniz her beraber bakalım neler varmış listede.

Smash Hit

Tam bir stres atma oyunu. Size verilen toplarla camları kırıyorsunuz. Cama doğru hareket ediyorsunuz ve topu atıp, camı kırıp geçmek zorundasınız. Eğer cama çarparsanız elinizde bulunan topların bir kısmı yere düşüyor. Mesela: 60 topunuz varken çarptığınızda 45' e kadar inebiliyor. Tabii bu tahmini bir rakam. Tekrar top kazanabilmek için giderken, kenarlarda toplar oluyor duvarların üstünde, aynı şekilde o topları da elinizde topla vurmak zorundasınız ki, size tekrar top gelsin. Gerçekten, stres attıran ve sinir alan türden bir oyun.

Birbirinden Güzel 10 Play Store Oyun Önerisi

Stickman Dismounting

Aynı " Smash Hit " gibi bu da tam bir stres atma oyunu. Bunu oynarken kemiklerimin dinlendiğini hissediyorum. :D Çünkü, gerçekten kendine has sesi ve efektleriyle çok hoş bir oyun. Unity yapımı olmasına karşın, gayet başarılı bir oyun. Amacınız, adamınıza en fazla acıyı vermek. Ne kadar canını acıtırsanız o kadar, puan alırsınız. Bu oyunu kesinlikle tavsiye ederim. Günün stresini ve yorgunluğunu alabilmek için birebir.

Birbirinden Güzel 10 Play Store Oyun Önerisi

DEAD TRIGGER 2

Zombilerin olduğu bir şehirde, silahlarınızla verilen görevleri yapıp kurtulmaya çalışıyorsunuz. Son derece zevkli bir oyun. Ayarlı anahtarla bile zombi öldürüyorsunuz. En güzel yanı, online olarak oynanabilmesi. Diğer oyuncularla kapışıyorsunuz. Herkes farklı bir yerde zombilerle baş ediyor. En fazla hayatta kalan galip sayılıyor. Oyuna ilk girdiğinizde seviye seviye gelişiyorsunuz. İlk olarak ilk yardım çantası yapabileceğiniz bir dükkan, sonra evinizi geliştirebileceğiniz bir dükkan, daha sonrasında bir silahçı ve bombacı geliyor. Tavuklu bombayı seveceğinizden şüphem yok. Ateş etme yeri yok, siz namluyu doğrulttunuz zaman otomatikmen silah ateşleniyor. Düz görevlerde yürüyebiliyorsunuz ama bazen, araba üstünde veya bir helikopter tepesinde makinalı görevleri veriyor. İyi eğlenceler.

Birbirinden Güzel 10 Play Store Oyun Önerisi

Flight Pilot

Böyle yazınca karşınıza çıkmıyor. Ama orijinal adı bu olduğu için böyle yazdım. Karşınıza "Savaş Pilotu Simülatörü" olarak çıkıyor. Son derece beğendiğim bir oyun. Size verilen uçaklarla verilen görevleri tamamlıyorsunuz. Altınınız biriktikçe yeni uçaklar alabilirsiniz. Bölümü bir kere oynadığınızda size verdiği altın, ikinci kez oynadığınızda ki göre kat be kat fazla. Çünkü ikincisinde görev tekrarı saydığı için daha az altın veriyor. Oynamanızı tavsiye ettiğim bir oyun. Uçuş deneyimini güzel bir şekilde yansıtıyor.

Birbirinden Güzel 10 Play Store Oyun Önerisi

Zombie Highway 2

Zombi öldürmek hiç bu kadar gerçekçi olmamıştı. Terkedilmiş bir şehir düşünün. Zombi istilası her tarafı sarmış vaziyette. Şehrin öbür tarafına geçmek zorundasınız. Ama o da ne? Zombiler arabanız giderken camlarına atlayıp, devirmeye çalışıyor. Sizde, size verilen silahlarla bu zombileri etkisiz hale getiriyorsunuz. Tavsiyem, mermilerinizi harcamayın. Ufak manevralarla, mesela: bir çöplüğün yanından geçerken hafif sıyırtarak geçin zombi ona çarpıp zarar görüyor, sonra bir mermi de işini bitirirsiniz. Aksi halde, çok mermi yiyen zombiler var. Kolay kolay ölmüyorlar. Aracınızı geliştirebiliyorsunuz. Söyleyeyim, bu tam bir sinir hastası etme oyunu :D Adamı delirtiyor. Sonuna kadar gidip, son bir zombinin gazabına uğramanın tadı "Aman Allahım".

Birbirinden Güzel 10 Play Store Oyun Önerisi

Garabatron

Evet isminin biraz tuhaf ve gülünç olduğunun farkındayım. Ama çok güzel bir oyun. Bunun temennisini verebilirim. Hep uzaylılar mı bizi ziyaret edecek? Birazda biz uzaylı olup, kendimi ziyaret edelim. Bir uzay gemisi içinde, dünyaya dehşet saçıyorsunuz. Uzay geminizin altındaki kıskaç sayesinde arabaları alıp atabiliyor, tankları uçurabiliyor, eğer tutturabilirseniz helikopterleri patlatabiliyorsunuz. Çok zevkli bir o kadar da sinir bozucu bir oyun. Kesinlikle tavsiye ederim diyebileceklerim arasında. Belki hiçbir oyun beni telefona bu kadar bağlamamıştı. O kadar çok oynardım ki, batarya ısınır, ellerim uyuşurdu. İyi eğlenceler.

Birbirinden Güzel 10 Play Store Oyun Önerisi

Helikopter Saldırısı 3D

Siz verilen bir helikopter ile düşman üstlerini basıyorsunuz. Ama güdümlü füzelere dikkat edin! Çok hızlı ve sinsi olmak zorundasınız. Vaktiniz çok az. Bence önce güdümlü füzeleri vurun. Her tarafta bulunan güdümlü füzelerden kaçmak çok sıkıntı. Önce onları temizleyin. İlerleyen bölümlerde limanda gemiler ve gemilerden kalkan uçaklar olacak. O uçakları kaldırmadan onları patlatın. Çünkü size rahat vermiyorlar. Son derece zevkli bir savaş oyunu!

Birbirinden Güzel 10 Play Store Oyun Önerisi

Sniper Fury

Bunu bilmeyen yoktur sanırım. Gerçekçi grafikleri ve olayların kurgulanışı yönünden çok beğendiğim bir oyun. Siz bir sniper ustasısınız. Kimi görevde bir canlı bombayı, bombasını patlatmadan önce öldürmek zorundasınız. Kimi görevde ise; rehin alınmış bir kadını, kadına zarar vermeden suçluyu öldürmek zorundasınız. Çeşitli ve çok fonksiyonlu bölümleriyle, aradığınızı silah zevkini size verecek bir oyun.

Birbirinden Güzel 10 Play Store Oyun Önerisi

Gibbets 2

Resmini attığımda hatırlamayan kimse olmayacaktır sanırım. Eskilerin favori, şimdilerin aranan oyunu; Gibbets 2! Hatırlar mısınız eskiden, ipe asılan bir adamı boğulmadan okla vurarak kurtarmak zorundaydık. İşte bu oyun o oyun! O zamandan bu yana geliştirilmiş ve bazı şeyler eklenmiş bir oyun. Yine aynı zevkin ve yine aynı tadında.

Birbirinden Güzel 10 Play Store Oyun Önerisi

Hungry Shark Evolution

Buna da aşina olduğunuza eminim. Aç köpek balığının karnını kim doyuracak? Denizlerde masum balıklar mı? Sahilde yüzen seksi kızlar, yakışıklı oğlanlar mı? O köpek balığı olup, istediğinizi yemeye ne dersiniz? Ama mayınlara ve nefessiz kalmamaya dikkat edin. Bol yemeler!

Birbirinden Güzel 10 Play Store Oyun Önerisi

BONUS Olarak....

Size bonus olarak, iki tane zeka oyunu önermek istiyorum. Bir tanesi Türk yapımcılarında olduğu Sinaptik. Haberlere de çıktı, görmüşsünüzdür belki. Değişik kategorileri ve değişik bölümleriyle oynanmak için sizleri bekliyor. Oyun için internet gerekiyor. Bölümleri ve kategorileri ben size anlatmayayım, çünkü çok uzun olur. Siz indirip bakabilirsiniz.

Birbirinden Güzel 10 Play Store Oyun Önerisi

Diğeri ise Roll the Ball. İki farklı noktayı borularla birbirine birleştirmek zorundasınız. Doğru boruları ve yerleri seçmek zorundasınız. Ne kadar kısa sürede yaparsanız o kadar yüksek puan alırsınız. Her hareketiniz bir süre olarak değerlendiriliyor mesela; oyun 6 kere dokunmayla bitirmiş siz dokundunuz 70 kere haliyle tek yıldız alacaksınız. Eğer 6 kere dokunsaydınız 3 yıldız. Ona yakın olsaydı iki yıldız alacaktınız. Tavsiye ettiğim bir dikkat oyunu.

Birbirinden Güzel 10 Play Store Oyun Önerisi

Bu önerdiğim oyunların tamamı, her ne kadar erkek oyunu olarak görülse de, kızlarda oynuyor. Gördüğüm kadarıyla kızlar artık çiçekli böcekli pasta yapma oyunlarından vazgeçti. Savaş oyunlarına özellikle kızlardan - bunu istatistikte söylüyor - muazzam bir ilgi var. Beyler bize yeni rakipler geliyor, başa çıkabilecek miyiz dersiniz? :) Bence köküne kadar çıkarız. :D


Ölüm dediğin nedir ki? Dönüşü olmayan tatil. Aşk dediğin nedir ki? Gençliği öldüren katil.


Sevgilerimle...


_Delikanli_

6 2

En İyi Erkek Görüşü

 • Hungry Shark oyunu guzel hakkaten ben de oynuyorum zaman zaman, onun disinda "Simcity" oyunu tavsiye ederim telefonda gayet basarili, online olarak da 2 oyun super; "SoccerStars" ve "BasketBall" bu 2 si de cok zevkli oyunlar tavsiye ederim...

En İyi Kız Görüşü

 • ilk DEAD TRIGGER 2 ve Sniper Fury oyunlarını indircem sanırım. Tam benlik. Güzel bir yazı olmuş severek okudum. Teşekkürler emeğine sağlık.

  • Teşekkürler

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

8 7
 • Çok güzel bir bence olmus ellerine sağlık, hem telde hemde pc'de oyun delisi bir kız olarak bu listenin hepsi dikkatimi çekti en kısa sürede oynayacağım <3 :)

  • Rica ederim ne mutlu bana :)

 • Hepsi çok güzel oyunlar

 • Benim favorim smurfs :)

  • Şirinlerin köyünde tarım gibi bir oyun mu :D

  • Evet :) sirin cilegi ekiyorum :)

  • Hım iyi bol hasatlar :D

  • Hepsini Göster
 • Bannerlord hala çıkmadı ya delireceğim.

  • Mount blade?

  • Aynen, bir an evvel çıksada klan kurup, arkadaşlarıma savaşta öncelik etsem.

  • Warbandın korsan sürümünü oynamıştım cd' cilerden 5 liraya alınan var ya ondan. Şu steamdan indiricem artık gerçeği.

  • Hepsini Göster
 • Köpek balıklı oyun iyi diyorlar sanırım ücretli ama :D

  • Yok kanka ben oynadığımda ücretsizdi sonradan ücretlendi mi bilmiyorum

 • Bir tek şu cam kırmalı oyun hoşuma gitti
  Diğerleri çok savaşlı 😱

  Ellerine sağlık. ❤

  • Rica ederim <3

  • Teşekür etmen gerek 🙈

  • Ben rica etmek istiyorum asfg

  • Hepsini Göster
 • Flight pilot cidden cok iyi

 • Güzel olmuş

  • Teşekkür ederim.

 • benim oyunumda güzel

 • 1. ve bonusatan önceki oyunları oynamıştım çok güzeller
  Smash Hit te yarışabiliriz? dkjdl

  • Vuhuu iddiayi severim bebek asfg

  • Seni yerim yalnız skkekdönd

  • Yerim değil yenerim olacaktı *** 😱😱😱😱

  • Hepsini Göster
 • Bia 3 diye bir oyun var oda güzel

 • Carsidayim Internetim az görüşü parkedeyim evde wifiden hepsini indiriirm :))

 • Senin en sona yazdigin sözleri cok begeniyorum

  • Aaa dikkat etmene çok sevindim teşekkür ederim :)

 • Ellerine sağlık faydalı olmus

 • Güzel tavsiyeler eline sağlık.