+1 yıl

Boacompra nedir? Mastercard'dan farkı nedir?

Steam'den oyun alacağım ama Boacompra diye bir ödeme yönteminden istiyor kredi kartı bilgilerimi. Steam Boacompra nedir? Güvenli bir ödeme yöntemi mi? Alayım mı oyunu sıkıntı çıkar mı arkadaşlar?
0 1

Çok Süper Cevap

 • Boacompra Nedir?

  Boacompra, Steam’de kullanılan ödeme yöntemlerinden bir tanesidir. Aslında birden çok ödeme yöntemi için kullanılıyor desek çok daha doğru olur. Çünkü Boacompra ile hem banka havalesi hem kartla hem de mobil ödeme ile oyun alımı yapabiliyorsunuz.

  Boacompra, diğer ödeme yöntemlerine göre daha fazla güvenlik seçeneği sunuyor fakat oyun biraz daha geç hesabınıza gelebiliyor. Mastercard ile farkı ise kendi sitesine yönlendirip fazladan doğrulama işlemi yaptırması diyebiliriz. Boacompra ne demek sorusuna bu şekilde cevap verebilirim.

  Boacompra nedir? Mastercard'dan farkı nedir?

  Boacompra'dan Ödeme Yapılabilir mi?

  Yukarıda da bahsettiğim gibi Boacompra’dan ödeme yapmak mümkün. Mobil ödeme, kartla ödeme ve havale ile ödeme yapabiliyorsunuz. Havale ile ödemede Gpay sitesini kullanıyorlar.

  Orada bulunan banka bilgilerine oyunun fiyatını yatırdıktan sonra gerekli adımları takip ederek oyunu hesabınıza geçirebiliyorsunuz. Kısacası Boacompra’dan ödeme yapılabilir.

  Boacompra Güvenli mi?

  Boacompra’nın tercih edilme sebeplerinden bir tanesi fazladan güvenlik önleminin olmasıdır. Steam tarafından Boacompra sitesine yönlendiriliyor ve burada birkaç güvenlik adımından sonra oyun hesabınıza geçiyor. Bazen bu biraz uzun sürebiliyor. Boacompra hesapta şüpheli bir alım yakalarsa inceleme yapıyor ve ona göre parayı çekiyor. Bu inceleme 24 saat kadar sürebiliyor. Yani Boacompra'nın oldukça güvenli olduğunu söyleyebiliriz.

  Boacompra Nasıl Kullanılır?

  Boacompra üzerinden ödeme yapıp oyun alabileceğinizi yukarıda belirtmiştim. Mobil veya kredi kartı ile alışveriş yapmak istediğiniz zaman oyunu satın alacağınız site üzerinden Boacompra seçeneğini seçmeniz ve gerekli bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır.

  Havale ile ödeme yapmak isterseni Gpay sitesine giderek burada belirtilen adreslere para göndermeniz gerekiyor.

  Boacompra'nın Mastercard Ödeme ile Farkı Var mı?

  Mastercard ile Boacompra farkı olarak güvenlik diyebiliriz. Normal Mastercard ile alışveriş yaptığınız zaman direkt olarak hesabınızdan parayı çeker ve oyunu hesabınıza yansıtır.

  Boacompra ise kendi sitesi üzerinden fazladan güvenlik önleminden sonra oyunu hesabınıza gönderir. Ancak bu oyun almanızı geciktirebilir. Bunun dışında Boacompra sayesinde havale ile de oyun alabiliyorsunuz. Mastercard ile bunu yapmanız mümkün değil.

  Boacompra Steam Ödeme Sorunu Nasıl Çözülür?

  Boacompra Steam ödeme sorunu birçok sebepten dolayı ortaya çıkabilir. Eğer gecikmeden dolayı sorun olduğunu düşünüyorsanız biraz daha beklemenizi tavsiye ederim. Boacompra ile alınan oyunlar hesaba biraz daha geç gelebiliyor. Ancak yeteri kadar beklediyseniz Boacompra müşteri hizmetleriyle veya Steam destek ile iletişime geçebilirsiniz.

  Boacompra Müşteri Hizmetleri var mı? Nasıl İletişime Geçebilirim?

  Boacompra'nın müşteri hizmetleri bulunuyor. https://customer.boacompra.com/tur linkine tıklayarak iletişim kurabilirsiniz. Boacompra ile iletişim kurmak için işlem kodunu ve alışverişte kullandığınız e-postayı bilmeniz gerekiyor. Bunun dışında sitenin anasayfasında bulunan canlı destek üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

  Steam Boacompra nedir?” sorusuna yanıt vermeye çalıştım, umarım yardımcı olabilmişimdir.

  Ayrıca bkz: Forstalk Nedir?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • ''Steam'' dediğimiz platform ''e-devlet''ten bile daha iyi korunuyor ve emin ol daha güvenli. Hiçbir sorun olmaz. Boacompra bir ödeme yöntemidir.

 • Ne farkı olduğunu bilmiyorum

 • Bilmiyorum

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?