1 yıl

Clash Royale Yıldız Seviyesi Ne İşe Yarar?

Clash Royale Yıldız Seviyesi nedir ve ne işe yarar?

Clash Royale Yıldız Seviyesi Ne İşe Yarar?
0 1

Çok Süper Cevap

 • Clash Royale Yıldız Seviyesi Nedir?

  Clash Royale'de her türden farklı kartı toplarsınız. Bu kartların çoğu belirli türde yükseltmelere sahiptir ve en ilginç türlerden biri, Yıldız Puanları ile satın alınan Yıldız Seviyeleridir. Oyuncular topladıkları Yıldız Puanlarını 7, 10 ve 13. seviyelerdeki kartlarını Yıldız Seviyelerine yükseltmek için harcayabilirler. Ancak, oyuncuların bunu yapabilmek için önce Kral Seviye 6 olması gerekir. Daha fazla Yıldız Seviyesine sahip kartlar, altın parçacık efektlerine ve altın giysilere, zırhlara, silahlara veya savaşta cinlerine eklenen diğer öğelere sahiptir.

  Clash Royale Yıldız Seviyesi Ne İşe Yarar?

  Yükseltilmiş Yıldız Seviyelerine sahip kartlar, tamamen kozmetik efektlerle geliştirilerek onları daha parlak hale getirir. Örneğin, ilk Yıldız Seviyelerinde, kartlar açılırken altın bir ışık yayar. Clash Royale'deki tüm kartların bir Yıldız Seviyesi vardır, ancak bazı kartların birden fazla Yıldız Seviyesi vardır. Bu kartlar, altın parçacık efektleri, altın zırh, silahlar, giysiler veya oyunda bunlara eklenen diğer benzer efektler gibi daha yüksek durumlarını belirtmek için daha da geliştirilmiş görsel efektlere sahiptir. Herhangi bir oyuncunun aynı anda sahip olabileceği maksimum Yıldız Puanı miktarı 5.000.000'dir. Yıldız seviyesinin faydaları ise şu şekildedir;

  • Oyundaki ( büyüler hariç) yıldız seviyesindeki her kart sadece altın dağıtma efekti alır.
  • Turnuvalarda, meydan okumalarda veya dostluk savaşlarında Yıldız Seviyeleri; seviye sınırına rağmen görsel olarak bozulmadan kalır.
  • Okçular, Clash of Clans'tan seviye 7 Archer'a ait bir taç kazanır.
   Balon , Clash of Clans'daki seviye 3-4 Balon'a benzer.
  • Altın savaş giysilerine ve oyundaki diğer eklentilere sahip olunur.

  Clash Royale Yıldız Puanları Nasıl Kazanılır?

  Yıldız Puanı kazanmaya hak kazanmak için oyuncuların önce Kral Seviyelerinin 6. seviyesine ulaşmaları gerekir. Bu dönüm noktasından sonra, Deneyim çubuğunda Yıldız Puanlarının göründüğünü ve ardından ikisi arasında geçiş yapılabilecek şekilde değiştirilebildiğini fark edeceksiniz. Kral Seviyesi 14'ün altındayken, kartları yükseltirken veya bağışlarken XP kazanırsanız, aynı miktarda Yıldız Puanı da kazanırsınız. Ayrıca, maksimum seviyede bir kart topladığınızda, Altın ödülün yanı sıra Yıldız Puanları da alacaksınız.

  Tabii ki, mağazada gerçek parayla Star Puanları satın almayı da düşünebilirsiniz. Ticaret Jetonlarınızı Altın'a taşmasına izin vermek yerine Yıldız Puanları kazanmak için kullanmayı seçebilirsiniz. Bu yol, onları doğrudan satın almaktan daha ucuza almanın bir yoludur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 4
 • kozmetik efektlerle geliştirilerek onları daha parlak hale getirir

 • Görüntü olarak fark oluyor sadece onun harici bir işe yaradığı yok

 • Sadece dış görünüş olarak değişiyor.

 • Ömürden giden zamanı hesaplamakta kullanılır.

  Mesela bilmem kaç yıldız bilmem ne kazanmak için ne kadar hayatından çaldığını gösterir.

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?