+1 yıl

CS:GO Wall Hack Kodu Nedir? Nasıl Açılır?

Arkadaşlar CS:GO Wall hack kodu bilen var mı? Nasıl açılıyor? Herkes kullanıyor ama nasıl olduğunu söylemiyor, kime sorduysam bilmiyorum kardeşim deyip geçiyor ama net wall var adamlarda. :D

Nasıl açarız bu wall hacki?
0 1

Çok Süper Cevap

 • 2012 yılında piyasaya sürülen Counter Strike: Global Offensive yani CS:GO, çıktığı günden bu milyonlarca oyuncuya sahip bir oyundur. Hatta günümüzde Steam üzerinden en çok oynanan oyun konumundadır. Milyonlarca oyuncuya sahip olan oyunu arkadaşlarınızla oynarken hile kullanıp daha fazla eğlenebilirsiniz. Tabii ki bunun için hile kodlarını bilmeniz gerekiyor.

  Oyunu eğlenceli hale getirebilecek hilelerden bir tanesi de CS GO wall hack hilesidir. Wall hack hilesinin ne işe yaradığını, CS GO wall hack kodu 2021 nedir ve nasıl yapılması gerektiğini anlatayım. Tabii ki bunu sadece arkadaşlarınızla veya botlara karşı oynarken yapabilirsiniz.

  Wall Hack Nedir?

  Wall hack duvar arkasındaki düşmanları görmenizi sağlayan hiledir. Bu hile sayesinde rakibinizin nereden geleceğini bilirsiniz ve ona göre nişan alıp kendi konumunuzu ayarlarsınız. Oyunlarda düşmanın nereden geleceğini bilmek büyük avantaj sağlar.

  CS:GO Wall Hack Kodu Nedir?

  CS:GO’da Wall hack aktif etmek için konsola “r_drawothermodels 2” kodunu yazmanız yeterli olacaktır. Eğer Wall hack kapatmak istiyorsanız “r_drawothermodels 2” yerine “r_drawothermodels 1” yazın ve Enter tuşuna basın. Bu şekilde istediğiniz zaman hileyi açabilir veya kapatabilirsiniz.

  CS:GO Wall Hack Kodu Nedir? Nasıl Açılır?

  CS:GO Wall Hack Nasıl Açılır?

  CS:GO wall hack açmak için ilk öncelikle hile kodlarını aktif etmeniz gerekir. Bunun için “é” tuşuna basın ve konsolu açın. Daha sonrasında ise konsola “sv_cheats 1” yazın ve Enter tuşuna basın. Ardından CS:GO wall hack kodunu yazmanız gerekiyor, konsola “r_drawothermodels 2” yazıp Enter tuşuna basın. Böylece wall hack açılacaktır. Eğer kapatmak isterseniz konsola “r_drawothermodels 1” yazın ve Enter tuşuna basın.

  CS:GO Wall Hack Hilesi Nereden İndirilir?

  CS:GO wall hack indirme için birçok site bulunuyor fakat ben indirmenizi tavsiye etmiyorum. Çevrimiçi oyunlarda indirdiğiniz wall hack ban yemenize sebep olacaktır. Sunucunun adminleri veya CS:GO Anticheat bunu fark edip oyundan banlanmanızı sağlar. Bunun dışında CS:GO wall hack indirdiğiniz site güvenli olmayabilir ve bilgisayarınıza virüs bulaşabilir.

  En çok karşılaşan CS:GO FPS artırma için de linke tıklayabilirsin.

En İyi Erkek Görüşü

 • Hile kullanan insanlar net olarak eziktir. Hile kullanarak kazandığında bundan bir zafer zevki alacağına da inanmıyorum. Çünkü yürümene bile gerek yok adamın nerede olduğunu biliyorum üzerine bir de aim hack kullanırsan sadece fare tutarak oyun kazanabilirsin. Bana sorarsan hiç adam öldürme zevkine gir öl ve çık. Bu bile hile yapmaktan daha zevklidir. En azından bir çaba sarf etmiş olursun.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • CS kaç bu?

 • bu ne ya erkekler basmış burayı hile falan ne demek hhahaha 🤣 🤣 🤣

 • CS GO oyununda wall hack kodu özel sunucularda arkadaşlarla hile ile oynamak için kullanılmak istenildiğinde mantıklı, öbür türlü hile zaten illegal ve yasak ayrıca detaylı bir rehber arıyorsanız da aşağıdaki içeriği inceleyebilirsiniz;
  cs go wallhack kodu