1 yıl

En iyi, en eğlenceli IO oyunları hangileri?

Arkadaşlar web üzerinden oynanan. io oyunları arıyorum. Agar IO gibi mesela. Var mı bildiğiniz böyle küçük ama çok eğlenceli oyunlar? Oynadığınız en iyi IO oyunları hangileri?

Okumaya devam

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • IO oyunları son yıllarda en çok oynanan oyunlar oldular. Basit yapıları ve kolay oynanışları sebebiyle çok tercih edilen IO oyunları, her geçen gün artıyor. Bu kadar seçenek arasında en iyileri bulmak biraz zor olabiliyor. Eğer oyunlar arasında kararsız kalıyorsanız, en iyi io oyunları 2021 listeme göz atabilirsiniz. Bu benim kendi düşüncem, kişiden kişiye göre değişebilir.

  2021'de En İyi IO Oyunları Hangileri?

  1- Slither.io

  En iyi, en eğlenceli IO oyunları hangileri?

  Dünyanın en iyi io oyunu denince akla ilk gelen oyun Slither.io’dur. Oldukça kolay bir oynanışa sahip olan oyun, basit görüntüler üzerine kuruludur. Küçük bir yılan olarak başladığınız oyunda ışık parçacıklarını yiyerek büyümeye çalışıyorsunuz. Oyundaki amacınız, başka yılanlara yani oyunculara çarpmamak. Eğer çarparsanız oyunu kaybediyorsunuz.

  2- Agar.io

  En iyi, en eğlenceli IO oyunları hangileri?

  En eski IO oyunlarından bir tanesi olan Agar.io, en çok bağımlılık yapan oyunlardan bir tanesidir. Liderlik tablosuna girmeye çalıştığınız oyunda, bir daire olarak oynuyorsunuz. Kendinizden küçük olan daireleri yiyerek gitgide daha büyük hale geliyor ve en sonunda liderlik listesine girebiliyorsunuz. Burada önemli olan küçük daireleri yerken büyük bir daireye yem olmamak.

  3- Diep.io

  En iyi, en eğlenceli IO oyunları hangileri?

  Eski bir. io oyunu olmasına rağmen diğerleri kadar hakkı teslim edilmeyen bir oyundur Diep.io. Tank olarak oynadığınız bu oyunda, nesneleri ve rakip oyuncuları yok etmeye çalışıyorsunuz. Yok ettiğiniz nesnelerden ve rakiplerden belli puan alabiliyorsunuz. Bu puanları daha sonra tankınızı yükseltmek amacı ile kullanabiliyorsunuz.

  4- Zombs.io

  En iyi, en eğlenceli IO oyunları hangileri?

  Yapı veya kale inşası gibi oyunlar hoşunuza gidiyorsa bu IO oyunu tam size göre. Bir yapı kurarak elinizdeki altını korumaya çalışıyorsunuz. Silahlar ve duvarlarla kapladığınız bölgeye sürekli olarak zombi akını geliyor. Bu zombi akımları sürekli olarak büyüyor. Elinizdeki altının artmasıyla beraber silah ve duvar sayınızı arttırabiliyorsunuz.

  5- Deeeep.io

  En iyi, en eğlenceli IO oyunları hangileri?

  Su altında bir balık olarak oyun oynamak ve eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız, Deeep.io oyununa göz gezdirmenizi tavsiye ederim. İstediğiniz bir balığı seçin ve ona uygun şekilde ilerleyin. Her balık türünün kendisine göre avantajları vardır. Örneğin, palyaço balığı seçerseniz anemonda size hasar vermez. Oyunun belirli noktalarında balığınızı değiştirebiliyorsunuz.

  6- Brutal.io

  En iyi, en eğlenceli IO oyunları hangileri?

  Brutal.io, eğlenceli olduğu kadar sinir bozucu bir oyundur. Oyunda amacınız diğer oyunculara kuyruğunuzun dikenli ucunu değdirmeye çalışmak. Eğer kuyruğunuzun dikenli ucunu rakiplere batırırsanız onları yok etmiş olursunuz. Oyunun kontrolleri fare üzerinden yapılabilmektedir.

  7- Warbot.io

  En iyi, en eğlenceli IO oyunları hangileri?

  IO oyunları arasında nadir 3 boyutlu oyunlardan bir tanesidir. 3D oluşturulması oyunun zevkinden hiçbir şey kaybettirmemiş. Oyunda seçtiğiniz bir botu geliştirip rakiplerinizi yok etmeye çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde isterseniz botunuz değiştirebiliyorsunuz. İlk olarak eğitim moduna girip oyunu öğrenebilirsiniz.

  8- Paper.io

  En iyi, en eğlenceli IO oyunları hangileri?

  Rengarenk bir oyunun içerisinde yer almak istiyorsanız, Paper.io’ya bakmanızı tavsiye ederim. Oyunda kendi kağıt renginizle en geniş alanı almaya çalışıyorsunuz. Rakiplerin eksik bıraktığı bölgeleri alarak daha büyük hale gelebilirsiniz. Oyun WASD veya ok tuşları ile oynanıyor.

  9- Spinz.io

  En iyi, en eğlenceli IO oyunları hangileri?

  Agar. io oyununa oldukça fazla benzeyen Spinz.io, noktaları toplamaya dayalı bir oyundur. Oyunda noktaları toplayarak stres çarkınızın daha hızlı bir şekilde dönmesini sağlıyorsunuz. Stres çarkınız hızlı döndüğünde rakibinize karşı üstünlük sağlayıp onu alt edebiliyorsunuz. Bu oyunda da liderlik tablosu bulunuyor.

  10- Surviv.io

  En iyi, en eğlenceli IO oyunları hangileri?

  Son zamanlarda çok sevilen battle royale türünün IO oyunlarına uyarlanmış halidir. İki boyutlu olarak oynanan bu oyunda savaşarak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Çiftler halinde oynanabilen oyunda, yerden silahlar bulup rakiplerinizi eleyebilirsiniz.

  11- Mope.io

  En iyi, en eğlenceli IO oyunları hangileri?

  Avlanma ve hayatta kalma oyunu olan Mope.io, oyuna başlamak istediğiniz yaratığa karar verdikten sonra başlıyor. Hayatta kalmak için mücadele edip su ve yiyecek bulmanız gerekli. Oyunda yenilmemek için kırmızı ile gösterilen rakip oyunculardan uzak durmanızı tavsiye ederim.

  12- Hole.io

  En iyi, en eğlenceli IO oyunları hangileri?

  Hole.io, bir karadelik olarak oynadığınız oyundur. Büyüyüp şehirleri yutmak en büyük amacınızdır. Karşınıza çıkan her türlü oyuncuları, arabaları ve ağaçları yani neredeyse her türlü nesneyi yutup büyümeniz gerekli. Eğer sizden büyük bir karadelik içine girerseniz oyunu kaybetmiş olursunuz. Bir taraftan nesneleri içinize çekerken, bir taraftan ise büyük karadeliklere denk gelmemeniz gerekiyor.

  En iyi io oyunları listesi bu şekildeydi, umarım işine yaramıştır.
  Ayrıca şuna da göz atabilirsin: En İyi Online Satranç Oynama Sitesi, Uygulaması Hangisi?

  İyi eğlenceler.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 3
 • Diep. io tankınla level kasıp tankına geliştirme yolu açıp aynı zamanda tankının hız hasar can yenileme vb. geliştirebilirsin ayrıca çeşitli modları var

 • Slither. io

 • krunker starve

 • wormax. io